UFO

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Jak kupię kabel do telefonu to wam pokażę moje UFO :D Jak żywe normalnie :D szybki2005 ma rację, bardzo łatwo podrobić takie zdjęcia.
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
buhaha, malarz, dobre!
chcecie zobaczyć ufo? podeślę wam moje zdjęcie! :D

a tak serio, to niektórzy mają obsesję i wszędzie widzą ufo.
radzę udać się do dobrego okulisty albo lepiej psychiatry.
pozdrawiam.
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
mam to samo :D

a czy nie uważacie, że Tokio Hotel to najlepszy dowód, że ufo jednak istnieje? :p
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
oooj, ja nie mogę mojej siostry nawrócić na metal :p

deN, tak w ogóle, to ja odkryłam w tobie niesłychane skłonności do robienia offtopa! :p
nie powinieneś wychodzić ze śmietniczka :p (ale zabrzmiało :D)
nie zagaduj mnie więcej o rzeczach nie związanych z tematem bo oboje zarobimy warna :p
 

Jergen

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
z kątowni
Ja się patrzyłem w niebo gdzieś około 21 i zauważyłem coś latającego, kręcącego się i migającego... Widzieli to wszyscy z mojej rodziny... Wszyscy uważali, że to UFO, ale jak powiedziałem to mojemu koledze to powiedział, że to po prostu satelita... Ale miga i się kręci satelita? No właśnie, że nie... Ale miesiąc później kolega ten sam zauważył coś migającego na niebie, ale każdy miejscowy wie, że tam jest 30 km pola, więc nie może być to jakaś wieżyczka... Na początku myślał, że to jest jakaś super nowa gwiazda, ale później sam przyznał, że to nie mogła być super nowa, bo to było około 19... Teraz wierzy w to co powiedział mu... Widziałem wiele już UFO podobnych rzeczy ale to jestem przekonany, że inne rzeczy niż te dwie to były spadające gwiazdy. Nie boje się UFO myślę i wierze, że oni są bardzo mądrzy i czekają aż będziemy mieli większy poziom technologi żeby nawiązać konkakt i nawiązać sojusz. Chociaż równie dobrze może być to wojna... Nic nie wiadomo. Nie wyjaśnione zniknięcia a potem dziwne przedmioty odnalezione, najczęściej kawałki meteorytu to też dowód, że raczej UFO istnieje... UFO tak zwane istnieje, ale to nie jest UFO, to po prostu jedno komórkowe organizmy i nie można je nazwać "UFO". Ja wolę tych obcych ( jak to niektórzy mówią ) nazywać po prostu istotami poza ziemskimi... Wystarczy tylko czekać a sami się odezwią...
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Idę se *umc umc* z kolegami *um umc* o godzinie *umc umc* 23:40 *umc umc* i nagle widzę na niebię,jakieś białe światło leciało coraz szybciej i niżej,zauważyłem metalowo podobną konstrunkcję,ale pasażera nie..było to prawie 3 metry nademną,potem poleciało w góre.


Po tym uwierzyłem w to..
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Ja jak byłem mały (5-6 lat) bałem się odgłosu lecącego samolotu.A kiedy było to wieczorem to szybko probowałem
zasnąć bo ,,jak nie zasnę to ufo mnie zje''. :D

Kiedyś z kolegą widzieliśmy trójkąt jakiś na niebie.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Ja sam cyknąłem fotkę takiemu UFO :D
141207152258uz8.jpg
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Dzięki :rumieniec: . Nie musiałaś mówić że to żyrandol :p . Mam jeszcze zdjęcia obcych, ale nie opublikuje. ^_^
 

Anusiatko

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
` Nibylandia
hmmm...


ja nie widziałam...


i kiedys nie wierzyłam...ale jak poszukałam w necie różnych inforamcji na ten temat...to zauważyłam...ze wiele rzeczy próbuje sie zatuszować
 

codiak

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Radom
Na początku autor tematu zwrócił uwagę na miejscowość Wylatowo. Proponuje przyjrzeć się temu tematowi bliżej.

http://www.youtube.com/watch?v=V4Bu__GATB8
http://www.youtube.com/watch?v=qWGl66k3vZM...feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=_lycPMsCe5s...feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=bHMVEhNYpxU...feature=related

Tu zamieściłem relacje z Wylatowa z 2005 roku, w internecie oczywiście można znaleźć nowsze ale na pewno nie tak ciekawe i niewiarygodne jak zjawiska opisane właśnie w tym programie.

Co do moich obserwacji ufo to przyznaje widziałem. Mieszkam w dużym mieście i z racji zainteresowań dość często patrze w niebo. Pierwszej obserwacji dokonałem za dnie było już tak koło godziny 13 w każdym razie wczesnym popołudniem jeszcze. Stanąłem w oknie mojego mieszkania całkowicie przypadkiem bo astronom amator raczej obserwuje niebo nocą. W pewnym momencie dostrzegłem kontem oka coś co na dobrą chwile przykuło moją uwagę. Przyglądałem się temu chwile kompletnie nie mogąc zidentyfikować co to jest. To co zobaczyłem to były dwa obiekty koloru czarnego w każdym razie bardzo ciemnego na tyle że było je wyraźnie widać na tle niebieskiego i bezchmurnego nieba. Trudno określić był ich dokładny kształt ale jeśli już bym miał to do czegoś porównać to do dwóch czarnych walców czy też cygar. Gdy zdałem sobie sprawę z tego co to jest postanowiłem zawołać wszystkich domowników by potwierdzili że nie mam jakichś zwidów. Kiedy mój brat podszedł do mnie powiedziałem by spojrzał w kierunku w którym pokazałem. W chwili, w której podniosłem rękę i pokazałem miejsce na niebie gdzie widziałem te obiekty one zwyczajnie zniknęły.
Moją drugą i ostatnią obserwację dokonałem również z okna mojego mieszkania akurat spoglądałem w niebo była to letnia noc gdzieś w połowie lipca było raczej ciepło a na niebie widać było jedynie kilka średniej wielkości chmur. Wielokrotnie widziałem samoloty pasażerskie czy jakieś inne na niebie z resztą bardzo łatwo je rozpoznać po światłach ostrzegawczych na dziobie i ogonie. Jednak to co zauważyłem nie pasowało do samolotu. Zwykle nad miastem niebo jest trochę rozmyte więc na tle granatowego nieba było dobrze widać również czarne sylwetki samolotów. Obiekt który widziałem miał idealny trójkątny zarys z bardzo bladym czerwonym światłem w środku. Poruszał się dość wolno raczej jak zwykły samolot. W pewnym momencie obiekt zniknął za niewielką chmurą. Myślę sobie jeśli to samolot za chwile będzie go widać po drugiej stronie tej chmury, ale nie to było tak jak by on się tam zatrzymał gapiłem się w okolice tej chmury jeszcze z dobre 10 minut jednak nic się nie stało.
To co widziałem było raczej dziwne jednak nie twierdze ze widziałem małe szare ludziki czy wielkie człekokształtne gady których wizerunek jest teraz tak bardzo popularny. Jednak nie wiem co to było...
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
:bag: Chcę się z wami podzieić moimi obserwacjami UFO. Czasami widuje bowiem latające ufo po kuchni, jak mama jest zła.
 
Do góry