Tylko wariat się nie boi....

A

Anonymous

Guest
wpadlam opowiedziec wam historie mojego strachu dzis bawilam sie z rodzinka na grilu ze szwagierka nabijalismy sie z jej meza a mojego brata bo on wczesniej z nas sie nabijal wiec postanowil sie odwdzieczyc ja wrzucil do takiego oczka wodnego po kolana a na mnie rzucil pajaka myslalam że zawal dostane i obiecuje z reka na sercu nigdy ze starszego brata sie nie smiać hahha
 
A

Anonymous

Guest
haha NIKA wiec widze jak bysmy we dwie znalazły sie w sytuacji gdzie roi sie od pajaków to jedna przez 2 by uciekala haha nienawidze ich :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja chyba boje się samotności, opuszcenia i...ślimaków :znudzony:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
hehe no bo kiedyś jak byłam mała zdeptałam jednego i mu sie krew lała (mam jego obraz przed sobą blee) i od tąd mam do nich wstręt wogle są takie obślizgłe i brzydkie...i jak je widze to aż mnie ciary przechodzą...To tak podobnie jak sie niektórzy boją owadów (nie wiem co w nich złego) to ja sie boje ślimaków :]
 
A

Anonymous

Guest
hmm kazdy ma swoje fobie :/ ale ślimaki chyba krwi nie mają hihih tak sobie myślę i chyba tak jest fakt są obślizłe ale krew 1 słyszę :p pozdrawiam
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no dżdżownice tez nie są milusie :dezorientacja:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Wszystkie stworzanka sa kochne chyba ze ktores odgryzie ci cos :rotfl: :hyhy:
 
A

Anonymous

Guest
hmm wiec zwracam honor ;) zawsze jak zdeptalam oczywiscie przez przypadek to wgniatala sie muszelka i nie bylo widac krwi :p jeszcze jedna fobia mi sie przypomniala węże to dopiero są paskudy :hyhy:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja juz nieraz widziałam rozwalonego ślimaka i była tam krew...przecież muszą mieć krew to tez zwierzęta...
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
ja juz nieraz widziałam rozwalonego ślimaka i była tam krew...przecież muszą mieć krew to tez zwierzęta...
maja krew tylko ze jakas ona taka przezroczysta i sluzowata! :rotfl:
 
A

Anonymous

Guest
hmm no dokladnie dlatego nie myslalam ze to krew....ale do tej pory jakos nie bardzo jestem przekonana czy slimaki aby napewno mają krew hmm kurcze one przecież nie mają żył :p ehh już filozofuje haha
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
Ee ślimaki są urocze przecież :) A zeby uniknąć ich zgniatania apeluję o masowe wychodzenie z domów po deszczu i usuwanie ich z drogi! z dzdzownicami tez by tak mozna, ale się brzydze :p
Czarnulka23 ja tez byłam swiecie przekonana ze ślimak krwi nie ma :p
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
przypadkowa napisał:
Ee ślimaki są urocze przecież Wesoly A zeby uniknąć ich zgniatania apeluję o masowe wychodzenie z domów po deszczu i usuwanie ich z drogi! z dzdzownicami tez by tak mozna, ale się brzydze
Bardzo dobry pomysl tylko zastanawim sie ile osob by poszlo :looka:

[ Dodano: 15 Maj 05, 19:59 ]
A moze zrobimy klub ochrony dzdzownic i slimakow!!!! :hyhy:
 
Do góry