Tylko wariat się nie boi....

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
Właśnie...
Zresztą nie ma chyba powodów, żeby wstydzić sie strachu...
ponoć 'nic co ludzkie nie jest nam obce'
;)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
przypadkowa napisał:
Zresztą nie ma chyba powodów, żeby wstydzić sie strachu...
ponoć 'nic co ludzkie nie jest nam obce'
A co boskie przyblizamy ku sobie. :D
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
"Przypadkowa" chyba mamy wspolne strachy, moglabym duuuuzo wymieniac, chyba jestem za bardzo strachliwa. Tak po krotce to wszelkiego rodzaju owady,robaki i inne pelzaki w tym cholernie pajakow (pomimo ze kiedys bardzo czesto jezdzilam pod namioty),koguty (bo jeden mnie kiedys przez dwa tygodnie na wsi atakowal), ciemnosci (szczegolnie w lesie,chyba za duzo horrorow ogladalam za mlodu), duzych wysokosci (pomimo ze za gowniarza po wierzowcach latalam) no i oczywiscie najwazniejsze...straty bliskich mi osob i samotnosci - to chyba wywoluje najwiekszy lek :(
 
J

jastrzebianka83

Guest
a ja panicznie boję się, brzydzę i nienawidzę węży :znudzony: na samą myśl dostaję drgawek a jak widzę w telewizji to zakrywam oczy :hyhy: nic innego tak na mnie nie działa jak te ohydne gady i chyba odziedziczyłam to po siostrzyczce, która reaguje na nie dokładnie tak samo jak ja. :hyhy:
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
Młoda102 moze w naszym przypadku to uwarunkowane rokiem produkcji jest? ;)
Jastrzębianka83 ja w sumie nie miałam kontaktu z wężem w 4 oczy... nawet zwykłej polskiej żmiji nie spotkałam więc nie wiem czy się boję...
ale prawdopodobieństwo pewne istnieje, ze tak ;)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
jak sie pozna blizej swoj strach to z czasem sie oswajamy z nim. :hyhy: :D
 

LiKuNia

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kartonu :)
MoJe LĘKi...

HeHe No JaK Ja ByM MiALa WyMieNiaC CzEgO SiĘ BoJę To HeHe... Nie StArCzYLo By MieJsCa na FoRuM :D
ALe NaJwazNiejszE To:
--LaLeK - Eh JaK MiaLaM 5 LaT ObEjRzaLaM FiLm Pt. "LaLeCzKa ChUcKi" i Od TeGo CzaSU MaM PaNiCzNY LeK PrzEd LaLkaMi :lol:
--MaM LęK WySoKoŚcI i LęK PrZeSTrZeNi
--BoJę SiĘ SzCzYpaWiC I WęŻy
--MaM TeZ StrAcH PrZeD DeNtYsTą :przestraszony: :przestraszony:
--A NaJBarDzEj Na SwiecIe BoJę Sie SmIerci... MoJeJ AlBo KoGoS BlIsKIeGo MI... ;(
No To ChYba NaJiwIęKszE z MoIcH WszYstKiCh StRAcHów... ALe NiKoMu O iCh NiE MoWiE..NiE WiEM DLaCzeMu ALe JaK KtOs SiE PyTa To ZaWszE ODpOWiAdAm Ze Ja SiE NiCzeGo NiE BoJe...ChyBa KcE PoKAzAc Ze JesTeM SiLna...Eh A MoZE WiĄzE SiE To Z TyM Ze MiaLaM ByC ClOpAkIEM :rotfl: I TeRaZ UsILuJe PoKAzAc Ze LaSeCzKi WcALe Nie Sa Od NicH sLbaSze :D A JaK Np. KtOs Mi WylecI Z TeXTeM Nie PoDpUsZCZaM CIe ALe nIe ZrObIsz CzeGoS TaM aLebO CzeGoS To WtEdY ZrObIe wsZYSTKo NaWeT JaKBy To ByLo CoS CzEGo BoJe SIe NaJbarDzIeJ Na SwieCIe :przestraszony:
NiO To WsIo...JaK CioS Mi Sie PrZYpoMnI To DoPiszE :D
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
LIKuNIa blagam pisz normalnie bo sie czytac nie da
Przypadkowa moze to i rok produkcji ale bez watpienia mamy wspolne strachy ;)
 

ol_ka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ja sie kiedyś bałam traktoru mojego wujka :p (traktoru czy traktora sie mówi??) teraz sie boje pająków i mojego kumpla który mnie ciągle gilgocze :rotfl: a tak na serio to niema dużo żeczy których sie boje ale jak cos już jest to poprostu mam obsesje

XADK predzej po mnie przyjadą z kaftanem niż po Ciebie :D (0napewno jest coś czego sie boisz...- może mamusia :hyhy: )
 

LiKuNia

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kartonu :)
Eh nIe MoGeM PisaC NoRmALnIe Bo MoIm NaJwiekSzYM HoBbY JesT WqRzaNie LuDzi!! A ZrEszTa LuBIE ByC ZaUwArZaLNa! I Nie MeCzY MnIe To!!!!!!!! :D:D:D:D :]
 
A

Anonymous

Guest
hmm w sumie leków nie mam jest tylko jeden i to straszliwy nie boje sie myszy,szczórów i tych paskud ale straszliwie a wręcz obsesyjnie boje sie pająków małe czy duże wszystkich nie wiem skąd to sie u mnie bierze ale na widok pająka na moim ramieniu dretwieje ze strachu i nawet boję sie ruszyc lekarz kiedys powiedział że to arachnofobia i tak juz jest że samo z siebie to sie robi :p
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
Likusia a czytałaś regulamin?? Takie pisanie psuje ogólny wygląd forum... :p
I wychodzi na to, ze pająków boi się większa część kobiet :|
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Hehe no tak co do pajakow to smialo mozna powiedziec ze kobiety slaba plec ;)
 
K

kfiatushek

Guest
az dziwne, ze nikt nie wymienil pirofobii ( lek przed ogniem). To jest najgorsze co moze byc. Sama nie wiem od czego sie to wzielo, nie przypominam sobie zebym jakos spiecjalnie w dziecinstwie byla poparzona. Poza tym mam paniczny lek wysokosci.
 

Helmud_Ziom

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
--==ChOjEnKi==--
XADK napisał:
A ja jestem chyba wariatem, bo nie mam żadnych lęków :zalamany:

A to pech, ciekawe kiedy z kaftanem po mnie przyjadą, skoro się przyznałem :rotfl: :rotfl: :rotfl:

po mnie też mogą zawitać z kaftanem :hyhy: :rotfl: :hyhy:
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Helmud_Ziom, załóżmy sobie w takim razie forumowy kącik dla wariatów :hyhy: :rotfl: :rotfl:
 
Do góry