Twoja najlepsza impreza w życiu!

butterfly_1818

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
moje: Sylwester 2005 i 2004 i wszystkie domowki u znajomych a bylo ich sporawo ;)
no i Indepedance 2005 w Poznaniu niesamowite przezycie :D
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Mam 2 Komers Duzo Vody :) Klimat ,Kobiety i komu Wiecej Do Szczescia :)a 2 to Mayday2005 :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Moja to jednka rzeczywiscie byl polmetek :)
Nikt nie myslal ze tak to fajnie bedzie, na poczatku zapowiadalo sie beznadziejnie a bylo normalnie zaj*****
Myslelismy ze nauczyciele beda pilnowac a nie pilnowali wogole mozna bylo robic co sie chcialo. Wszyscy pili alkohol praktycznie na legalu ale byli bardzo ale to bardzo kulturalni. super bylo :) Oby wiecej takich imprez :)
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ostatnia sobota... byłam u babki na feriach, tam z moimi ziomalami wybrałam sie na impreze... szokkkk.... <buja w oblokach> to był szczyt :D :D tak sie jeszcze nigdy nie bawiłam mmmmmm tesknie za tym :( szkoda ze nie moge byc z nimi na codzień :(
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ha pamiętam jak ja jeżdziłam tez do Babci, tam to były imprezy :)
na szczęście w miom mieście z czasem tez były świetne :D
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
13.06.05 r. - dwudniowa impreza mojego życia :D wino, śpiew i kobiety :p
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Moja najlepsza imprezka..hm..bylo ich wiele ale najlepsza byla ..w tegorocznego sylwka...normalnie nie moge sobie wyobrazic zebym nie mogla jej przezyc..:p
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Własnie, trudno wybrać :p Byłam chyba na 3 imprezach na ktorych średnio sie bawiłam a reszta to suuuuper :D Domówki zwykle wychodza świetnie. A koncerty - tez je zaliczam do imprez - to wszystkie sa fajowe :D Oooo super imprezy tez sa jak sie pod namiot latem pojedzie i bawi sie przy ognisku w nocy :)
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
dla mnie domowki to zwykla balanga.. lub tak zwana posiedzeniowka przy piwach.. lub kartach..

impreza.. to np... Omen Sumner Event..:D hmn.. i rozne imprezy techno..
 

Atreyu

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
MCE
Listopad 05' - Impreza w wynajętej przez kumpla plebanii w zabitej dechami wiosce.
Ale tak czy siak najlepsza w życiu :)
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
najlepsza impreza w życiu? każda na swój sposób jest świetna. ale zajefajne są te z moimi najlepszymi przyjaciółmi- nie ważne gdzie, czy w lesie czy w barze- jest po prostu wspaniale bo oni ze mną są. ale jedna impreza na zawsze pozostanie mi w pamięci
tuż przed początkiem trzeciej klasy gimnazjum (oooOOOOOoooo... kiedy to było) kupiliśmy ze znajomymi pełno piw i poslziśmy pić do lasu. tam baaardzo się nawaliliśmy i koleżanka zaczęła biegać i skręciła nogę. po pijanemu jeździliśmy na rowerach w posuzkiwaniu pomocy, w końcu jeden chłopak-po pijanemu-zawiózł ją motorem do domu... nigdy tego nie zapomnę :D
 

ihtisaman

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Najlepszy był sylwester 2000 u mnie w domu - cały następny dzień sprzątaliśmy ale warto było!
Z koncertów to nie zapomnę Bjork w Sopocie - miałem ciarki na plecach i łzy w oczach.
 

zagubiona.paula

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
najlepsze imprezy to ja mam co tydzien jak pojade na moja działeczke super towarzystwo i super miejscówa nic wiecej nie potrzeba:)) :piwko: :piwko:
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
kilka ich było...ale najlepsza, najfajniejsza, najbardziej bajerancka (;P) było wesele mojej siostry w lipcu tego roku :D sie napilem, sie wytanczylem, jednym słowem zaje*iście było :D drugiej takiej "imprezy" nie bedzie... ;P...w tym tygodniu przynajmniej ;P
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
hmmm najlepsza... sylwester 2004 :D
fajnie było jak telewizor latał...krzesła też wyszły na spacer hehe
w małym domq na przedmieściach ponad 100 osób :D najs najs
a pobudka w ciekawym otoczeniu nieznanych kolesi :p
 
Do góry