Twoja najlepsza impreza w życiu!

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
lepek tez bylam na tej imprezie :p ale ja tam nie mam swojej ulubionej kazda jest :cenzura:ista pelo akcji alkoholu i czasem sexu ;) hehehehe buziaki
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
moja najlepsza impreza w życiu... hmmm... mam nadzieje, że taka dopiero przede mną :) było kilka dobrych, ale to jeszcze nie były te najlepsze... ;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Moja najlepsza impreza to była Piana Party :D na wakacjach z sufity leciały zwoje piany wszyscy byli mokrzy było super nie wiem co jeszce napisac bo to jest nie do opisania :p
 

Niulka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Goczałki
Ehh sylwester 2002 :D To były czasy. A tak z niedawna to w tamtym roczku moje urodziny w disco :) sie wyszalalam ehh:D
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Anulka miałaś wtedy 13 lat :.- no więc żywy przykład etgo, ze tacy jak ja :) mogą sie dobzre bawić :- mam trzynaście lat kuxde i naprawdemoge się dobzre bawić... nie wierzycie <foch> co ajd zisiaj daje... :) :p
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
A moja nalepsza inprezka to pewnie bedzie moja stypa :niepewny:
 
C

*ChMuRkA*

Guest
oj kilka było fajnych ale jedną najbardziej zapamietałam moje czternaste urodziny :D i sylwester dwa lata temu ;) o mamo co to się działo :eek:
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
no tak przypomniały mi sie jeszcze dwie super imprezki :p
Sylwestry :)
2003 i 2004
Mam nadzieje że bedzie takich wiecej :)
Ale najlepsze jest to że nie ważne gdzie jest ta impreza,
tylko z kim :)
 

mawik

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
wwa
moja najlepsza impra w życiu była wczoraj.. :) dopięłem swego..w końcu jestem z dziewczyną ktorą kocham..jest mi z nią dobrze..i gdyby nie ta impra to nie wiem jak to by sie potoczyło.. PEACE...
 
K

kfiatushekk

Guest
Byłam na wielu wspaniałych imrezach ale najlpesze jeszcze przede mną..
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Ostatnio to praktycznie ie byłem na zadnej imprezie .Ostatni sylwek to granie na kompie do 4 rano .Przy zarciu czipsow i piciu koli :D
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Najlepsza imprezka hymmmm... :p Było kilka takich, ale najfajniejsza była ta, kiedy obudziłęm sie nagle w autobusie ( niewiem jak sie tam znalazłem ) i kierowca mnie wypraszał bo to był ostatni przystanek a ja niewiedziałem gdzie jestem :lol: .
Nigdy wcześniej nie zdażyło mi sie mieć amnezji, i myślałem że to tylko ktoś sobie ubarwia historyjki, ale sam to przeżyłem i było zajefajnie :p
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Najlepsza imprezka hymmmm... :p Było kilka takich, ale najfajniejsza była ta, kiedy obudziłęm sie nagle w autobusie ( niewiem jak sie tam znalazłem ) i kierowca mnie wypraszał bo to był ostatni przystanek a ja niewiedziałem gdzie jestem :lol: .
Nigdy wcześniej nie zdażyło mi sie mieć amnezji, i myślałem że to tylko ktoś sobie ubarwia historyjki, ale sam to przeżyłem i było zajefajnie :p

Może tym razem wydało Ci się to zabawne, ale chyba jesteś jeszcze młody lub miałeś szczęście, ale ogólnie rzecz biorąc, tzw. urwanie sie filmu jest straszne. I chyba wielu ludzi sie ze mną zgodzi, iz zazwyczaj takowe wspomnienie (lub w zasadzie jego brak) jest bardzo nieprzyjemny. Przykładowo 4 godziny wyciete z życirysu, będące białą plmą w twojej pamięci nie są niczym dobrym. Pamiętam moje poranne rozterki w takich przypadkach (na szczęscie dotkneło mnie to tylko 2 razy) i bezowocne usiłowanie przypomnienia sobie co zaszło - tak zwany kac moralny. Więc jak widzisz nie jest to żadna bajka a realny koszmar, którego radzę się wystrzegać. Zgodzicie się ze mną?
Pozdro dla Taboretixa i wszystkich forumowiczów.
 

milenkaaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzieś tam...
hm.... dla mnie każda jest dobra jeśli są na niej ludzie których chciałabym widzieć no i jesli jest w miare kulturalnie to jest luuuzzzzikkkkk :D
 

kashia

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Leszno
hmmm...a moja najlepsza impreza to...PARADA MUZYKI KLUBOWEJ 2005 "RELAKS" LESZNO :D antoine clamaran dał czadu!!:D hehe działo sie ojjj działo...a tak wogole to najlepsze dla mnie sa imprezy z moja całą zgrana paczka!!tego niezastapi nawet taka parada czy sunrise....:)) PoZdRRRrr
 

sivc

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
ale co??
Najlepsza imprezka hymmmm... :p Było kilka takich, ale najfajniejsza była ta, kiedy obudziłęm sie nagle w autobusie ( niewiem jak sie tam znalazłem ) i kierowca mnie wypraszał bo to był ostatni przystanek a ja niewiedziałem gdzie jestem :lol: .
Nigdy wcześniej nie zdażyło mi sie mieć amnezji, i myślałem że to tylko ktoś sobie ubarwia historyjki, ale sam to przeżyłem i było zajefajnie :p
Ha, a ja nie rozumiem, co ludzi cieszy w tym, że tak się upiją, że potem nie pamiętają, co się działo. Może dlatego, że ja nie piję. Z wyboru. Inna jestem :p
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
hmm najlepsza imprezka???hmm myśle ze pomijając te które ja organizuje :D to chyba jeszcze w podstawówce.byla taka jedna impreza u kumpla na łące :p no i nie wiadomo kiedy zaczeła się burza.pochowaliśmy sprzęt ściągnesliśmy buty i tańczyliśmy boso :p faktem jest że prawie wszyscy uciekli do domu a ja i pare innych ludzi dobrze się bawiliśmy :) było zajefajnie :D :D :D
 
G

gryzak

Guest
Mayday 2005!!!!!!!
mayday2005_by_lygi_055.jpg
 
Do góry