Twój ulubiony napój

D

Dorka123

Guest
Radler świetny jest też z lodem i cytryną albo limonką, bardzo ładnie wygląda i świetnie smakuje :)
także wiecie, na bardziej uroczystym letnim przyjęciu też można go podać :)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Radler świetny jest też z lodem i cytryną albo limonką, bardzo ładnie wygląda i świetnie smakuje :)
także wiecie, na bardziej uroczystym letnim przyjęciu też można go podać :)

Próbowałaś coś więcej z tym piwem kombinować, np. jakieś mocniejsze dodatki, aby z tego drink wyszedł?
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Próbowałaś coś więcej z tym piwem kombinować, np. jakieś mocniejsze dodatki, aby z tego drink wyszedł?

Mi tam smakuje tak jak jest, najważniejsze żeby był schłodzony bo wtedy smakuje najlepiej ;) No ale myślę ze można by było pokombinować i dodać co nieco jeżeli ktoś lubi mocniejsze ;)
 
D

Dorka123

Guest
robson, nie próbowałam, bo nie przepadam za mocniejszym alkoholem, chociaż zapowiada się babski weekend, wiec moze zaszalejemy ;)
a masz jakieś propozycje wzbogacenia?
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Powiedziałbym, że piszę się na ten babski wieczór, ale podejrzewam, że się nie dostanę. :109: W końcu babski wieczór.

Ja w weekend pokombinuję z 50 lub 100 wódki + cytrynka i lód.
 
D

Dorka123

Guest
To daj potem znać jak smakowało, my sobie wódkę darujemy, ale moze z jakimś cytrusowym likierem pokombinujemy :)
 
D

Dorka123

Guest
też miałam taki okres w życiu, ze piłam głównie kawę i energetyki ;) teraz jest spokojnie, właśnie tymbark jabłko-wiśnia sączą przy pracy i kanapce ;)
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
Ja ostatnio zasmakowałem w Sodzie Mojito, która pobudza jak energetyk, ale jest pozbawiona tych wszystkich szkodliwych substancji więc troche przy okazji o zdrowie zadbam :tongue:
 
N

nianiaSweet

Guest
ja bardzo często przygotowuje sobie pyszny koktajl z konfiturą różaną i cytryną, jest bardzo prosty w przygotowaniu ale walory smakowe są niezastąpione wystarczą 4 łyżeczki konfitury z dzikiej róży, 1,5 szklanki soku Paola o smaku malinowym z cytryną, 2,5 szklanki mleka, smacznego !!!
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio zasmakowałem w Sodzie Mojito, która pobudza jak energetyk, ale jest pozbawiona tych wszystkich szkodliwych substancji więc troche przy okazji o zdrowie zadbam :tongue:
świetne są te napoje w puszkach, próbowałam skamu Oran i Lemon :) Mojito musze jeszcze gdzieś namierzyć
 

liza_mineli

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Zależy czy mówimy o napojach alkoholowych, czy takich bez alkoholu :)
Z bezalkoholowych to najbardziej lubię pić wodę. Neutralny smak i dużo minerałów to jej główne zalety. Świetnie gasi pragnienie poza tym :). Przyzwyczaiłam się do picia kranówki odkąd przeniosłam się do Wawy. Niektórzy mówią, że to dziwne, ale jak się spojrzy obiektywnie na tę wodę (na to, co się z nią robi, jak się uzdatnia, jaki jest jej skład itd) to raczej nie ma się czego bać. Jeśli ktoś nie wierzy, to tutaj jest trochę więcej info o wodzie z kranu: http://www.mpwik.com...nej/infografika...
Z alkoholowych z kolei najbardziej lubię pić wino, a moje ulubione to wina bio. Jak byłam we Francji to przez tydzień pobytu u mojej kuzynki stałam się niemalże znawczynią trunku :). W Polsce trudniej o zakup dobrego wina niż tam, ale paradoksalnie w niektórych dużych marketach wybór jest spory.
 

Vena.

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
29
soki:porzeczkowy, pomarańczowy, jabłkowy
napoje ciepłe: kawa (obowiązkowo z mlekiem i cukrem), zielona herbata
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
jeśli chodiz o napoje alkoholowe to zdecydowanie drinki na bazie żubrówki, teraz ze świeżym ogóreczkiem cyz rzodkieweczką jest przepysznie :D
 
Do góry