Twój ulubiony napój

brytfanna

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Lubię Colę ale piję rzadko, wolę pić soki albo wodę delikatnie gazowaną,
a na ciepło to piję herbatę i bardzo lubię czekolaadię na gorąco dok. oetkera
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Moim ostatnim odkryciem jest shake waniliowo - czekoladowy. przepis jest banalny, serek homogenizowany, cukeir, mleko kostki lodu - wszystko do shakera, trzęsiemy i napój letni gotowy :)
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Mi bardzo smakuje bezalkoholowe mojito. Najlepsze podają chyba w krakowskiej restauracji Le Scandale. Świeża mięta, brązowy cukier i limonki to naprawdę świetne połączenie :)
 
D

Dorka123

Guest
a widzieliście już nowy Life owocowy w sklepach? Ja sobie dzisiaj kupiłam czarny i biały, po 1,49, zaraz sobie wypiję ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Właśnie widziałam i zastanawiałam się jak smakuje. cena bardzo fajna i smaki też wydają się ciekawe. czekam na opinie :D a jak się nie doczekam to sama sobie go kupię.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
ja lubuję się w wodzie i zielonej i czerwonej herbacie. Mój mąz tylko cola, a dzieci wody smakowe i Kubuś waterrr sport
 
D

Dorka123

Guest
life czarny i biały są pyszne, jutro chyba sobie kupię różowy i zielony :)
ale te teksty mają świetne: http://www.lifeowocowy.pl/
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
:D i wszystko jasne

Drink Whisky Sour
Składniki drinka

whisky Johnnie Walker Black Label (50 ml)
sok z cytryny (40 ml)
syrop cukrowy (20 ml)
lód

Przygotowanie drinka

Whisky, sok z cytryny oraz syrop cukrowy mieszamy dokładnie w shakerze, a następnie przelewamy do szklanki z lodem i podajemy.

Drink Three Amigos


kładniki drinka

Tequila (30 ml)
Bacardi 151 (rum) (30 ml)
Tennessee whiskey (30 ml)
lód

Przygotowanie drinka

Do szklanicy barmańskiej z lodem wlewamy wszystkie składniki. Całość mieszamy, a następnie wszystko przelewamy przez sitko do kieliszka.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Kupiłam czarnego Life.. bardzo dobry, w kolejce czeka różowy i zielony. za taką cenę.. pychaa
 
D

Dorka123

Guest
moim zdaniem są lepsze nawet od frugo, mniej słodkie i nie tak chemiczne...
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
frugo po tej reaktywacji wogóle mi nie podchodzi... to nie ten sam smak, także chyba odkryłam coś dla siebie :D
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
Też się zgodzę że Life to taka bardzo dobra ( a nawet lepsza, jak piszecie) podróbka frugo. Pilem zielone i było bardzo smaczne. Ale z tą chemią się nie zgodzę, w obu jest tylko konserwantów, słodzików, sztucznych smaków że cho cho i jeszcze więcej.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Radler Warka, mix piwa z lemoniadą - idealny napój orzeźwiający nie tylko na upalne dni, wspaniale gasi pragnienie i jest pyszny ;)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Piwo faktycznie paniom smakuje, ale widziałem już twardzieli, którzy nie wstydzili się go pić. W sumie nie jest złe, zwłaszcza gdy ma służyć do ochłody, bo lemoniada, której użyli jest smaczna.
 
D

Dorka123

Guest
noooo... tez może być, lubię :) w upałach nawet często piję, nigdy tak często piwa nie piłam hahaha ;) ale zeby nie było lemoniady tez nie ;) dopiero takie połaczenie mi posmakowało ;)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Piwo faktycznie paniom smakuje, ale widziałem już twardzieli, którzy nie wstydzili się go pić. W sumie nie jest złe, zwłaszcza gdy ma służyć do ochłody, bo lemoniada, której użyli jest smaczna.

Bo to naturalna lemoniada, nie wiem czy zauważyłeś ale piwo jest naturalnie mętne co już jest dużym plusem dla Warki ;)
 
Do góry