Twój ulubiony napój

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Plusssz Active
Kawa z mlekiem i cukrem...sypana 2 łyżeczki :p
Herbata Earl Grey
Żubr xD
 

qqeq

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
UWAGA mam KODA.
Jak byście zamawiali herbatę w sklepie www.sklep.richmont.pl
lub kawę w www.sklep.coffea.pl to przy zamówieniu wpisujcie SUPREME
10 % rabatu będzie.
Dzielę się bo kod dostałem przy zamówieniu co mi przyszło.
 
D

Dorka123

Guest
od niedawna plusssz up cytrynowy z magnezem, pycha... i ma witaminy, więc jest nie tylko smaczny, ale i zdrowy, no i ma mało kalorii :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
cola cherry cytrynowa, lubie to, ale ostatnio nie mam nic za czym bym szalał. doradzicie coś wyjątkowego? znudziły mi się wszystkie gazowane i niegazowane, na alkohole nie mam już ochoty, chciałbym wypić coś jednocześnie słodkiego i orzeźwiającego
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
od kilku tygodni hortex fresz, nie tylko przez to, że ma fajny konkurs teraz ale także sam smak orzeźwiający naprawdę nadaje się na takie dnie jak dziś:)
 

jovvinka

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
hortex fresz najulubieńszy, do tego inne soki hortexu i zdarza się że piję ice tea
 

Bałwanek

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie wystarczy trochę roztopionego śniegu plus duża ilość lodu i kilka kropel pomarańczy i szczypta cynamonu :) To najlepszy napój forever dla bałwaniego żołądka i kubków smakowych!
 

Tsunami

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
No no Bałwanek, ciekawy napój :)
Ja uwielbiam soki, ale przede wszystkim własnej roboty, choć wiadomo, że nie zawsze jest to możliwe.
 
M

marco9512

Guest
Pepsi i COla :) Codziennie. W szkole, w domu nie ma praktycznie dnia bez tych napojów. Kiedyś po meczu dali nam wode chyba z Glukozą :) Bardzo dobra byłą :) Tylko, że wode z glukozą to raczej dla niemowląt. No mogę sie mylić :)
 
Do góry