Twój ojciec {?}

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
piszecie że nie gadacie ze swoimi ojacmi i wogóle ale nie robią oni wam nic złego to dlaczego ich nienawidzcie?
dobra jak biją czy coś to rozumiem ale tylko dlatego że nie macie dobrego kontaktu?
 

Karmi

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Ja nie mam dobrego, kontaktu z ojcem, bo ma prawie taki sam charakter jak ja! ja nie umiem się z nim dogadać, ale podziwam go za wszystko, bo jest dobry, czuły, opiekuje się całą rodziną. Kocham go...
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
"Kim jest dla mnie moj ojciec"

hmm opiekunem prawnym i chyba tylko tyle..
nie potrafi się przyznać do błędu,
nigdy za nic nie przeprasza,
za dużo wymaga od innych a od siebie w ogóle,
nie gadam z nim za często,
nie lubie przebywać w jego towarzystwie,
denerwuje mnie..
drze sie na mnie bez powodu.
dzisiaj jak leciał jakiś program o "biciu dzieci", z ironicznym uśmiechem stwierdził " ja was nigdy nie biłem"
taaa ;/ pewnie chciałabym w to wierzyć , jednak moje wspomnienia odbiegają od tego stwierdzenia diametralnie..
 

Teens__

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam
Moj tata?
Jest jakby go nie było.

Kim dla mnie jest ?
Człowiekiem, przez którego mama wylała wiele łez.
Nie widuje go często. Można powiedzieć, ze w ogóle go nie widuje. Ostatnio w grudniu.
Nie pamięta o mnie. Moje urodziny, imieniny, nawet dzień dziecka.
Jednak kiedy był ostatnim razem poczułam ze coś dla mnie znaczy. Po prostu był. I to sie liczy. Mogę teraz tylko wspomina wspaniałe dzieciństwo. Pełne miłości nie tylko od strony mamy. Ale tez taty. Czemu on tak sie zmienił. ?
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
hm. nie widzialam go od..3-4 miesiecy[pracuje w Szkocji].
hm..nie rozmawialam z nim od kiedy wyjechal[a jak dzwoni to gada tylko z mama i bracmi]
zanim tam pojechal byl kierownca tirow tak wiec bywał w domu rzadko[nie bylo go 2 tygodnie a jak przyjechal to byl 3 dni i znowu jechal]
praktycznie w ogole z nie nie rozmawiam bo nie mam o czym.
on sie tylko czasem czepia tego ze sie maluje. a tak to nic.
aah tak i rano [jak bywał w domu] mowilam mu 'Cześć' i czasem sie pytał co chce na kolacje[ale to bylo tylko wtedy jak mial baaardzo dobry humor]. no to tyle.
ahh tak. i to nie jest moj biologiczny ojciec.
tego biologinczego to nawet na oczy nie wiedzialam.phi.palant. -.-
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Jest wspanialym człowiekiem o wielkim sercu. Gdyby nie jeden jego minus byłby dla mnie wielkim autorytetem. Charaktery mamy podobne wiec zaden temat nie jest dla nas przeszkodą dyskusji. Rozumiemy się bardzo dobrze... Nie umiałabym życ bez niego... i pewnie on beze mnie też nie...
 

jeżżżżynka

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódż
Tak jak czytam wasze wypowiedzi o tym ze nienawidzicie ojca i nie macie z nim dobrego kontaktu to naprawde dziekuje Bogu ze mam takiego tate. Mamy bardzo podobne charaktery ale to wcale nie przeszkadza nam sie dobrze dogadywac. Ogólnie rzecz biorąc mamy ze soba bardzo dobry kontakt (zresztą z mamą mam podobnie ;) )

Ale tak jak czytam waze wypowiedzi to uderza mnie pewna rzecz... W postach w ktorych piszecie ze nie macie z nim dobrego kontaktu i wymieniacie jego wady bezmala nikt nie pisze ze on (autor postu) tez ma wady. A wina braku dobrego kontaktu leży po obu stronach...
 

czubaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Z dziecinstwa go prawie niepamietam
W czasie gdy dojrzewalam byl moim kuplem z ktrym moglam pogadac i byl zawsze po mojej stronie
teraz moj ojciec jest w moim zyciu kims kto poprostu jest niepomaga mi niestoi po mojej stronie prawie sie do mnie nieodzywa prawie wogole mnie niezna poprostu jest w moim zyciu egzystuje gdzies bardzo go kocham ale niepotrafie zmienic tego co jest :(
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Hym...
Mój jest świetny. Chociaż nie widziałam go już prawie dwa lata (poza krótkim tygodniem w marcu). Dzięki niemu miałam wiele doswiadczeń do których zapewnie sama nigdy bym nie doszła. Trudno mi o tym pisać, nie wiem czemu. Cholera. Rozryczę się zaraz :kropla: No kocham go. Jest świetnym ojcem. I ciesze się strasznie, ze tak wiele mi pokazał.
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
bardzo ważna osoba w moim życiu inteligentna, kochająca. popełniał on błędy w swoim życiu. ale jestem w staniu mu wybaczyć. stara się on o to by w życiu byłoby mi jak najlepiej. bardzo kochany, najwspanialszy tata na świecie.
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Jest dobrym tatą.
Realistą stąpającym twardo po ziemi,który bardzo często ściąga mamę na ziemię.
Zawsze myśli o tym,żeby rodzinie było jak najlepiej.
Jest w moim życiu kimś bardzo ważnym.
 
K

karol89178

Guest
ciezko mi powiedziec bo go tak naprawde nie znam widzialem go moze 3 razy w zyciu na wlasne oczy i tyle ;( a moze to nawet lepiej juz sam nie wiem??
od czasu do czasu zadzwoni i spyta co u mnie ciekawego i na tym rozmowa sie konczy wiec jednym slowem FATAL:(
papapa
--------------------------------------------------
"co wypijesz to wypocisz, co Cie nie zabije to Cie wzmocni"
 

Attachments

  • b114950568344841093a803b.gif
    b114950568344841093a803b.gif
    4,1 KB · Wyświetleń: 12

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Kocham go, nie jest zły,pracuje i w ogóle.
Ale jakoś z nim nie gadam, nie umiem, na pewno wina leży po obu stronach, mamy indentyczne charaktery xD
Nie to że w ogóle z nim nie gadam ,czasami pogadamy, ale jakoś tak nie umiem i już ;d
 

justay

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Miasto
B-B
Na pewno mam przed nim respekt. Jest człowiekiem starszej daty, lubi dużo gadać, czasem bez sensu... Ale jest wielkim człowiekiem, bardzo go podziwiam i kocham :)
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Mój tata jest dla mnie wszystkim.. Nie wyobrażam sobie świata bez niego. Mam z nim o niebo lepszy kontakt niż z matką. Dla niego bym wszystko zrobiła.
 

punk1493

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
city_of_angels
Dla mnie?! nie zastanawiałam się nigdy nad tym! Nie po prostu mieszkam z nim pod jedym dachem mam z nim lepszy kontakt niż z matką, w miare wie o co chodzi w mojej ideologi, ogólnie spoko ale nic specjalnego.Po prostu jest.
 
Do góry