Tusk szefem RE.....czy Polska zaliczyła wizerunkową "wtopę"?

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Marcinkiewicz to i tak miał lepiej, najpierw na komisarza stolicy, potem na kandydata a na koniec etacik na zachodzi

Pani Szydło musi już zacząć szukać, lepiej być ubezpieczonym wcześniej
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
faktycznie, on ma spore doświadczenia z wyciąganiem kasy z UE, z tej samej na którą narzekają,

ale co innego przekonania a co innego kasa, w końcu jak się te całe rządzenie posypie to coś na czarną godzinę trzeba mieć
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
WandaKamecka napisał:
UE ma tera sporo problemów i jak widać 27 państw chce te problemy rozwiązywać wspólnie
Co ja pacze.
Jest jakiś jeden problem, który 27 krajów chce rozwiązać wspólnie? Oprócz ewentualnego nowego budynku tego czy innego organu?



kszyrztofff napisał:
Po drugie PIS wygrał bitwę, a nie przegrał. Tyle, że PIS toczył bitwę wewnętrzną a nie europejską.
Każda wygrana przynosi korzyść jaka jest korzyść z tej wygranej?
kszyrztofff napisał:
Po drugie PIS wygrał bitwę, a nie przegrał. Tyle, że PIS toczył bitwę wewnętrzną a nie europejską.
Każda wygrana przynosi korzyść jaka jest korzyść z tej wygranej?
 

Modna Polka

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2016
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Co jest lepsze, jeśli Polacy pracują w aparacie Unii Europejskiej czy jeśli Polacy nie pracują w aparacie UE?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nasz człowiek w tym aparacie to dobrze, wróg w aparacie to źle

to takie polskie pierwsze przykazanie
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Modna Polka napisał:
Co jest lepsze, jeśli Polacy pracują w aparacie Unii Europejskiej czy jeśli Polacy nie pracują w aparacie UE?
Tusk jest kandydatem Niemiec.
Jego rządy bardziej przypominały rządy Hansa Franka niż rządy dbające o swój kraj .
Jego rządy bardziej przypominały rządy Rezydenta Rosyjskiej mafii niż Polskiego rządu.
Nie ma żadnego znaczenia i nie ma żadnych możliwości.
Za nic zyskuje wspaniałe pieniądze .
Zamiast być tej organizacji trzeba z niej wystąpić i
zorganizować referendum w tej sprawie .
Zamiast wybrać kandydata lepiej było zbojkotować to głosowanie.
Przygotować kampanie za wystąpieniem i wykorzystać szansę
przed upadkiem tej organizacji nim będzie za późno.
Dzięki debacie i faktom udało by się przez głosowanie opuścić tą organizacje .
Ta organizacja sprowadza na Europę Białe ludobójstwo i zamachy terrorystyczne .
Pomaga zrealizować plan Arabii Saudyjskiej i jej sąsiadów którzy przez emigracje zaplanowali
Islamizację Europy.
Gdyby wpuścili te osoby do siebie to dziś nie było by zamachów i kryzysu.
Dali mapy i załatwili podroż i dali komórki.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
rządy Hansa Franka ? przyjacielu teraz to pojechałeś bez trzymanki, ja wszystko rozumiem ale tym razem otarłeś się o urojenia

a co do referendum o dalszym członkostwie w UE to byś się zdziwił, zdecydowana większość by głosowała za dalszym członkostwem, spojrzyj na świat bardziej obiektywnie a nie swoim dosyć skostniałym umysłem
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
rządy Hansa Franka ? przyjacielu teraz to pojechałeś bez trzymanki, ja wszystko rozumiem ale tym razem otarłeś się o urojenia

a co do referendum o dalszym członkostwie w UE to byś się zdziwił, zdecydowana większość by głosowała za dalszym członkostwem, spojrzyj na świat bardziej obiektywnie a nie swoim dosyć skostniałym umysłem
Były pożyteczne dla Niemiec.
Wygnano z kraju 2 lub 3 miliony Rodaków .
Większość z nich trafiło do Niemiec.
Specjalnie doprowadzono do ich wyjazdu .
System podatkowy jawnie okrada społeczeństwo i w kraju nie opłaca się
pracować.
By upewnić się że na pewno wyjadą zablokowano pieniądze
na szkolenia i staże .
jeśli organizowano szkolenia to były zbędne np kurs na fryzjera
psów lub kurs układania kwiatów .
Wizyta urzędzie pracy była marnowaniem czasu.
Większość bezrobotnych nie dostaje zasiłków i warunki otrzymania były absurdalne.
Polacy muszą być tak biedni, by sami chcieli dobrowolnie jechać na roboty do Niemiec.
Temu celowi był wierny i zrobił wszytko by wygnać z kraju jak
najwięcej osób.
Specjalnie dla Niemiec zlikwidował Polskie stocznie.
Dla osób które chcą zostać w kraju i nie zgadzały się na jego okradanie
były szykanowane i bite przez służby.
Za jego rządów służby organizowały nielegalne filmowanie uczestników Marszu Niepodległości i
czekanie jak przyjedzie policja kryminalna .
Nielegalne przeszukania .
Dla osób które przyjechały pociągiem na dworcu czeka przeszukanie przez
pułk dobrze wyposażony funkcjonariuszy z psami.
Później prowokację czyli Podpalenie tęczy , podpalanie ambasady , nielegalnie zrobiły blokadę na
moście i puszczenie gazu do spokojnego tłumu który tym czasie słuchał muzyki i koncertu , nielegalne zablokowanie 2012 roku
marszu a później nastąpiło pałowanie i gazowanie .
Napady na uczestników tego marszu w tracie i po marszu.
Nielegalne wpadanie do autobusów a po wpadnięciu bicie i gazowanie .
Łapanki na moście lub innych miejscach po złapaniu
bicie wozie policyjnym i na posterunku policyjnym .
Tylko za to że odważyli się pokazać dumę że swojego kraju .
To referendum gdyby odbywa się wolna debata zostało by wygrane.
Gdyby tej debacie wystąpił Tomasz Cukiernik autor książki 10 lat w Unii .
Policzył realny koszt uczestnictwa tej organizacji.
W ciągu dziesięciu lat od maja 2004 roku do kwietnia 2014 roku koszt uczestnictwa Polski w Unii Europejskiej (770 mld zł)
był mniej więcej dwa razy większy niż łączna wartość otrzymanych z Brukseli dotacji (385 mld zł)”.
Napisał dodatkowo też książkę Socjalizm według UE.
Podał przykłady marnowania pieniędzy i tej organizacji liczą się dokumenty a nie sens inwestycji.
Sztuka wyłudzania unijnej kasy. Najgorsze przekręty dopiero przed nami
http://forsal.pl/artykuly/618356,sztuka-wyludzania-unijnej-kasy-najgorsze-przekrety-dopiero-przed-nami.html
Grecy wymyślili uprawy plastikowych drzewek oliwnych. Hiszpanie dotowali krajowe mleczarnie, choć zamiast hodowlą krów zajmowały się sprowadzaniem mleka z dalekich Chin, we Włoszech po dotacje chętnie sięgała nawet cosa nostra.
Najgłośniej było o polskich orzechach włoskich, na których wiele osób całkiem dużo zarobiło – opowiada Kadaczuk z OLAF. Od lipca 2004 roku rolnicy –
lub osoby, które stawały się nimi z dnia na dzień – mogli za posadzenie 50 drzew orzecha włoskiego na hektarze ziemi dostać dotację na prowadzenie
uprawy ekologicznej.
Nakłady na założenie plantacji wynosiły zaledwie 300 zł. Tymczasem do 2007 roku można było otrzymać z UE nawet 1,6 tys. zł dopłaty na hektar za pierwsze
trzy lata prowadzenia uprawy i 1,5 tys. za kolejne dwa lata. I choć w 2009 dopłaty do uprawy orzecha włoskiego zostały zlikwidowane, to ci,
którzy przed tą datą zaczęli hodować orzechowce, otrzymywali pieniądze do lutego tego roku.
Te fakty ukrywane ujawnione w debacie spowodowały wygranie referendum.
Społeczeństwo przekonało by się UE to moloch urzędniczy który promuje i powoduje
oszustwo .
Tworzy niepotrzebne urzędy a ich szefowie mają bardzo wspaniałe
wynagrodzenie .
Od referendum do dzisiaj trwa fanatyczna propaganda tej organizacji .
Media za propagandę tej organizacji dostają nadmiar pieniędzy i większość
seriali sposób fanatyczny kreuje zachwyt nad tą organizacja .
Krytyka jest ukrywana .
Debata ujawniła by prawdę o tej organizacji.
UE sponsoruje Afryce Aborcję .
Ponadto Unia Europejska finansuje 97% aborcje w Afryce,
oraz w kilku azjatyckich krajach oraz Papui Nowej Gwinei. Co 2 min ginie dziecko ze środków UE.
Od czerwca 2011 r., w ramach kilkuletniego programu zdrowotnego, otrzymały już ponad 24 miliony euro, m.in. na narzędzia do zasysania płodów i wyskrobywania dzieci. Wszystko w ramach „seksualnych i reprodukcyjnych programów zdrowotnych”.
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
pan k napisał:
Za jego rządów służby organizowały nielegalne filmowanie uczestników Marszu Niepodległości i czekanie jak przyjedzie policja kryminalna . Nielegalne przeszukania . Dla osób które przyjechały pociągiem na dworcu czeka przeszukanie przez pułk dobrze wyposażony funkcjonariuszy z psami. Później prowokację czyli Podpalenie tęczy , podpalanie ambasady , nielegalnie zrobiły blokadę na moście i puszczenie gazu do spokojnego tłumu który tym czasie słuchał muzyki i koncertu , nielegalne zablokowanie 2012 roku
Tak sie składa że mieszkam w pobliżu Warszawy bo to chyba tamtejsze Marsze Niepodległości mialeś na myśli na dodatek byłem tam w latach 2011 -2014 każdego 11 listopada. Każdego razu przyjezdżałem tam pociągiem. Nigdy nikt mnie w tym czasie nie legitymował nie przeszukiwał ( co to jest : "nielegalne przeszukanie"?) tak legalnie jak nielegalnie nikt mnie nie pałował i moge tu jeszcze ileś rzeczy wymienić jakie mi nie robili. Natomiast ilekroć przechodziłem obok tzw "Marszu Niepodległości" zastanawialem sie ilu w tym tzw marszu jest zwykłych chuliganow?. Leżąc w warszawskim szpitalu w 2014 roku usłyszałem plotke jakoby podczas marszu w 2013
jego uczestnicy podpalali samochody na Marszałkowskiej. To że podpalali akurat to żadna plotka nie jest bo samochody na trasie marszu wtedy(czy tylko wtedy?)płoneły. Lecz według opowiadającego "prowodyrzy marszu" nie wiedzieć czemu rownież swoje auta na tej trasie pozostawili. Wynik? . Niektore z tych aut ponoc tez spłoneły. Wątpie czy powinienem dawać wiare tej historii mało mnie ona obchodzi . Ale jak czytam wpis że wlaściwie wszystko co sie tam działo było prowokacja myśle sobie że jesli z tymi samochodami to prawda to jednak "jest jakas sprawiedliwość na swiecie"
 
Do góry