Torebki

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
to zalezy gdzie ide i ile zeczy musze pomiescic w torebce :) ale najbardziej lubie takie srednie :D
 

Kometa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Ja preferuje tylko i wylącznie te duże torby...małej nie mam ani jednej zresztą nie wyobrażam sobie siebie z małą torebeczką... hah
 

Gizela18

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Królestwo ;)
Ja uwielbiam malutkie z charakterem... ostatnio pożyczyłam taką od "teściowej" hehe malutka brązowa ze skóry... taka starodawna ale bardzo stylowa śliczna poprostu :)
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
ja b.lubie sportowe torebki ;) bardzo mi się podobają z nike ;) jak jestem w podrózy za granica to moim częstym zakupem jest własnie torebka :D i niewazne ile kosztuje.. taki mały nałóg ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja mam 1 torebkę i nie przywiązuję do tego takiej wagi. Dopóki się nie rozleci, będę ją miała, aby była pojema i praktyczna :p Nie lubię ani za małych (za mało się w nich mieści) ani za dużych (po co mi taki bagaż? wystarczy, że do szkoły plecak noszę) - lubię średnie :)
 

maaadziaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
Ja też lubie torebki. Zazwyczaj małe, ale nie za małe. Takie żeby można było coś w nich zmieścić.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja lubie duze torebki typu worki bo musze pmiescic w nich pol mojego domu :p
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja lubie duze torby z mnostwem przegrodek. zawsze mam z soba "wszystko" bez wzgedu na to czy mi sie przydaje czy nie :D czasem sama sie w tym gubie ;) ale lubie tak :D
 

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Hmmm.... ja gustuje w różnych torebkach, zazwyczaj są to jedna małe okazy, chcoiaż zdarzają się też i większe :). I kupuję je w przeróżnych sklepach - ta z kieszeniemi jest prezentem z Anglii, z Gap'a, a czarna kopertówka z gazety "Claudia" :D
O gustach sie nie dyskutuje. Mi się one podobają :). Torebek mam ok. 15-20, wybrałam te, które najbardziej lubię.
Wybaczcie za jakość zdjęć - robione przed chwilą, przez komórkę.
 
Do góry