Torebki

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
musze sie pochwalic widzialam zarabista torebke jutro biegne ja kupic :p chcialam wam zdjecie wkleic ale na stronie sklepu akurat tego modelu nie ma :(

a co do ilosci to z tych co pamietam to jest ich ok 15.niektore to takie stare juz ale i tak sie licza :p
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
SZYBECZKA85 a gdzie ty taką fajna torbe widzialaś? :> moze ja też sobie kupię :p
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
SZYBECZKA85 a gdzie ty taką fajna torbe widzialaś? :> moze ja też sobie kupię :p
w top secret fajniutka taka sportowa kolor to taki ma zielonkawy jaskrawy troche ale jakos od razu przykula moja uwage moze dlatego ze jak sie na nia patrzy to od razu wesolo sie robi :D

no i kolejna torebka do kolekcji kupialam ta o ktorej wam pisalam szkoda tylko ze fotki nie mam jak zrobic :(
 

SzaJbuskA

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łdz.
ja tam lubię i duże i małe :) zależy od okazji :p ogolnie to mam dosyć sporo tych torebałek :p a i tak wszystkich nie używam xD
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
no i znowu fajna torbe widzialam ta jest wieksza i drozsza niestety :( musze gleboko przemyslec ten zakup <_<
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
tez sie pochwale to moja wieksza torba:) druga tez von dutch ale mniejsza:)
 

Attachments

  • popo.JPG
    popo.JPG
    18,5 KB · Wyświetleń: 78

green_lacoste

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a ja tam wszystkie lubie. Najbardziej podobają mi się z von dutch, trolla,top secret, divers,puma.Są super.A moje ulubione kolorki torebek to:zielony,brązowy,różowy,czarny,błękitny...moja ulubiona jets błękitna i czarna.Ta błękitna to z von dutch a czarna z pumy ;)poszukam zaraz foktek i wkleje hihih;) :p


niestety nie znalazłam tej błękitnej z von dutch ale z pumy moją mam to ta czrna i jeszcze dodaje te torebki które mi isę najbardziej podobają;)
 

Attachments

  • torba_puma.jpg
    torba_puma.jpg
    55,9 KB · Wyświetleń: 79
  • nyc_torba.jpg
    nyc_torba.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 75
  • bob_marley.jpg
    bob_marley.jpg
    8,1 KB · Wyświetleń: 69

MegW

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja, koffam duze torebeczki, które nadaja się do wszystkiego (do koscioła i na wypad po zakupy a także na uroczystości) Mam juz sporą kolekcje ;)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
ja w domu chyba mam miliony torebek i każda na inną okazje...
nie wychodze z domu bez torebki...
to moja jakby czesc ciała.
Mam i duze i małe...nie wybieram wielkosci tylko styl :)
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Ja uwielbiam toby, kocham, i mam pełno, a wyciągnięcie od mamy kasy na nową granicy z cudem, bo uwaza ze mam zaduzo, fakt, mam wiele ale mogło by byćć więcej.
Na codzień mam taką fajną torbe duuuzą, a na jakieś większe okazje , to sie inne znajdą.
Niezabardzo lubie te ostatnio modne, srebrne
Podobnie jak Rokita, nierusza sie z domu bez torebki, hihihi, a poządek to mam w nich piekny :p
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
no ja też nie przepadam za tymi z cekinami, srebrnymi, złotymi i innymi świecącymi. Dla mnie najfajniejsze i najbardziej praktyczne są takie w sportowym stylu ze "skóry" mniej więcej takie jak w diverse. Szkoda tylko, ze pół miasta takie nosi :/ z takich toreb to mam jedna z diverse, z trolla, converse'a i jedna niefirmową, troszkę elegantszą. Podobaja mi się też różne z materiału, ale muszą miec fajny wzorek i żadnych cekinów ani innych swiecidełek. ( moze gdyby ilosć cekinów i ich kolorów była nieco ograniczona, to moze by mi nie przeszkadzaly, ale to, co wide, to jest po prostu przegiecie)
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
ja wolę takie większe, żeby się wszystko zmieściło do nich :D
heh jakiś konkretnie sprecyzowanych kolorów i wzorów nie mam :D
ważne, żeby mi się spodobała :D
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
ja sprzedaje teraz moja na allegro:D haha wlozylam do niej rzeczy wyciagnelam:) podoba mi sie ale jakos nie pasuje do niczego zreszta mam taka sama 2ga:D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ja lubie duże i małe ale ostatnio kupiłam sobie bardzo fajniutką , zielona :) nie do wszystkiego mi pasuje ale mi sie podoba i ją nosze. Chętnie kupiłabym sobie Van Doch (spodobała mi sie) ale nie wiem gdzie można ją znależć... ktoś poradzi ?
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Takie średnie, żeby wszystko co potrzebuje mi się w nia zmieściło. To tez zależy gdzie idę. Bo jak załatwiać sprawy to lepiej dużą, bo nie lubie nosic reklamówek w rękach. A jak na jakąś imprezkę to małą, bo tak elegancko wyglądają. Ja sama mam 7 torebek. Ale jest jeszcze siostr, która ma ich pięć i mama, ale jej to juz ciężko policzyć. Ma ich ok. 20. A najlepsze jest to , że ma takie z okresu kiedy była panną(są starsze ode mnie). Ale teraz są w modzie i więc po co kupować...
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
ja najbardziej lubie torebki średniej wielkości zrobione z naturalnego materiału np. lnu :D
 
Do góry