The Vampire Diaries

Ania_00

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
W tym serialu dobre jest to, że każdy może znaleźć coś dla siebie, posiada wiele wątków : )
Po co porównywać te trzy seriale ze sobą ? Przecież są zupełnie różne ! Gatunkowo chyba nawet się różnią.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Niedawno zaczęłam oglądać Pamiętniki, strasznie mnie wciągnęło :) Skończyłam już 2 sezon i czekam z niecierpliwością na 3 :lol:
Jestem ciekawa, co wymyśli Elena z Damonem, żeby ratować Stefana. Mam nadzieję, że nie ulegnie "ciemnej stronie" i kiedy uwolni się od Klausa, będzie znowu łagodnym wampirkiem ;)
 

LordAranea

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
5
widziałam kilka odcinków owego serialu i uważam że nie ma czym się zachwycać. Moim skromnym zdaniem to nic specjalnego, widziałam dużo lepsze seriale jak chodźby "czysta krew" chociaz i tego serialu nie uznaje za jakiś dobry.

Jestem po lekturze wszytkich częśći "pamiętnika wampirów" i książki uważam za świetne. Bardo Ciekawa fabula, interesujacy, wielobarwni bohaterzy... no jednym slowem ksiazka godna polecenia. serial niestety juz nie.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Za Czystą krew też się zabrałam, ale jak na razie widziałam jeden odcinek, więc nie mogę jeszcze oceniać :) A Pamiętniki oczywiście też mam zamiar przeczytać w najbliższym czasie, chociaż niektórzy twierdzą, że właśnie serial jest lepszy. Zresztą, co kto woli, pewnie i tak przypadnie mi do gustu ;)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Serial bardzo mi się spodobał. Nie będę pisał o nim podniośle, bo pewnie mi to nie wyjdzie, tylko zaznaczę, że jest baaaardzo wciągający, nie da się od niego oderwać. Szczególnie mnie to zaskoczyło, gdyż nie byłem nigdy wielkim fanem istotek zwanych wampirami. Oglądnąłem całość w niecałe 2 dni, chociaż wtedy drugi sezon nie był jeszcze 'naładowany' odcinkami. VD nie jest idealny, lecz nie tego szukam w serialach, chodzi zaś o syndrom następnego epka, że się tak wyrażę. :D Mam nadzieję, że zachęciłem osoby wahające się do obejrzenia. ;P
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
A dzisiaj pierwszy odcinek trzeciego sezonu :D Już nie mogę się doczekać tego pochłaniania kolejnych epizodów ;)
 

karolina_kot

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
serial wciąga, fajnie się go ogląda, dobrze, że już kolejny sezon wrócił więc jest co oglądać :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Jak w większości przypadków, wymyślają różne dziwne rzeczy, im dalej, tym dziwniej. Ale mimo wszystko oglądam dalej, moja mama też się wciągnęła już dawno i ciągle mnie pyta, kiedy w końcu będzie nowy odcinek ;)

Spin-off, Originals, też jest niezły, można poznać Pierwotnych z innej strony ;)
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Też oglądam. Tylko z mniejszym zapałem niż wcześniej :D

Pierwotnych też oglądam :D
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Spoiler.

Oglądam, oglądam. W końcu zaczęło robić się ciekawie, po kilku skopanych początkowych odcinkach tego sezonu. Cudowne połączenie Bonnie z Enzo.
Chociaż jakbym miała generalnie spojrzeć na serial, to pierwszy sezon, w który wiele się działo był wart uwagi. Z sezonu na sezon było coraz nudniej, poza wyjątkami w postaci pojedynczych odcinków.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
a mi jakoś już ciężko ogląda się ostatni sezon :hmmm: Przez 21 odcinek nie mogę przebrnąć (już 3 razy do niego pochodziłam).The Originals póki co o wiele lepszy chociaż może dlatego, że to dopiero trzeci sezon a nie, jak w przypadku TVD, siódmy ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Oglądalność mocno spadła, więc nic dziwnego. Od odejścia Niny Dobrev jakoś ta fabuła im leży. Mimo wszystko trochę szkoda, bo przez te parę lat przyzwyczaiłam się do serialu, no ale nie ma co ciągnąć, skoro najwyraźniej nie mają już świeżego pomysłu na fabułę.
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Ilusia napisał:
Oglądalność mocno spadła, więc nic dziwnego. Od odejścia Niny Dobrev jakoś ta fabuła im leży. Mimo wszystko trochę szkoda, bo przez te parę lat przyzwyczaiłam się do serialu, no ale nie ma co ciągnąć, skoro najwyraźniej nie mają już świeżego pomysłu na fabułę.
Nina niby obiecała, że wróci na finałowy sezon. Teraz twórcy ją namawiają na powrót.
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Nina Dobrev negocjuje powrót do "Pamiętników wampirów". Mark Pedowitz, szef stacji CW, zdradził, że w finałowym sezonie "Pamiętników wampirów" prawdopodobnie zobaczymy znowu Ninę Dobrev. Aktorka negocjuje kontrakt.
 
Do góry