The bill

k4cz0r

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Olsztyn
Kurczaka Zapłodowego grają ostatnio na każdym koncercie chyba ;) Tylko szkoda, że nie grają starszych kawałków z płyt tj. Daję Wam Ogień czy Początek Końca, tam teksty są nieco mniej "theBillowe" a podchodzą pod zwykły punk, anarcho, hc. Cóż, kapela ogólnie właśnie się zmienia...skład się zmienia, ale dalej ich lubię ;)
 

prtyfly

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
hell
miałem okazje 2 razy byc na ich koncercie... na szczęscie nie poszedłem
 

Sensibilia

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
The bill? Lubię, lubię. Od nich zaczęłam swoją przygodę z muzyka tego typu, i choć jestem bardziej nastawiona na hiphop czy reggae, to lubię sobie posłuchać chociażby Transwestyty...
 

hooya

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
za:cenzura:isty zespół, słucham od dawna i mi się nie nudzi
 

t85

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Zespół ten zaliczam do klasyki tego gatunku za ich fajną muzykę i za teksty które są momentami banalne ale są świetne i pokazują nam jak trzeba robić muzykę. A szczególnie płytka "Daje wam ogień" mnie urzekła :)
 

sochoł

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Z nad morza:)
,,Mam dwie lewe ręce robić nie chcę wcale ale za to w głowie mam poukładane...."
oraz ,,Gdy browar z cysterny mój pęcherz wypełni..." oj często ale bardzo często się to śpiewa podczas ognisk aż chce się śpiewać jak jest grupka osób i tak wszyscy razem jak jeden chór
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Prosta do bólu muzyka, ale kurde, toż to mimo tego jest zaje6iste! ;) Album Sex 'n' Roll jest naprawdę dobry.
 
Do góry