The bill

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Ja tam uwielbiam The billa, chociaż nie słucham ich najdlużej ;)
Jedni z najpopularniejszych punkowców w Polsce ;)
 

turecky

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
Łódź xD
Zakochałem się w tej kapeli na nowo :p

Śmieszne i radosne teksty fajne rytmy czyli to co lubię najbardziej :p

Piosenki Popkultura i Transwestyta to moje ulubione ich pieśni :p

Ja chce ich jakiś koncercik w Łodzi :p
 

sixblackroses

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
TheBill jest świetną kapelą..ma chwytliwą nazwę i genialne teksty^^ Najbardziej rozwala mnie "Kibel" po prostu hymn mojej paczki. Kocham wielbię...Szkoda że nie byłam na koncercie ale kto wie...^^ Polecam
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
za niecałą godzinę grają u mnie w mieście( wraz z Leniwcem) oczywiście bilet już przygotowany, zaraz ruszam :)
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Fajnie graja :D Teksty śmieszne i muzyka świetna. Podoba mi sie "transwestyta", "kibel 1 i 2", "popkultura"
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Jeden z najlepszych zespołów :p ! Potrafią zawrzeć różne, poważne tematy w przyjemnej aranżacji, potem pograją trochę typowo punkowych piosenek, żeby na koniec dowalić jakąś wpadającą w ucho piosenkę o :cenzura:e Marynie :D . Muzyka po prostu dla każdego, nie tylko dla fanów punk rocka :D . Ciężko by mi było wybrać najlepszą płytę The Billa, bo wszystkie są genialne :D .
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Świetne teksty i niezła muzyka często ich słucham, godne polecenia kawałki 'natura' i 'czas rewolucji' ;)
zna ktoś może podobną kapelę? :]
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
zna ktoś może podobną kapelę? :]

Hemmm skojarzyło mi się z Sedesem, ale nie jestem pewna ... Miałam się z nimi dopiero 'zapoznać' [:p] a na razie jakoś brak czasu :p Słyszałam tylko jedną ich piosenkę [bodajże 'Wszyscy pokutujemy'], ale nie była w tym stylu co do tekstu.
Nie wiem ..
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
The Bill jest chyba jedyny w swoim rodzaju ;) . Niby sporo osób ustawia tą kapelę obok Sedesu i Defektu Muzgó, ale to zupełnie inna muzyka jak dla mnie.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Ja to tak trochę strzelałam ... Niektóre teksty Sedesu czytałam, potem trochę posłuchałam i raczej nie jest zbyt podobne ...
 

Radus

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Cała płyta Sex'n'roll podobno była po częsci dla zlewy nagrana i nie ma sensu oceniac ich tylko na podstawie tych "brzydkich, złych, wulgarnych piosenek" (piekna rzecz na koncercie krzyczeć "bo ja jestem masochista, lubie w leb dostawac, lubie gdy krew tryska") - ogolnie z tej złej płyty genialne są kawałki "historia pewnej miłosci" i "mam dwie lewe ręce" ;)
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
http://www.youtube.com/watch?v=OKktVcjSA4k <- zupelnie nowy kawałek , nie nagrywany jeszcze nigdy na zadną plyte :)


a co do the billa , skład sie poszerza o nowego gitarzyste :)
WIELKIE DZIĘKI :D ! Od chyba pół roku szukam tej piosenki. O gitarzyście nie wiedziałem, trzeba będzie się wybrać na jakiś koncert i zobaczyć jak sobie daje radę BB) . Chyba już to pisałem, ale The Bill wymiata :D . Zarówno poważne piosenki jak i te nagrywane dla jaj, np. Kurczak Rozpłodowy :D .
 

Farbenek

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łodzkie woj. :)
WIELKIE DZIĘKI :D ! Od chyba pół roku szukam tej piosenki. O gitarzyście nie wiedziałem, trzeba będzie się wybrać na jakiś koncert i zobaczyć jak sobie daje radę BB) . Chyba już to pisałem, ale The Bill wymiata :D . Zarówno poważne piosenki jak i te nagrywane dla jaj, np. Kurczak Rozpłodowy :D .

zapłodowy :p

a gitaryzsta nowy to gitarzysta STRAJKu :)
 
Do góry