Test Na Twoją Osobowość

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Nie wierze w takie testy :p Ale mój wynik to" Siódemka ze skrzydłem sześć: 7w6 - "Komik" i część tych rzeczy się faktycznie zgadza ale niektóre wręcz odwrotnie :]
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
5w6- rozwiązywacz problemów, ale tak naprawde ten test to zbyt duże uogólnienie , ale w ramach rozrywki to nawet może być.
No to "piątka" - ja tez 5w6

Co do uogólnienia - jest to uogólnienie, lecz zawiera prawdy wiele, nieprawdaż?
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
7w6 połączenie entuzjasty z lojalistą :] fajnie :p
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
:D zrobiłem dwa razy w przerwie 3 dniowej ... wyszlo mi to samo
6 ze skrzydełkiem 7 ... lub 6w7 " kumpel " naprawde duuuuużo rzeczy sie zgadza zwłaszcza te wybuchy paranoii czasem :bag: ... i bycie bardzo bezpośrednim ... :D
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
Widzę że jestem jedyna.... 2w3 :) Czyli dawca, w sumie zgadzało się bardzo dużo na początku a potem były rózne dziwne rzeczy, które już mnie w ogóle nie dotyczyły!!! :)
 

LMeLeK

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Bydgoszcz
Siódemka ze skrzydłem sześć: 7w6 - "Komik"-mi wyszlo cos takiego :p ....znajdzie sie jeszcze ktos kto ma tak jak ja???? :)

7w6 naturalnie :p
Pod wieloma aspektami się zgadzam...

Troche jednak zwątpiłem we wiarygodność autora jak zobaczyłem słowo: "regóła" :D
 

dżordżyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
43
Punkty reakcji
1
Cześć! a mnie wyszło 4w5 ,hmmmmm......nawet się zgadza .Ja wiem, że można siebie zmienic jesli ktoś ma trudny harakter i np. z tego powodu nie dogaduje się z ludzmi.Jednak wiem też że to wymaga bardzo dużo energi i wiele kolejnych prób,nic też nie mozna robic na siłe i nie można chcieć wszystkiego na raz, nie można być chcieć kims innym :bag: bo to się odbija na własnej samoocenie.Z kolei niska samoocena powoduje stres w kontaktach z ludzmi :( ,a wiadomo stres ma ujemny wpływ na nas samych na nasz organizm,może pozbawic radości życia i wpędzic w depresje :niepewny: .Ale ten łańcuszek to tak dla przestrogi dla bardzo ambitnych którzy zbyt szybko chcieliby byc kimś innym.Następnym razem napisze coś bardziej optymistycznego.Pozdroklon.jpg
 

esteve

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
ja również 4w5.baaaaardzo dużo się zgadza. No i jakie towarzystwo:Van Gogh, Kurt Cobain, Bob Dylan i Johnny Depp :D
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Szóstka ze skrzydłem siedem: 6w7 - "Kumpel"

Szóstki z tym skrzydłem są generalnie ekstrawertyczne, przyjacieskie i otwarte na innych. Przyjaźń według nich jest podstawą szczęśliwego życia. Chcą być lubiane przez innych i łatwiej podążają śladem innych w przeciwieństwie do 6w5, która ma tendencję do wycofywania się i pozostawania w samotności. Szóstka 6w7, może być czarująca i towarzyska. Ma szybsze tempo życia niż 6w5, a w sprawach zawodowych ujawnia się w niej zdrowe połączenie z trójką. Często potrafi chronić samą siebie, a także charakteryzuje się ciepłem i opiekuńczością wobec innych.
W stresie 6w7, mogą często przeczyć same sobie, sprawiając wrażenie, że chcą jednocześnie dwie rzeczy na raz, czasem doprowadzając do szaleństwa mieszanymi sygnałami. Może być ciężko zrozumieć co mają na myśli i o czym mówią. Często otwarcie sprawdzają jaki inni mają do nich stosunek. Gdy są czymś przestraszone, jedyną formą obrony jest bierna agresja, w czasie której nie da się jej do niczego przekonać ani namówić. Najczęściej spotykane z tym skrzydłem, są szóstki antyfobiczne, które mają tendencję do bycia bardzo bezpośrednimi. Niektóre mogą snuć wielkie plany, które ich zdaniem mogą przynieść materialne lub osobiste korzyści. Mogą być także niepewne, irracjonalne, chaotyczne z tendencją do częstych zmian nastrojów. Są skomplikowane wewnętrznie. Mają niezwykle wrażliwe zapalniki wybuchów paranoi. Fałszywie oskarżają innych, a innym razem wręcz błagają aby ktoś się nimi zaopiekował. Czasem są bardzo konserwatywne w swoim sposobie zycia, a czasem toczą bój o zmiany.

Słynne szóstki ze skrzydłem siedem: Kim Basinger, Mel Gibson, Jack Lemmon, Richard Pryor, Meg Ryan, Susan Sarandon, Patrick Swayze, Jay Leno, Julia Roberts, Tom Hanks.
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ja również 4w5.baaaaardzo dużo się zgadza. No i jakie towarzystwo:Van Gogh, Kurt Cobain, Bob Dylan i Johnny Depp :D
ja też 4w5, hmm, tylko czy dużo się zgadza? U mnie chyba jednak nie. Noi ten "tragiczny romantyk"... A towarzystwo to nie powiem, doborowe :D
 
Do góry