Test Na Twoją Osobowość

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
jest to prawda o mnie w 99 %
Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast.
a z tym akurat się niestety muszę zgodzić :rumieniec:
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Czwórka ze skrzydłem trzy: 4w3 - "Arystokrata"
Może być towarzyska i posiadać duże poczucie humoru. Chce być kreatywna i potrzebna światu. Posiada intuicję, jest ambitna, może mieć dużą wyobraźnię i być bardzo utalentowana. Niektóre ubierają się bardzo wyzywająco i kolorowo, aby wyróżnić się z tłumu.
Gdy 4w3 jest w stresie, często się zachowuje inaczej publicznie, a inaczej prywatnie. Może np. nie ujawniać publicznie, wśród znajomych, żadnych swoich uczuć, a następnie iść do domu i samemu bardzo przeżywać np. fakt życia w samotności. Może też np. być bardzo rozrywkowa i sumienna w pracy i jednocześnie być nieszczęśliwa prywatnie z powodów problemów miłosnych. Przywiązuje uwagę do tego jak wygląda, czuje się źle z powodu niedostatków urody. Stara się podkreślić poczucie wyjątkowości przez kontrowersyjny sposób ubierania się. Często okazuje zły gust. Chętnie przedstawia siebie innym jako osoba romantyczna. Jest zmienna w uczuciach. Gdy uzna, że jej partner jest zbyt nudny, często fantazjuje na temat czarujących i przebojowych nieznajomych. Cele stara się osiągać poprzez zazdrość, zemstę lub potrzebę dowiedzenia innym, że są w błędzie.


Oprócz tego braku gustu zgadza się wszystko xD Noo.... ogólnie z tym ubiorem nie trafili, bo nie ubieram się aż tak kolorowo :))
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
ja rowniez zaliczam sie jak kolezanka wyzej do arystokratycznych indywidualistow :p czyli 4w3, no i podobnie ja Heaen z tym brakiem gustu zgodzic sie nie moge,reszta pasuje
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
No i kolejna wstrętna 7 w 8 :daibel2:
A już myślałam, że jestem sama z Jerą :p
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Ruda witam w klubie :)))
Morfeusz tak ,ja :p Jaki niby miałąbym mieć cel we wstawianiu zdjęcia innej dziewczyny :p A co aż tak źle XD? A wstawiłam linka dlatego, że np. ja lubię wiedzieć jak wygląda osoba do której sie zwracam :p
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia.

nie jestem zaskoczony wynikiem wszystko zalezy od szczerosci w odpowiadaniu .
Zgadza sie co do slowa...
btw fajni ludzie mieli ten typ:
Donald Trump, Sean Connery, Danny DeVito, Kirk Douglas, Frank Sinatra, Muhammed Ali, Joseph Stalin
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ja jestem 7 w 6 "Komik" Zgadza się w 99,7 % :] Sławne osoby o takim samym charakterze:Mel Brooks, Jim Carrey, Robin Williams, Elton John, Liza Minnelli, Eddie Murphy, Brad Pitt, Chevy Chase, Steven Spielberg. :p
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
thule nie o to mi chodziło xD To był tylko przykład.... :p A siebie to ja już mam dość w lustrze XD Po prostu fajnie by było wiedzieć np. jak Ty wyglądasz, czy ludzie z którymi tutaj zdarza mi się wymieniać poglądy i tyle :)
 

Yagnes

...zatopiona w marzeniach...
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...
u mnie wyszlo 1w2...hmm...no musze powiedziec ze wiele rzeczy sie zgadza :D ale jednak nie wszystko :p
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ja jestem 7 :D zaje*** test!!!wszystko się zgadza!!!!! ossstro :)
 
Do góry