Tabletki Wczesnoporonne! Plis Pomozcie!

Status
Zamknięty.

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
nie wsadzajcie wszystkich do tego samego wora ! nastolatka czy kobieta dorosla jakie to ma znaczenie skoro robi cos okropnego?! jestem pewna ze nastolatki sa mniejszoscia i baaardzo duzo z nich nie robi tego z wlasniej woli, juz nie raz slyszalam ze rodzice takiej dziewczyny na sile zaciagaja ja na skrobanke albo chlopak ktory nie chce dziecka :/ nie raz slyszalam idiotow ktory sie chwalił tym przed kolegami :/

Następna. Wyjaśniasz po całości :bag: Sorry dziewczynko, ale po pierwsze: sex nie jest dla nieodpowiedzialnych nastolatków, a po drugie to nawet jeśli, wybacz, ale ja na siłę nikomu bym się nie dała zaprowadzić na skrobankę!!! Nikt Cię do ginekologicznego fotela nie przywiąże, a zresztą jest takie coś jak policja, czy nawet sąd rodzinny. Słyszałaś o ustawie o ochronie życia poczętego? Nawet gdybym miała z 16 lat i bym wpadła z jakimś chłopczykiem, gdyby okazało się,że jestem w ciąży, to nawet za włosy by mnie nikt nie zaciągnął na skrobankę! Zastanów się! Rodzice? Gwarantuje,że po porodzie staliby się przykładnymi dziadkami ( może nie od razu, ale na pewno by im przeszło). NIC NIE USPRAWIEDLIWIA ZABICIA SWOJEGO DZIECKA! A już na pewno nie ma prawa zmuszać do tego dziewczynę jej nieodpowiedzialny chłopak. Ja bym mu powiedziała - nie chcesz dziecka, jesteś na tyle szczeniakiem, to wypier****** i bez łaski, bo sama sobie poradze! Dla dziecka zrobiłabym wszystko! A nie dla tego, co ludzie powiedzą, albo dla frajera, który zrobił mi dziecko i umywa rączki!

P.S. Przepraszam za słownictwo, ale jestem taka wyczulona w sprawie jakiejkolwiek formy usuwanioa ciąży przez nieodpowiedzialnych ludzi,że nerwy mi puszczają :mruga: pozdrawiam :papa:
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Madziunia kochana, ale Ty pewnie mówisz o ludziach dorosłych, a nie o napalonych małolatach, jak te, które założyły ten topic. He he :papa:
 

karla1722

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Rosalie niestety da sie zaciagnac kogos "za włosy" do gina zauwaz ze zaden uczciwy lekarz nie zrobi nielegalnej aborcji ale ten ktory ma swoj -gabinet aborcyjny- w piwnicy bez sprzeciwu sie na takie cos zalapie byle by kasa szla! Niewazne czy dziewczyna jest tam z wlasnej woli czy przyciagnieta przez faceta jesli dostanie kase robi swoje:/ nic nie mowilam o tym ze mozna to zrobic legalnie !! czyt ze zrozumieniem! Facet dosypuje czegos dziewczynie do kawy, soku.... ona budzi sie juz po zabiegu i co wtedy? to ją ukamienowalabys?

Rodzice nastolatki w ciazy nie zawsze sa zadowoleni i nie zawsze oferuja pomoc finansowa lub jakakolwiek inna, czesto wyrzucaja taka z domu niechcac jej juz nigdy widziec wiec niektorzy nawet nie wiedza kiedy ich corka urodzi ! Gwarantuje Ci ze nie zawsze jest rozowo !

Chyba posty Ci sie pomyliły bo nic nie napisalam o tym ze usprawiedliwione jest zabicie swojego dziecka badz kogokolwiek innego !!
I nie pisz do mnie dziewczynko bo nie wiesz kim jestem i ile mam lat !!!!
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
I czego się bulwersujesz?! Widzę,że Cię tą "dziewczynką" uraziłam, ale wisi mi to, bo na przeprosiny nie zasługujesz :D A to kim jesteś i ile masz lat też mnie nie interesuje. Sorry, ale gdyby to mi przyszło walczyć z rodzicami w wieku 16 lat, bo np. bym wpadła, to sama bym się wyprowadziła z domu, nawet nie mając dokąd pójść. A te historie z dosypywaniem czegoś do herbaty to nie wiem skąd wzięłaś. Owszem, zdarzają się i takie. Ale w większości przypadków dziewuszyska wpadają, a jak ojciec krzyknie, to już maszerują do ginekologa pozbyć się kłopotu! Popierasz to - Twoja brocha. Mnie to nic nie obchodzi. Żegnam PANIĄ! :bag:
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Jeżeli chodzi o czytanie ze zrozumieniem - nic nie pisałam o żadnych legalnych aborcjach :bag:
 

karla1722

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
widze ze lubisz siac zamet na forum :D nie popieram niczego co jest zwiazane z aborcja wiec nie wiem co Cie tak zbulwersowalo? nie czytasz ze zrozumieniem i nie wiem do czegi pijesz....
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Ja zamęt? Jedyne, co mnie drażni to tematy o jakimkolwiek sposobie usuwania ciąży. Ze zrozumieniem tekstu to Ty masz problemy, moja droga :)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
kasandra ogarnij się z polecaniem tej strony,bo to żałosne :papa:
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
BALLADA NIENARODZONEGO DZIECKA

Ty byłaś piękną dziewczyną,
a on był pięknym chłopakiem,
ja niepotrzebną kruszyną,
rzuconym w złe gniazdko ptakiem,
ty miałaś włosy z obrączek
jego trzymałas za ręce
moich nie chciałaś rączek
nie trzeba ci bylo wiecej!

Dziś miałabym 16 lat
tyle co ty wtedy mamo,
Dzis cieszyłby mnie ten świat,
i przeżyłabym to samo!
Mamo nie chciałam umierac
dlaczego mnie nie kochałaś,
nie miałas prawa mi życia zabierac
chociaż mi je dałaś
Mamo, Mamo, mamuuussiuu...

Dzieci się boja zastrzyków,
cyganek i kominiarzy
ja bardzo sie boje śmietników
tam leżą szczątki mej twarzy
dzieci tulą sie do lalek,
ja do ziemi sie tule
ktoś wrzucil do umywalki
me ciało giętkie i miękkie.

Dziś miałabym 16 lat
tyle co ty wtedy mamo,
Dzis cieszyłby mnie ten świat,
i przeżyłabym to samo!
Mamo nie chciałam umierac
dlaczego mnie nie kochałaś,
nie miałas prawa mi życia zabierac
chociaż mi je dałaś
Mamo, Mamo, mamuuussiuu...

MYŚLISZ, ŻE ANIOŁKA MASZ W NIEBIE

A NAWET MNIE NIE OCHRZCIŁAŚ

ON NIE MODLI SIĘ MAMO ZA CIEBIE

BO NA TO NIE ZASŁUŻYŁAŚ

Dziś miałabym 16 lat
tyle co ty wtedy mamo,
Dzis cieszyłby mnie ten świat,
i przeżyłabym to samo!
Mamo nie chciałam umierac
dlaczego mnie nie kochałaś,
nie miałas prawa mi życia zabierac
chociaż mi je dałaś
Mamo, Mamo, mamuuussiuu
 
Status
Zamknięty.
Do góry