Tabletki Wczesnoporonne! Plis Pomozcie!

Status
Zamknięty.
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Co prawda temat lekko przeterminowany bo z 2006 roku ale... chce tylko napisać, że nie tylko pozostaje skrobanka dla ciąży już bardziej rozwiniętych.
Co bardziej "rozgarnięta" osoba znajdzie ten sposób który tak naprawdę nie wymaga ani wydania majątku ani wkręcania w to osób trzecich.
A jaki to sposób to przemilczę - bo jeszcze się znajdzie ktoś kto będzie chciał to podchwycić jako łatwy sposób pozbycia się ciąży.
 

Kalah

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Sprzedam arthrotec forte. Lek wczesnoporonny. Wszystkie informacje pod numerem gg 4394428
 

ma_lunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kołobrzeg
Skoro juz wiecie,ze zaszla w ciaze, to niby jak ma wziac tabletki wczesnoporonne?
Jest mi bardzo przykro, ze niewiedza mlodziezy na TE tematy jest tak minimalna...
Ciaza, panika... A moze poprostu NIE WSPOLZYC, skoro nie zna sie teg skutkow?
 

olga_ka

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
No wiec są takie tabletki, które umożliwiają kobietom do 9 tygodnia usunąc dziecko. na stronie http://www.womenonwaves.org/set-274-pl.html jest dokladny opis tej metody.
tabletki kosztuja okolo 50 zl i pomagaja w 90% przypadkach.
niestety sprawdziłam tez je na swojej własnej osobie.
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
jaki to trzeba miec tupet zeby sprzedawac takie rzeczy
przeciez to nie jest bezpieczne dla zdrowia
 

Kalah

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
jaki to trzeba miec tupet zeby sprzedawac takie rzeczy
przeciez to nie jest bezpieczne dla zdrowia
Jak kobito sie nie znasz to sie nie wypowiadaj. A jak jestes taka swieta to jak mozesz miec tupet takie cos czytac.
 

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
Kazdy ma prawa wejsc na forum, czytac i pisac.... Ale, zeby dawac takie ogloszenie!!!
Jesli masz taki tupet, to moze zamiesc takie ogloszenie w gazecie albo zrob reklame w telewizji.................................................. :bag:
:zdegustowany: :zdegustowany:

Niestety Kalah nie jest jedyna osoba, ktore takie ogloszenia zamieszcza, znalazlam ich wiecej na innych forach... Okropne....... :bag: :bag: :bag: :
 

karla1722

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
jedyne wyjscie zgłosic do moda...

chcialam dodac słowo o testach ciazowych, ja im za bardzo nie ufam... jak zaszlam w ciaze wyszedl negatywny a robilam go juz w 2 miesiacu ciazy wiec powinien wyjsc innym razem podejrzewalam ze moge byc w ciazy i zrobilam tescik o dziwo wyszedl pozytywny a zadnej ciazy nie bylo :eek: wiec nie wierzmy mu na 100%
 

koniczynka_21

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Moja koleżanka zrobiła ten błąd, jakiś lekarz pomógł jej zdobyć te tabletki, które do 8 tygodnia wywołuja poronienie ... Najlepsze jest to że kupiła je w normalnej aptece ... Tak jak jakieś witaminki ... Najgorsze jest to co się stało później. Wzięła je kiedy rodziece wyjechali na kilka dni na wakacje, a ona jest jedynaczką... Słuchajci po tych tabletkach dostała takiego krwotoku, że gdyby nie sąsiadka to zeszłaby z tego świata... W szpitalu nie bardzo chcieli jej pomóc, traktowali ją jak ostatnią wywłokę ... Dlatego zastanów się co chcesz doradzic swojej koleżance...
 

madzia_89

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
100
Punkty reakcji
0
Miasto
utopia
och Wy wstrętne czarownice (do tych co to polecają skrobankę). ŻYCZĘ WAM Z CAŁEGO SERCA, ŻEBY PO USUNIĘCIU DZIDZIUNIA W TEN SPOSÓB, WAS SAME SPOTKAŁA ŚMIERĆ W TAKI SPOSÓB!!! ŻEBY WAM KTOŚ WYRYWAŁ RĘCE I NOGI NA ŻYWCA A NA KOŃCU ZMIAŻDŻYŁ CZASZKĘ!!! Nienawidzę takich jak wy! Jeśli jest Bóg to ja go poproszę, zeby was ch** strzelił!!! Zresztą jak chcecie to obejrzyjcie sobie filmiki z aborcji, te prawdziwe. Zobaczcie jak matka-ginekolog skrobie córkę, jak rozrywają 3 miesięczne dziecko na strzępy, jak łamią mu kości! Potem układają na tacy razem ze zmiażdżoną czaszką, rozchylają usteczka i wkładają do buziuni kciuk wyrwanej łapki... Jak możecie :'(
 

madzia_89

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
100
Punkty reakcji
0
Miasto
utopia
"W szpitalu nie bardzo chcieli jej pomóc, traktowali ją jak ostatnią wywłokę ... Dlatego zastanów się co chcesz doradzic swojej koleżance..." Napisała koniczynka.

DLA MNIE "WYWŁOKA" TO NAWET ZA DELIKATNE OKREŚLENIE!!! Pieprzyć się to każda potrafi i czuje się odpowiedzialna, ale k**** urodzić i wychować dziecko to już nie?! Piękny jest ten świat...
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
hej moja kolezanka zaszla w ciaze z jakims nieznanym jej nawet facetem...to straszne ale to sie zdazylo..ona jest moja super kumpela zal mi jej...probowalam jej cos doradzic ale ona chce usunac ciaze...pisalam o niej juz przy temacie aborcji ale nikt mi nie odpowiedzial...teraz jedyne co moge dla niej zrobic to zalatwic tabletki wczesnoporonne ale slyszalam ze je dostaje sie tylko w przypadku gwaltu??czy to prawda???gdzie moglybysmy je kupic???pliss pomozcie mi i mojej kolezance!! i nie przekonujcie ze robi zle!!teraz i ja jestem za tym!!bedzie lepiej jesli tego dziecka nie bedzie!! tak mi sie wydaje...

Żałosne!! A co to, ona nie umiała się powstrzymać od współżycia??!! Mogła myśleć co robi!! Trzeba było myśleć o konsekwencjach wcześniej a nie jak już się coś tam zadziało!! Poza tym z tego co wiem, to w 2 tyg ciąży nie da rady jeszcze wykryć jej!! Więc skąd wie, że jest w ciąży??
Dla mnie to pachnie jakąś prowokacją
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
<_< dzieci uprawiaja seks...potem szukają tabletek wczesnoporonnych...ronią...znowu uprawiają seks...

Boże...widzisz i nie grzmisz?!
 

karla1722

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
nie wsadzajcie wszystkich do tego samego wora ! nastolatka czy kobieta dorosla jakie to ma znaczenie skoro robi cos okropnego?! jestem pewna ze nastolatki sa mniejszoscia i baaardzo duzo z nich nie robi tego z wlasniej woli, juz nie raz slyszalam ze rodzice takiej dziewczyny na sile zaciagaja ja na skrobanke albo chlopak ktory nie chce dziecka :/ nie raz slyszalam idiotow ktory sie chwalił tym przed kolegami :/
 

koniczynka_21

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Pieprzyć się to każda potrafi i czuje się odpowiedzialna, ale k**** urodzić i wychować dziecko to już nie?! Piękny jest ten świat...


Musze tutaj koleżance przyznać rację ... Decydując się na sex musimy pamiętać że mozna wpaść i liczyć się z konsekwencjami... NO taka prawda.
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
niestety nie każdy potrafi używać mózgu i żadne słowa do nich nie trafią.....przykre ale prawdziwe
 
Status
Zamknięty.
Do góry