Szukasz nazwy filmu?

dingo21

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zagadka.
Jaki tytuł ma ten film?
II wojna światowa w tle, grupka amerykańskich i niemieckich żołnierzy zostaje rozbrojona przez chłopca i matkę mieszkających w jakiejś chacie w lesie. Jeden z Amerykanów jest ranny i muszą zostać na noc. Akurat jest Wigilia Bożego Narodzenia. Razem z Niemcami przyrządzają kolację (każdy dzieli się co tam ma) i ubierają choinkę. Film ten był swego czasu emitowany w tvp.
 

Bajtak

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
1
Witam kilka lat temu był pewien serial dokumentalny kręcony w Polsce na TVP 1 lub 2 o takim gościu co z brzydkich dziewczyn robił jakieś niby "modelki" niektóre to walczyły w kisielu inne miały sesje u niego w domu itd itp. Pamięta ktoś może nazwę tego serialu i czy jest on dostępny gdzieś może na necie ,YT or jakieś forum ? :>
 

magda_170

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kraków
To moze mnie ktoś pomoże. Postaram się opisać najlepiej jak potrafię żeby ktoś mi pomogł ;).
Film był o nastolatku który był geniuszem. Zaczęło sie mniej więcej tak że sprzątał on w dosyć prestiżowej szkole, gdzie jeden z profesorów na tablicy rozpisał mega trudne zadanie matematyczne na jakiś bardzo trudny konkurs. Nikt oczywiscie nie potrafił go zrobić. Ale pewnego dnia pojawiły sie obliczenia i dobry wynik. W końcu doszli że ten chłopak który sprzątał rozwiązał to zadanie. Nastepnie człowiek ów miał sporo przygód, spotykał sie z psychologiem, dostał sie na studia. Okazał się geniuszem. Jednoczesnie pracowal na jakims składzie metali czy czyms takim. Skończyło sie tak że dostał sie on do jakiegoś krajowego projektu wojskowego. Zna ktoś tytuł tego filmu????????????
był kiedyś taki wątek w Dexterze;))
 

Martuuuchax33.

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja tez szukam filmu . PROSZĘ niech ktoś przeczyta jego opis a może tytuł skojarzy, co mi baaardzo by pomogło ;)

[!] .. Murzyńskie dziecko wychodzi na chwilę z domu do sklepu i idąc ulicą jakiś dwóch mężczyzn lub więcej, przyglądają jej się z samochodu . Po chwili zgarniają ją i wywożą do lasu . Tam obrywają jej sukienkę, każdy po kolei gwałci ją, oblewa moczem i nie pamiętam co jeszcze . Straszne rzeczy z nią robią . Później gdy ojciec ją odnajduję całą taką brudną i wgl postanawia iść na policję . W końcu wytaczają proces, znaleźli sprawców. Lecz sprawa z góry jest przegrana, ponieważ tam nie szanują 'czarnych' . Ich adwokat także nie ma nadziei . Jedyną okazją, aby jednak proces wygrać jest przemowa do przysięgłych . Adwokat każe wszystkim zamknąć oczy i opisuje to co działo się z tą dziewczynką . Opisuje to tak pięknie, że aż same łzy płyną do oczu . Na końcu przemowy prosi aby wyobrazić sobie, że ta dziewczynka jest .. biała .. [!]


Piękny film i bardzo bym prosiła jakby ktoś sobie coś przypomniał, aby napisał tytuł . Byłabym ogromnie wdzięczna .
 

Phil

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam nadzieje, że ktoś mi pomoże. Wczoraj leciał na jakimś kanale pewien film. Akcja rozgrywała się w Stanach, na moje oko w latach `70. Głównym bohaterem był taki gość z ksywką "kondor" pracujący dla CIA, on zdemaskował jakiś ich sekret i zaczęli go ścigać. Rozwalili jego współpracowników a on sam musiał zwiewać, potem spotkał jakąś kobietę która mu pomagała.

Więcej szczegółów nie pamiętam, wiem, że leciał wczoraj ale byłem zbyt zmęczony coby zapamiętać na jakim kanale a w programie tv nie mogę znaleźć.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Mam nadzieje, że ktoś mi pomoże. Wczoraj leciał na jakimś kanale pewien film. Akcja rozgrywała się w Stanach, na moje oko w latach `70. Głównym bohaterem był taki gość z ksywką "kondor" pracujący dla CIA, on zdemaskował jakiś ich sekret i zaczęli go ścigać. Rozwalili jego współpracowników a on sam musiał zwiewać, potem spotkał jakąś kobietę która mu pomagała.

Więcej szczegółów nie pamiętam, wiem, że leciał wczoraj ale byłem zbyt zmęczony coby zapamiętać na jakim kanale a w programie tv nie mogę znaleźć.
Trzy dni Kondora
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
szukam filmu... tytułu... jmmm leciał jakis czas temu ale nie w zwykłej tv tylko na satelicie:) a więc:
był to film o studencie... jemu zginoł ojciec tzn mama mu tak mówiła, palił zioło czasami z kolegami miał ich dwóch... pewnego dnia miał sie wybrać z kolegami na koncert... lecz dowiedział sie że jego mama jest w szpitalu... koledzy pojechali.. aha ważne że mieli 2 bilety a trzeci mieli dokupić na koncercie. Ok główny aktor nie pojechał, lecz wybrał sie do mamy auto stopem, na początku podwiózł go taki zjarany hipis który okazał się żołnieżem w przebraniu, mieli wypadek i wpadli do rowu, po czym główny aktor uciekł, szedł dalej... kawałku nie pamiętam, dalej był motyw że szedł przez las i co chwile od kąt wyszedł z tej szkoły miał różne widzenia jakichś sytuacji przez marihuane :) szedł przez ten las w nocy i go zaatakował wilk... pogryzł gardło ale to była tylko kolejna wizja, bo jak się ocknoł zobaczył wilka i go tir przejechał(wilka) :p umiał rysować ten koleś, i na końcu filmu był na cmentarzu upadł i śniło mu się że wyszedł z cmentarza i podwiózł go koleś w czerwonym mustangu chyba, okazało sie że to trup co zabiera dusze, i miał wybrać czy zginie sam czy jego matka, i wybrał ze matka... ale wcześniej uciekał przed tym trupem po wesołym miasteczku w nocy... coś w ty stylu ;) sorki za zagmatwanie:) moze ktoś zna ten fil?? to taki horror hmmm psychologiczny raczej:)
 
F

futh3r

Guest
Witam!
Również szukam filmu, a dotyczył on grupy uczniów/studentów, którzy chcieli zdobyć odpowiedzi do ważnego egzaminu. Aby to zrobić włamali się do budynku, w którym były odpowiedzi, ale na końcu okazało się, że po tych wszystkich przeżyciach nikt nie chce z nich skorzystać. Pamiętam jeszcze charakterystyczny element, na końcu filmu któraś osoba była w WC, i spotkała tam najaranego człowieka, a w tle leciała piosenka Afroman - Because I Got High. bardzo proszę o pomoc, i z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam!
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
Witam!
Również szukam filmu, a dotyczył on grupy uczniów/studentów, którzy chcieli zdobyć odpowiedzi do ważnego egzaminu. Aby to zrobić włamali się do budynku, w którym były odpowiedzi, ale na końcu okazało się, że po tych wszystkich przeżyciach nikt nie chce z nich skorzystać. Pamiętam jeszcze charakterystyczny element, na końcu filmu któraś osoba była w WC, i spotkała tam najaranego człowieka, a w tle leciała piosenka Afroman - Because I Got High. bardzo proszę o pomoc, i z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam!
Perfect Score, po polsku Egzamin Dojrzalosci
 

natka_z

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Witam:)
Szukam pewnego filmu...może znacie??? Ja ten film nie oglądałam ale widziałam jego zwiastun jak byłam w kinie na czymś innym...to było jakos ponad rok temu..
Film opowiada o bezdmonym chłopcu, który mieszka w domach ludzi którzy wyjechali na jakiś czas np. na wakacje...on tam mieszka, jak ma pieniądze to wyposaża lodówke i naprawia wszytsko co jest zepsute w tym domu...no i pewnego dnia teg facet wprowadza się do nowego domu a tam okazuje się ze ten dom nie jest pusty...

Będę bardzo wdzięczna za napisanie mi tytułu:) dziękuję i pozdrawiam
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ja też szukam filmu:

Leciał jakiś czas temu(chyba po Bożym Narodzeniu) w TVP( głowy nie dam ale to chyba 1 była) podzielony na 2 części. Akcja dzieła się w czasie 2. wojny światowej w Niemczech (w jakimś znanym mieście, ale nie pamiętam jakim). Na terytorium tego miasta spadł angielski pilot, pomogła mu młoda pielęgniarka, która się w nim zakochała(a on w niej). Problem polegał na tym że była ona zaręczona, a jej ojciec był ważną osobistością w mieście i przyjaźnił się z ważnymi wojskowymi. Nagle miasto zostało zbombardowane i wszyscy udali się do schronów, ale dziewczyna chciała spotkać się z tym anglikiem. Potem pokazane jest jak walczą o życie w bombardowanym mieście. W międzyczasie ginie mąż i narzeczony dziewczyny. Na końcu pokazują obraz zrównanego z ziemią miasta i kościoła z którego została tylko jedna ściana. Potem lektor dopowiedział, że główna bohaterka zaszła w ciążę, a ten pilot zginął 3 miesiące przed albo 3 miesiące po urodzeniu córeczki.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Ja też szukam filmu:

Leciał jakiś czas temu(chyba po Bożym Narodzeniu) w TVP( głowy nie dam ale to chyba 1 była) podzielony na 2 części. Akcja dzieła się w czasie 2. wojny światowej w Niemczech (w jakimś znanym mieście, ale nie pamiętam jakim). Na terytorium tego miasta spadł angielski pilot, pomogła mu młoda pielęgniarka, która się w nim zakochała(a on w niej). Problem polegał na tym że była ona zaręczona, a jej ojciec był ważną osobistością w mieście i przyjaźnił się z ważnymi wojskowymi. Nagle miasto zostało zbombardowane i wszyscy udali się do schronów, ale dziewczyna chciała spotkać się z tym anglikiem. Potem pokazane jest jak walczą o życie w bombardowanym mieście. W międzyczasie ginie mąż i narzeczony dziewczyny. Na końcu pokazują obraz zrównanego z ziemią miasta i kościoła z którego została tylko jedna ściana. Potem lektor dopowiedział, że główna bohaterka zaszła w ciążę, a ten pilot zginął 3 miesiące przed albo 3 miesiące po urodzeniu córeczki.

Może chodzi tobie o Drezno ?? http://www.filmweb.pl/f272178/Drezno,2006

Ten film leciał w TVP i był podzielony na 2 części - historia pasuje więc to chyba ten film.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Dzięki Darkmack dokładnie o ten film mi chodziło! Spłakałam się przy nim jak bóbr!
 

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
3 dni temu, na wycieczce, kierowca puścił w autobusie jakiś film....trochę się wkręciłem w niego ale po godzinie oglądani wyłączył..szukam tego filmu...na początku kilka osób jechało na wycieczkę autobusem, była scena że kierowca kazał pasażerom nie wyrzucać brązowych twrdych kubków..a i tak je wyrzucali... w filmie była jaaś para gei i rodzina z dziećmi, która chciała niedopuścić aby dzieci komunikowały się z tymi gejami,

z góry dzięki za odpowiedź xD
 

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Ostr
jednak przydałoby się coś więcej :) jakiej produkcji film, czy może jacyś charakterystyczni aktorzy, albo chociaż z jakich lat produkcji mógł pochodzić ;)
 

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
hm..tego nie wiem......film stary nie był...nigoko bardzo sławnego tam nie zauważyłem...mogę powiedzieć więcej o fabule...były tam 2 przyjaciółki..główny wątek: jakiś koleś był sławnym piosenkarzem i najwyraźniej podobał się dziewczynie ktróra pojechała na tą wycieczkę z rodzicami..
 

werify

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
110
Punkty reakcji
2
Miasto
z dzierża(dzierżoniów)
Ja też szukam filmu i postaram się go opisac jak najlepjej sie da
a wiec
Był on o facecie który dostał od ojca czerwone bmw mimo tego ze nie lubi tego koloru i gdy wracał z pracy to dostal w łeb takim wiadrem
pózniej toczyl normalne zycie ale na bilbordach zaczal zauważac piękna dziewczyne lecz gdy się obrócił i spojrzał ponownie to dziewczyny na bilbordzie juz nie było zawsze pisało tam zeby ja znalazl. Spotkał faceta który kazał zawiesc mu paczkę do jego kuzyna (w tedy on o tym jeszcze nie wiedzial)Jechac miał Stanawą 20 (chyba) lecz nie było takjej drogi więc poszukał najbliższej i ruszył w połowie tej drogi spotkał zaket prowadzacy wlasnie do rogi stanowej nr 20(chyba 20) Po droze spodkał on róznych gości min, kolesia ktory potrafił spełniac zyczenia i przewidywac przyszłośc lub innego który był obwiazany dynamitem bo zostało mu kilka tygodni zycia (był chory na raka ) gdy dojechał na mjejsce oddał paczkę a w paczce była fajka której dym spowodował zżucenie tego wiadra.Okazało się też ze zlecajacy i odbierajacy to był ten sam człowiek(albo bracia czy kuzynie nie pamietam).Na finiszu okazało się ze obudził się ze śpiaczki polubił bmw polubił czerwien naprawił bledy zyciowe i ruszył przez świat.
Powiedzcie co to za film bardzo prosze.
 
Do góry