Szukasz nazwy filmu?

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Połączyłem tematy, od teraz jeśli szukacie filmów proszę pisać tutaj.
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
A może mi ktoś pomoże? :)
Ten film leciał w tv bardzo, bardzo dawno temu :p ale spróbować nie zaszkodzi :D
A więc film opowiadał o młodej dziecwczynie imieniem Cecylia, która popełniła samobójstwo podczas gdy jej rodzina świętowała z jakiejś okazji, pamiętam, że miała siostry, a akcja działa się jeszcze za czasów gdy noszono takie białe koszule - pidżamki :p <lol>
Może ktoś kojarzy??
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
To moze mnie ktoś pomoże. Postaram się opisać najlepiej jak potrafię żeby ktoś mi pomogł ;).
Film był o nastolatku który był geniuszem. Zaczęło sie mniej więcej tak że sprzątał on w dosyć prestiżowej szkole, gdzie jeden z profesorów na tablicy rozpisał mega trudne zadanie matematyczne na jakiś bardzo trudny konkurs. Nikt oczywiscie nie potrafił go zrobić. Ale pewnego dnia pojawiły sie obliczenia i dobry wynik. W końcu doszli że ten chłopak który sprzątał rozwiązał to zadanie. Nastepnie człowiek ów miał sporo przygód, spotykał sie z psychologiem, dostał sie na studia. Okazał się geniuszem. Jednoczesnie pracowal na jakims składzie metali czy czyms takim. Skończyło sie tak że dostał sie on do jakiegoś krajowego projektu wojskowego. Zna ktoś tytuł tego filmu????????????
 

Duneczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hej :)

Szukam filmu (dosyc starego chyba) o parze ktora nie moze miec dzieci i dostaje dziecko-robota zachowujacego sie jak prawdziwe dziecko (ma uczucia itd). Potem im sie udaje, i maja dziecko spychajac robota na bok.. Kojarzy ktos tytul tego filmu?

Dzieki i pozdrawiam :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
,,AI Sztuczna Inteligencja"
Na przyszłość pisz w tym temacie.
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
A może mi ktoś pomoże? :)
Ten film leciał w tv bardzo, bardzo dawno temu :p ale spróbować nie zaszkodzi :D
A więc film opowiadał o młodej dziecwczynie imieniem Cecylia, która popełniła samobójstwo podczas gdy jej rodzina świętowała z jakiejś okazji, pamiętam, że miała siostry, a akcja działa się jeszcze za czasów gdy noszono takie białe koszule - pidżamki :p <lol>
Może ktoś kojarzy??


"Przekleństwa niewinności" S. Coppoli

(film średni, ale jaka muzyka! ;) )
 

OlCiAaAxxX7

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Film ten leciał kiedyś w tv i były 2 części tego filmu.

W pierwszej części było, że chłopak z bogatego i dobrego domu bardzo chciał jechać ze swoją dziewczyną na wakacje gdzieś w świat chyba. Ale za jego złe zachowanie rodzice kazali mu jechać na ranczo lub wieś do rodziny, bo inaczej nie pojedzie na te wakacje. Potem było jak był u tej rodziny i musiał bardzo wcześnie wstawać i pomagać im przy koniach itp. Potem się zaprzyjaźnił ze swoim młodszym kuzynem. Było też coś, że ta rodzina miała jakieś kłopoty finasowe i chyba mogła stracić
ranczo i ten chłopak chyba jakoś im pomógł. Pamiętam końcową scene jak już wrócił do domu i był ze swoją dziewczyną na wyścigach konnych, a potem z nią zerwał. Ogółem to u tej rodziny bardzo się zmienił.

W drugiej części było, że ten sam chłopak ze swoim młodszym kuzynem(który był także w pierwszej części), płyneli w jakiś rejs łodzią. Jakiś koleś się chyba do nich dołączył, potem ta łódź wybuchła, a oni się znaleźli na jakieś wyspie i dalsze wydarzenia się działy właśnie na tej wyspie. A na koniec jak już wrócili, to chyba jakąś łódź kupili.

Wydaje mi się jeszcze, że w drugiej części ten chłopak miał inny kolor włosów

BARDZO PROSZE O POMOC. SZUKAŁAM JUŻ WSZĘDZIE NAZWY TYCH FILMÓW, ALE NIESTETY NIE ZNALAZŁAM;(
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
To moze mnie ktoś pomoże. Postaram się opisać najlepiej jak potrafię żeby ktoś mi pomogł ;).
Film był o nastolatku który był geniuszem. Zaczęło sie mniej więcej tak że sprzątał on w dosyć prestiżowej szkole, gdzie jeden z profesorów na tablicy rozpisał mega trudne zadanie matematyczne na jakiś bardzo trudny konkurs. Nikt oczywiscie nie potrafił go zrobić. Ale pewnego dnia pojawiły sie obliczenia i dobry wynik. W końcu doszli że ten chłopak który sprzątał rozwiązał to zadanie. Nastepnie człowiek ów miał sporo przygód, spotykał sie z psychologiem, dostał sie na studia. Okazał się geniuszem. Jednoczesnie pracowal na jakims składzie metali czy czyms takim. Skończyło sie tak że dostał sie on do jakiegoś krajowego projektu wojskowego. Zna ktoś tytuł tego filmu????????????

Może "Piękny Umysł" ? grałtam Russel Crowe?
 

piecia0120

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam.
Około miesiąc temu widziałem Film chyba na POLSAT.
Film był o tym że Syn pani psycholog zakochał się w jej pacjętce gdy byli razem, pacjętka opowiadała jego matce na spotkaniach psychiatrycznych czy nie wiem co to za spotkania ale w tej pani psycholog domu o ich stosunkach i tym podobnych sprawach dopiero pod koniec pacjętka dowiedziała się że to jej pani psycholog syn :) Troszke nakręciłem ale PROSZE WAS BARDZO POMOCY! NIE ZNAM NAZWY TEGO FILMU!!! :papa:
Z góry dziękuje sory za to że tak nakręciłem:) POZDRAWIAM
 

pyziak1717

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Poszukuje filmu, nie znam jego tytułu, ani aktorów,nic nie znam. Mogę opowiedzieć go w skrócie film zaczyna się o kierowcy autobusu który ma dosc swojego zycia i postanawia popełnic samobójstwo, gdy juz stoi nad przepascia, zagaduje go nieznany człowiek i mówi zeby wziął pozyczke od mafii pozył tydzien jak milioner i wtedy sie zabił, on tak tez robi, tylko ze w tym czasie poznaje kobiety w której sie zakochał, a po tygodniu musi oddac pieniadze mafii, jednak mafia wcale nie chciała go zabic tylko chciała wyprac pieniadze. z góry dziekuje z pomoc
 

PHILIPS

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
96
Punkty reakcji
0
Poszukuje filmu o facecie który uciekł z wiezienia tunelem który zrobił w swojej celi i zakrywał go plakatem . Bohater byl niesłusznie skazany na kare więzienia. NIe znam tytułu filmu mozecie pomóc?
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
"Skazany na Shawshank".
 

SakePL

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wybaczcie jezeli pisze w złym topicu.


Poszukuję filmu ktory widzialem dawno temu.

DO WSZYSTKICH KINOMANiakÓW !!!! ej szukam filmu starszego troche z motywem nastepującym:
akcja.. gdzies w stanach na jakiejs farmie. Gosciu miał radiostacje i rozmawiał dzieciak z ojcem martwym bądz soba samym tylko ze starszym - jak by rozmowa w czasie.... może pamietacie ?? Aktor podobny do patricka Sweyzego.


Bede dzieczny jezeli ktos pamieta. aaa i jeszcze jeden szczegól... jeden skrobnął biurko to drugi zobaczyl w tym samym miejscu
 

Nikonen

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań/Śrem
Tydzień temu leciał ten film w TV, to rozmawiał ojciec z synem chyba, a na biurku przypalił papierosem, widziałem tylko kilka minut i tytułu nie pamiętam, ale poszukam, może znajdę!!!
 

dingo21

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wybaczcie jezeli pisze w złym topicu.


Poszukuję filmu ktory widzialem dawno temu.

DO WSZYSTKICH KINOMANiakÓW !!!! ej szukam filmu starszego troche z motywem nastepującym:
akcja.. gdzies w stanach na jakiejs farmie. Gosciu miał radiostacje i rozmawiał dzieciak z ojcem martwym bądz soba samym tylko ze starszym - jak by rozmowa w czasie.... może pamietacie ?? Aktor podobny do patricka Sweyzego.


Bede dzieczny jezeli ktos pamieta. aaa i jeszcze jeden szczegól... jeden skrobnął biurko to drugi zobaczyl w tym samym miejscu


Częstotliwość/Frequency
 
Do góry