Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Hah, oczywiście, że tak :* :D
Ale ja zawsze mam jakieś "ale" xD Jak nazywa się piosenka z filmu "Pamiętnik Księżniczki 1", wtedy kiedy Mia odmawia przyjścia "do garażu" (xD) Michaelowi? Leci mniej - więcej tak: "So many feelings (coś tam) running away with me, cause I feel(cause I feel)". Nooo czy coś w tym stylu :p
Wie ktoś? :niepewny:

@edit: ta piosenka to BBmak - Miss you more :] jeśliby się komuś miało przydać ;)
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
Hmmm potrzebuje tytuł bądz samego wykonawcę piosenki, której fragment pojawia się w skeczu kabaretu MUMIO pt. "Drugi wykład o słowie kocham(co? śmigło)". Tutaj jest link http://pl.youtube.com/watch?v=ywkHilp39fg, piosenka się pojawia w czwartej minucie i dziesiątej sekundzie(4:10).

Będę bardzo wdzięczny jeśli komuś będzie się chciało mi to sprawdzic... Poza tym polecam ten skecz bo jest miażdżący...:p
 

eemilkaxD

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łobez
Hmm... ostatnio zobaczyłam, że moja kumpela ma opis na gg: "a ja śpiewam i tańczę i jem pomarańcze" - gdzieś mi to w gło0wie świta ale nie mogę sobie przypomnieć - czy ktoś mi może pomóc?
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Przychodzi mi do głowy tylko Tadeusz Woźniak - "Smak i zapach pomarańczy", ale ma trochę inny tekst...
 

Luk.t

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ja szukam, tytułu z reklamy Algidy lody Carte d'or
 

bedziov

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siema ostatnio pod namiotami
kolega miał bardzo stara kasetę punkowego zespołu Przestań śmierdzieć. :sexy:
Teraz szukam piosenek tego zespołu ale nie moge nigdzie znaleźć :(
Jeżeli mozecie to dawajcie linki,
a jak ma ktoś na kompie to był bym wdzięczny jak by przesłał na email (bedziov@wp.pl)
Najbardziej poszukuje piosenki RPA
 

Orlandoo

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Na początku dziękuję za podanie mi linka do tego tematu BB)

Szukam utworu, który pojawia się na początku serwisu informacyjnego FAKTY w TVN :) Bardzo proszę o pomoc ;)

Pozdrawiam :sexy:
 

Cathy87

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
w-wa
Hej! Czy ktoś zna tytuł angielski utworu "Lot albatrosa" zespołu the shadows? Lub tytuł płyty na której się ona znajduje...
 

deora

Nikt
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
1 071
Punkty reakcji
14
Hej! Czy ktoś zna tytuł angielski utworu "Lot albatrosa" zespołu the shadows? Lub tytuł płyty na której się ona znajduje...
Oryginalna wersja 'Albatross' (kompozycja Petera Greena) pochodzi z płyty Fleetwood Mac "Englsh Rose" z 1969 roku

http://www.youtube.com/watch?v=bCraPBqBAXI

na YouTube jest jeszcze:

http://www.youtube.com/watch?v=vxcrRbf3gqM

ale to oczywiście nie jest The Shadows.

TU MAM FRAGMENT PIOSENKI. WIEM ZE W TYTULE JEST CHYBA SłOWO ROMANS.PROSZę O SZYBKą POMOC. Z GORU DZIEKUJE.Pokaż załącznik: 19253

Vincente Gomez - Romance d'Amour

np.
http://www.youtube.com/watch?v=Bh8Sxh6Jmts
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
Zna ktos moze tytul pisoenki z filmu Hooligans? Leci ona przez chwilke jak ten Bover jedzie z jakimis kumplami samochodem, jest to jakis rap wydaje mi sie ze Eminem to spiewa. Z gory thx!
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
Szukam piosenki z "Shreka 3", leci w momencie jak Shrek z Arturem siedzą przy ognisku, a Merlin puszcza te nute, żeby "podrasować klimat" ;) Nie ma jej w soundtracku. Jeśli ktoś wie o co mi chodzi to będę bardzo wdzięczny za tytuł :)
 

cutepoison

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
szukam takiej jakby hiszpańskiej/meksykańskiej piosenki... na początku słychac gwizdanie... w teledysku na początku taka laska gwiżdże i później trzech typków jedzie na tyle samochodu później sie zatrzymują i śpiewają na jakiejś mini-imprezie...
refren to coś w stylu "buenos callejero" ale tego nie jestem pewny
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Szukam piosenki, ogólnie widziałem teledysk, nie cały, niestety z niewiadomych przyczyn nie pojawiła się informacja o wykonawcy oraz tytule, więc prosze was o pomoc. Jest to piosenka polska, klimat hm... taki troszkę rockowy, troszke pop, nie wiem jak to nazwać, goście w teledysku mają mocno pomalowane na czarno uczy, coś mi się przypomina, że jako w tle jest chyba zielona ściana, to tyle z tego co zapamiętałem. Jeśli ktos wie co to za utwór byłbym bardzo wdzięczny.
 

seb1981

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam slyszalem ostatnio w radiu gra piosenki i nie znam jej tytulu ani wykonawcy. w refrenie jakby leci cos ala "just get enough" i laska ma bardzo podobny głos do sonique. z gory dzieki
 
Do góry