Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Jeżeli szukasz tytułu piosenki, którą usłyszałeś w reklamie, chcesz nagrać płytę na imprezę, szukasz utworu podobnego do tego, który znasz itp. lub po prostu interesuje Cię jakiś utwór o określonych preferencjach napisz o tym tutaj, nie zakładaj nowego tematu.

Chciałbym podkreślić że w tym temacie nie podajemy linków i nie prosimy o nie. Tutaj podajemy jedynie tytuły utworów. Jeżeli znasz tytuł i szukasz linka do piosenki napisz o tym TUTAJ.

Pozdrawiam.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Eee... patrz - przyklejone. Raport. Chyba, że Yoggi mnie ubiegł :p
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
eee, nie a bardzo wiem o co chodzi. To jest jedyny taki przyklejony temat.
Acha proszę nie raportować starych tematów tego typu, jedynie te które powstały po założeniu tego tematu czyli po 22.o6 dnia 25 czerwca 2007 roku :D
 

mati108

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
No to pisze:

Mam taką prośbę...
Otóż na koloniach w zeszłym roku hitem była piosenka,w której podczas refrenu wykonawca "śpiewał" kilkakrotnie słowo "sterydy", a przynajmniej tak to brzmiało bo wszyscy łącznie z wykonawcą darli się: "sterydy, sterydy...".
I w tym roku jedziemy na kolonie mniej więcej w tym samym składzie. Poproszono mnie abym znalazł tytuł i wykonawcę tego utworu to może ktoś kupi czy ściągnie z neta. Ale ja szukałem i nie mogę znaleźć więc WAS proszę o pomoc...
KTO ZNA AUTORA I TYTUŁ TEJ PIOSENKI CZY CHOCIAŻ COŚ MU SIĘ KOJARZY TO PROSZĘ O POMOC!!!
 

Strunka

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Czecho
ja poszukuje tytułu do piosenki z reklamy coca-coli jeśli można to z chwytami :)

pozdro
 

eemilkaxD

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łobez
Hej:p Mam do Was wielką prośbę. Widzialam pewien teledysk na Vivie - spodobała mi sie piosenka... Tylko nie pamiętam tytułu. Pomożecie mi..?;> To ja krótko opisze teledysk: wokalistka jest dziewczyna ubrana w czerwoną, dość długą sukienkę. Kiedy zaczyna się refren to widzimy jak ona biegnie wzdłuż rzeki (chyba:p) i budynków. W czasie zwrotek wokalistka raz sobie leży, a za innym razem plynie jakby łódką po tej niby rzece... Refren jest śpiewany trochę wyżej niż zwrotki. Więcej nie pamiętam bo nie oglądałam całego tego teledysku. Byłabym wdzięczna gdybyście mi pomogli:D Pozdrawiam :* :papa:
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
Hej:p Mam do Was wielką prośbę. Widzialam pewien teledysk na Vivie - spodobała mi sie piosenka... Tylko nie pamiętam tytułu. Pomożecie mi..?;> To ja krótko opisze teledysk: wokalistka jest dziewczyna ubrana w czerwoną, dość długą sukienkę. Kiedy zaczyna się refren to widzimy jak ona biegnie wzdłuż rzeki (chyba:p) i budynków. W czasie zwrotek wokalistka raz sobie leży, a za innym razem plynie jakby łódką po tej niby rzece... Refren jest śpiewany trochę wyżej niż zwrotki. Więcej nie pamiętam bo nie oglądałam całego tego teledysku. Byłabym wdzięczna gdybyście mi pomogli:D Pozdrawiam :* :papa:

Sophie Ellis Bextor - "Catch you" ;)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Od razu dam publiczne wyjaśnienie. Dlatego stworzyłem nowy temat, ponieważ w tym szukamy tytułów piosenek po słowach/urywkach/melodiach a w tamtym podajemy konkretne tytułu i prosimy o linki do plików mp3. To tak dla wyjaśnienia
 

adziak91

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
1
Miasto
Ziemia Niczyja
hej:) szukam piosenki( żeby ściągnąć albo posłuchać) a nigdzie nie mogę znaleźć:
Z.Wodecki: "Tak bardzo wierzę w nas"
 

Madzia_trebles

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Poszukuje piosenki Edyty Geppert ,,Śpij bajki śnij'' bardzo proszę o pomoc ta piosenka bardzo mi się spodobała i nigdzi enie moge jej znaleźć pomóżcie proszę :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Tylko nie wczuwaj się zbyt mocno bo jeszcze mnie wygryziesz z roboty :p


zedytowałem temat i może teraz już nikt nie pomyli (ach te złudne marzenia)
:hahaha: Nie mam najmniejszego zamiaru :p Poza tym daleko mi do Ciebie xD

Sama mam problem:
"I need to know how you feel. So baby why wont you say it?"
Co to za piosenka? :(
Pomoc potrzebna od zaraz :D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Rihanna "say it". Mam nadzieję że pomogłem wystarczająco szybko :)
 
Do góry