Szkoły językowe w Wawie nastawione na konwersacje?

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
Artykuł, artykułem, ale rzeczywiście moim zdaniem jako słuchaczki taka metoda jaką mają w English For You, czli raz zajęcia z polskim lektorem, raz z NAtivem daje dobre rezultaty, gdyż masz szansę nie tylko poprawić gramatykę, ale przede wstkim mówienie. To jest plus szkoły, zwłaszcz jak trafisz na Nativa typu Amerkanin z Miami Chad. Odlotowy koleś z pasją do prowadznia kursu,
Jak już się ktoś zapisze to niech korzysta z warsztatów do bólu, są gratis, a dają dużo, zwłaszcza, że prowadzone sa w czymś w rodzaj kawirenki, nie ma więc szkolnej atmosfery w tym mejscu.
 

marek_j

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
2
Przeczytajcie sobie ten artykulik, powstał przy udziale szkoły English For You, miłej lektury:))))
Dobra szkoła, skoro liczą się z ich zdaniem

http://ciekawe.onet....22,artykul.html

To jest artykuł sponsorowany, więc nawet jakby szkoła w Pćimie Dolnym zapłaciła Onetowi za tekst to też by się "liczyli z ich zdaniem". ;) Ale to co piszesz o EFY, odnośnie zajęć raz z lektorami, raz z native speakerami jest bardzo dobre. Na pewno przynosi oczekiwane efekty. Odpowiadając jednak autorowi pytania (chociaż pewnie już nie oczekuje odpowiedzi ;) to Szkoła Języka Francuskiego na Brackiej jest bardzo nastawiona na konwersacje, przekazują dużo wiedzy praktycznej, a nie tylko książkową i mówią, mówią i jeszcze raz mówią. Mi to stałe obcowanie z francuskim bardzo pomogło w nauce.
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
Ale to co piszesz o EFY, odnośnie zajęć raz z lektorami, raz z native speakerami jest bardzo dobre. Na pewno przynosi oczekiwane efekty. Odpowiadając jednak autorowi pytania (chociaż pewnie już nie oczekuje odpowiedzi ;) to Szkoła Języka Francuskiego na Brackiej jest bardzo nastawiona na konwersacje, przekazują dużo wiedzy praktycznej, a nie tylko książkową i mówią, mówią i jeszcze raz mówią. Mi to stałe obcowanie z francuskim bardzo pomogło w nauce.

Wiem, ze ta metoda w English For You jest dobra sprwadzona, zamierzam się właśnie zapisać na francuski, do szkoły która uczy tylko francuskiego. Tak jak chodze do szkoły angielskiego, która tylko uczy tego języka.
Napisz proszę jak się nazywa ta szkoła na Brackiej
 

marika8

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2011
Posty
67
Punkty reakcji
3
Moja siostra chodzi ze mną do Progresu tyle że ona właśnie w tym roku zapisała się na angielski. Zaczyna od podstaw bo wcześniej się tego języka nie uczyła, ale po pierwszych zajęciach mówiła, że jest całkiem dobrze. Że nauczyciele sympatyczni, że ludzie fajni. Książki jakieś dobre no i już pierwsze prace domowe do zrobienia.
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
To jest absolutna konieczność, a kursy aparte na książce i tylko ćwiczonkach idą do lamusa
 

mordka1

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Właśnie te kryteria fajnie spełnia w Warszaiwe tyko kilka szkół. Z cała pewnścią English For You, gdyż mają przede wszystkim bardzo fachowych Natiów, którzy potrafią nie tylko mówić po angielsku, ale przede wszystkim odpowiednio pzrekazać wiedzę, małe grupki, certyfiat TElc na stronie,referncje różnych instytucji na ich stronie. Podobnie jest także z Archibaldm, który na rynkujest 20 lub więcej, posiadają takze certyfikaty i profesjonalne sale
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
Do tych kryteriów dodałabym jescze atmosfera, gdyż fajnie jest chodzić do miejsca, które się zwyczajnie lubi
 

mordka1

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Oczywiście mus się zwyczajnie chcieć chodzić na angielski
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
zielona-1983 napisał:
Do tych kryteriów dodałabym jescze atmosfera, gdyż fajnie jest chodzić do miejsca, które się zwyczajnie lubi
Trzeba zwyczajnie lubić zajęcia i swojego lektora
 

milusińska11

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
zielona-1983 napisał:
Do tych kryteriów dodałabym jescze atmosfera, gdyż fajnie jest chodzić do miejsca, które się zwyczajnie lubi
Trzeba polubić szkołę i lektorów jacy tam pracują
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Generalnie nie ma sensu pod tym kątem szukać szkoły językowej. Wszystkie renomowane i polecane uczą w miarę skutecznie, a konwersacja to przecież podstawa.
 

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
zielona-1983 napisał:
Artykuł, artykułem, ale rzeczywiście moim zdaniem jako słuchaczki taka metoda jaką mają w English For You, czli raz zajęcia z polskim lektorem, raz z NAtivem daje dobre rezultaty, gdyż masz szansę nie tylko poprawić gramatykę, ale przede wstkim mówienie. To jest plus szkoły, zwłaszcz jak trafisz na Nativa typu Amerkanin z Miami Chad. Odlotowy koleś z pasją do prowadznia kursu,
Jak już się ktoś zapisze to niech korzysta z warsztatów do bólu, są gratis, a dają dużo, zwłaszcza, że prowadzone sa w czymś w rodzaj kawirenki, nie ma więc szkolnej atmosfery w tym mejscu.
Ja akurat też jestem fanem dodatkowych warsztatów w English For You, atmosfera jakby człowiek poszedł sobie do knajpki i pogadał troche z anglojęzycznymi ziomalami, fajne urozmaicenie samego kursu prowadzonego klasycznie w salach. Suma sumarum jak się doda te konwersacje z nativami z kursu wraz z tymi spotkaniami warsztatowymi to mówi się w tej szkole dużo
 

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
mordka1 napisał:
Kiedyś było popularne Angloschool na Bemowie

Tak Angloschool dobra szkoła językowa, ale mają jeszcze oddział na Żoliborzu. Ja jak narazie wiernie uczęszczam do English for You, ostatnio zatrudniki oaru rewelacyjnych native speakers. Jonathan super prowadzi konwersacje. Rzeczywiście widać że szkoła ma międzynarodową obsadę i od lat stawiają na konwersacje i ogasrnęcie się z gadaniem. Czasami bywa rozluzniające śmieszne pogadanki, ale ogólnie to face ciśnie i każy musi coś powiedzieć. Ważne aby w kursie był native speaker, to kluczowa sprawa aby ogarnąć angieslki w praktyce
 
Do góry