Szkoły językowe w Wawie nastawione na konwersacje?

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
To prawda, dlatego kursu nie wybiera się pod wpływem impulsu. Trzeba sprawę przemyśleć. To przecież nic niezwykłego,bo każdy z nas wybierał lub wybierze uczelnię, liceum i spędzi tam kilka lat. Z konkretnym kursem językowym człowiek nie wiąże się na aż tak długo.

Z jedenej strony się zgadzam z dugiej nie. Czasmi myślisz wybierasz, zastanawiasz się o dostajesz coś fatalnego. Ja tak kiedyś robiłem wybierając szkołę językową i była porażka, nawet nie będę wymieniała nazwy tej szkółki. Potem zupełnie pod wpływem chwili wybrałem English For You i okazało się , ze jest co chcę, sporo mówienia fajni Nativi i trochę gramatyki. Tak samo wybierając telefon, zastanawiałem się myślałem i sie szybko zepsuł. Przykłdów można przytaczać bardzo wiele
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Zgadzam się , czasami warto zrobić coś pod wpływem impulsu i to może zadziałać

Co do impulsywnego działania, jako takiego, to się zgadzam, ale w wypadku szkoły, zakupu telewizora, itd. to zła strategia. Oczywiście po czasie możemy byc zadowoleni z wyboru, ale...
Ale pod wpływem impulsu możemy podjąć decyję o podjęciu nauki nagelskiego, wybrania się do kina.
 

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
Co do impulsywnego działania, jako takiego, to się zgadzam, ale w wypadku szkoły, zakupu telewizora, itd. to zła strategia. Oczywiście po czasie możemy byc zadowoleni z wyboru, ale... Ale pod wpływem impulsu możemy podjąć decyję o podjęciu nauki nagelskiego, wybrania się do kina.

Może i tak, może miałem zwyczjnie fart, ale czasami za długo myśląc można coś przegapić, tak czy siak zajęcia w English For You okazały się dla mnie bardzo dobre, choć wybrane pod wpływem impulsu
 

koci

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
72
Punkty reakcji
0
dobra szkoła w wawce to choćby tfls, ucza od lat i robią to dobrze, wiesz za co płacisz
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Podputujcie o takie placówki, które skupiają się tylko na jednym języku
 

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
Dlatego Speak Up jest spoko pod tym względem, zatrudnia nativow anglojęzycznych, więc z nimi najlepiej rozwiązać język, normalnie jak uczy lektor to nic z tego nie wyjdzie, bo będzie miał taki akcent, że potem jak przyjdzie gadać z kimś zza granicy to i tak nic nie ogarniesz.
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
Tak samo akurat uważam o English For You, gdyż właśnie kursy z osobami anglojęzycznymi dają najlepsze rezultaty, gdyż musimy mówić. Z drugiej strony akcent to nie wszystko, rola polskiego lektora to zagadniernia gramtyczne .Najlepiej jak to zbilansujemy jakoś. Generalnie znam osoby zadowole ze speakupu, słyszałam , ze są dosyć elastyczni
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Choć od tego wyboru można dostać dzisiaj istnego zawrotu głowy
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Kryterium przy wyborze

Długość na rynku
Zaplecze
Wielkość grup
Certyfikaty jakości
Referencje
Zajęcia z Nativami
 

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
Polecam zajrzeć na ten ranking, zawsze to jakaś podpowiedz

http://www.speak-point.pl/
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
Ciekawy ranking, zawsze moze troszkę pomóć, widziałam jeszcze coś podobnego


http://www.ocenwszystko.pl/r501,najlepsza-szkola-jezykow-obcych-w-warszawie.html
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
Przeczytajcie sobie ten artykulik, powstał przy udziale szkoły English For You, miłej lektury:))))
Dobra szkoła, skoro liczą się z ich zdaniem

http://ciekawe.onet.pl/aktualnosci/szkoly-jezykowe-stawiaja-na-konwersacje,1,5244422,artykul.html
 
Do góry