System Of A Down

godiveau

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
94
Miasto
grudziądz
Tak, soad jest jednym z moich ulubionych zespołów :)
Z wszystkich zespołów to oni mają (według mnie) najlepsze teksty :]
 

Aurora

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Kiedyś się słuchało, teraz jak są popularni, to się jakoś znudziło :p

Ale lubię, lubię.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
system of a down to fajny zespól, ale nie znam za wielu ich utworów. najbardziej jednak podoba mi się chyba jak wszystkim lonely day :)
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Mmmm, uwielbiam. I tak najlepszą płytą jest Toxicity, a piosenką Chop Suey. Słucham od dawna, ale nigdy nie zapomnę tego pierwszego razu :)
 

Czapka

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
0
Miasto
BPN
Fajnie grają aczkolwiek ostatnie płyty to komercha w każdym calu:/ Mam jeszcze jedno zastrzeżenie, na koncertach bardzo dużo tracą. Widziałam kilka ich występów na żywo(nie ja na żywo, ale jak grali na żywo;)) i zdecydowanie gorzej to wypada niż na płytach.
Kiedyś ich lubiłam, mam nawet pamiątkę tamtych niedawnych jeszcze czasów;)- parę koszulek z nimi. Co do piosenki to mają wiele fajnych utworów. Podoba mi się dosyć "metro" i "question!".
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
Fajnie grają aczkolwiek ostatnie płyty to komercha w każdym calu:/ Mam jeszcze jedno zastrzeżenie, na koncertach bardzo dużo tracą. Widziałam kilka ich występów na żywo(nie ja na żywo, ale jak grali na żywo;)) i zdecydowanie gorzej to wypada niż na płytach.
Kiedyś ich lubiłam, mam nawet pamiątkę tamtych niedawnych jeszcze czasów;)- parę koszulek z nimi. Co do piosenki to mają wiele fajnych utworów. Podoba mi się dosyć "metro" i "question!".
nie no sory.. a komu lepiej wychodzi? na płytach wybieraja jedno z wielu nagran ktore jest oczyszczane etc. a moim zdaniem na koncertach bardzo fajnie graja i sie prezentuja
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Bardzo lubięten zespół i uważam ze koncerty tez maja fajne,bardzo chciałabym byc na ich koncercie...marzenia...
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Soad soad... no do pewnego czasu uważałam ich za swój ulubiony zespół ^^ Ale mi przeszło. Aczkolwiek sentyment mam dalej :D Jak już zapewne większość powiedziała - teraz trochę zalatują komerchą.. Chodzi o mezmerize/hypnotize. No ale takie płyty jak Toxicity czy Steal this album - słucham z przyjemnością :)
 

Eilythinn

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
Mała wiocha niedaleko Ukrainy xD
Ja tam bardzo lubię :D Moja kumpela była na koncercie w Anglii, ale jej zazdroszcze :( A ulubione utwory to Chop Suey, Revenge, Toxicity, Lonely Day, BYOB i Deer Dance :D Ja ich uwielbiam za to moja mama nienawidzi :D
 

DariJahna

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Twin Peaks
Ja cenie SOAD za żywiołowość i orginalnoć
A teksty niektórych piosenek sa naprawde niezłe:)
Jeśli chodzi o ulubione kawałki to zdecydowanie
Mr.Jack ,
A-I-E-A-I-A-O.
Aerials,
Holy mountain,
vicinity ofobscenity,

:sexy: :sexy: :D BB)
 

Sir Bartek

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem jedna ze słabszych kapeli metalowych, jako, że ogólnie nie lubię tych nowych eksperymentów metalowych a preferuję raczej tradycyjny, prawdziwy Heavy Metal, który ma moc, Systemowi tej mocy, którą posiada Iron Maiden brakuje, w/g mnie ten zespół jest po prostu słaby i bez żadnego kopa...
 

Michlik

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Nie ukrywam, że Systemowi wiele zawdzięczam, między innymi, to że była to moja pierwsza, że tak powiem metalowa, a potem to się posypało jak z rękawa...

A było to tak, że kumpel wielki fan Systemu kupił mi na urodziny płytkę "Mezmerize". Sympatia do zespołu pozostała i z chęcią słucham starszych, bardziej przeze mnie lubianych "System Of A Down" i "Toxicity".
 
Do góry