System Of A Down

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
tylko co sie stalo w tym Spotku??? Czy moze mnie ktos poinformowac??? PROSZE... :p

hmmm .. SOAD grali przed konertem Slayera... nie byli wtedy znaną grupą i chcieli sie wypromować.. jednak nie wiem kto wpadł na taki debilny pomysł aby zagrać przed slayerem... przecież to całkowicie inny gatunek muzyki ... i skonczyło sie na tym że 20 minutach grania zeszli ze sceny ponieważ tłum obrzucił ich jedzeniem itp..
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
SOAD :eek:k:
Moja ukochana piosneka Chop suey :D
właśnie słucham :D :p
Też uwielbiam tę piosenkę :) Lubię też Coming Undone, Counting on Me i Word up ^^

Mogliby przyjechać do Wawy to by się nie trzeba było stąd ruszać :D
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
technicznie-potega, graja lepiej od boga :] , lirycznie-porazka, teksty nie sa wg mnie nawet dobre (oczywiscie z malymi wyjatkami ;) )
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
Też uwielbiam tę piosenkę :) Lubię też Coming Undone, Counting on Me i Word up ^^


Carrie te utwory gra KoRn, nie SOAD... :mruga: :)

wydaje mi sie ze nie co liczyc na ich przyjazd do Polski, maja bardzo specyficzny styl grania co osobiscie bardzo mi sie podoba (od nich zaczynalem moja przygode z metalem), szkoda ze na 2 ostatnich plytkach sie tak ogladzili...
Qruk nie kazdy zwraca uwage na teksty, ale masz racje - w niektoryh nic nie trzyma sie kupy... ale ogolnie uwazam ich liryke za bardzo ciekawa i nieprzecietna...
ostatnio zawiesili dzialalalnosc na pare lat, zeby popracowac w osobnych projektach, mam nadzieje ze potem nagraja razem plytke conajmniej na miare SOAD lub drugie Toxicity...
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Carrie te utwory gra KoRn, nie SOAD... :mruga: :)
Shit masz rację, thx :p Jestem zmęczona chyba, nie wiem czemu gdy spojrzałam na SOAD to skojarzylo mi się z Kornem :D (trzeba być mną) Ale SOAD tez słucham :D Żeby nie było, że nie wiem o co chodzi :p 'Toxicity', 'Hypnotize', 'Spiders' jest mniam :)
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Jak dla mnie jeden z najlepszych zespołów, mam wszystkie ich albumy-świetnie grają, SOAD Rulezzz!!!!!
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Soad jest fajny ;) Nie powiem. To wlasnie od niego zaczynalam :) Teraz juz rzadziej slucham. Moimi ulubionymi piosenkami są Stealing society i Sad statue :D
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
od kiedy poznałem takie zespoły jak: Slayer, Slipknot czy Testament to S.O.A.D. poszedł w kąt :p
 

HeadShot

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
34
System rox :D Od niego zaczynalem swoja przygode z metalem i dalej go slucham :] Muza wymiata, texty takze :)

"Welcome to the Soldier Side
Where there's no one here but me" ...
 

adelaide21

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
A mnie rozwala CIGARO :D
"my cock is much bigger than yours "

<rotfl>

kiedys miałam fizia na punkcie systema, teraz już mi trochę przeszło ale dalej słucham :]
 

Scorp

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Pierwsze płytki bardzo ok , reszta już kiepskawa ...
War? to według mnie najlepszy kawałek nagrany przez ten zespół .
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
a co do wystepu ze Slayerem to nie tylko ich obrzucilismy ale i wyzwalismy od pedałów i buraków... x/ matko co my mamy za kraj taki świetny zespół....
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
bardzo dobry zespol, dopiero ostatnio zaczalem go sluchac jak dostalem plyty i wciagnelo mnie, doskonaly wokal i brzmienie. BYOB rlz :D
 
Do góry