Suchośc Pochwy

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Niech Twoj chlopak schowa dume do kieszeni . Wkurzają mnie tacy goscie . Łóżko to nie miejsce do leczenia kompleksów . Kup lubrykant.
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Ja na początku miałam podobny problem jak autorka.... z tym, że "lało sie" ze mnie okrutnie:/ (może i dobrze), ale było strasznie ciasno, i mimo wszystko musieliśmy sobie pomóc, jakimś mazidłem (nawet nie pamietam jak to sie zwie)
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Wrocław
xi-bit napisał:
A może wystarczy ślina... ;)
Ślina ma to do siebie, że w ekspresowym tempie wysycha :p
Najlepsze są nawilżacze na bazie wody, bez żadnych smakowych, słodzonych substancji, bo mogą powodować podrażnienie oraz uczucie lepkości Ogólnie nie polecam. Tylko bezwonne i bezsmakowe :)
 

Aro7

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2016
Posty
30
Punkty reakcji
12
Temat widzę sprzed 10 lat, jak ten czas szybko leci.. Ale jak by jakaś pani miała podobny problem, to kilka słów ode mnie:
Autorka postu wspomniała, że nigdy się nie masturbowała, a szczerze mówiąc brak tej rozkoszy to u kobiet duży błąd bo poprzez masturbację poznają swoje ciało i przygotowują je do przyszłego seksu, po prostu dzięki masturbacji kobiety uczą się osiągać orgazm i przez to łatwiej im się go osiąga z partnerem.
Gra wstępna jest niesamowicie ważna, może wina leży ze strony partnera? Może się po 2 minutach rozbieracie do naga i wszystko dzieje się za szybko? Niech pieści całe ciało ;) Zaczynając od innych stref mocno erogennych jak na przykład:
-Szyja
-Uszy
-Nadgarstki
-Nogi(wewnętrzna część ud)
-Piersi
-Pośladki
Pochwę zostawiając na sam koniec.
To wszystko musi dziać się powoli, pieszcząc się najpierw przez ubranie, potem powoli zdejmując z siebie po kawałku, wszystko robione bez stresu i z przyjemnością musi Was rozgrzać ;)
Do gry wstępnej oczywiście można zaliczyć palcówkę i minetkę, to drugie jest świetnym sposobem na nawilżenie pochwy i spowodowanie by była jeszcze bardziej mokra.
Żele.. to świetny pomysł! Bo możecie je zastosować do choćby masażu ;) Zaczynając od karku, plecków, idąc coraz niżej, przy okazji nawilżając miejsca intymne, to sprawi Wam genialną zabawę i o suchości nie będzie nawet mowy.
Gdy wagina będzie już "gotowa" to zacznijcie, a po tym wszystkim prędko nie wyschnie ;)
 
Do góry