STUDIa>>zabawa cy nauka>>co wybraĆ??

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
hmmm...niom coz,normalne..na kazdych studiach trza zakuwac...to przeciez ten czas w ktorym przygotowujemy sie do doroslego zycia ;) niom ale jest tam tez czas na zabawe,na wyszlanie sie...hihi

niom coz niedlugo pewnie dojdzie dot tego ze od sprzataczek bendom wymagac znajmoaosci kliu jezykow obocych....hiihih :rotfl:

niom ja osobisixce bardziej chetnie wybrala bym sie na cos zwiazango z przedmiotami scislymi,i pewnie tak zrobiem...ale jesce nie wiem....kurcze ciezko zaczyna sie to dorosole zycie :p
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
hmm czy ja wiem czy to jest takie dorosle zycie,to dopiero sie zacznie jak bedzie trzeba na siebie zarabiac, no i wreszcie sie wyprowadzic, no ale na dziennych mozna sobie tylko pozwolic na prace dorywcza a z tego nie da sie utrzymac :dezorientacja: ale naprawde polecam studia dzienne bo zaoczne to juz nie to samo :looka:
 
A

Anonymous

Guest
selena23 napisał:
hmm czy ja wiem czy to jest takie dorosle zycie,to dopiero sie zacznie jak bedzie trzeba na siebie zarabiac, no i wreszcie sie wyprowadzic,

popieram studia to moze i jakas dorosłość...ale prawdziwa zaczyna sie dopiero wtedy gdy już jesteśmy samodzielni ;)
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
czarnulka23,
popieram studia to moze i jakas dorosłość...ale prawdziwa zaczyna sie dopiero wtedy gdy już jesteśmy samodzielni Mruga
zgadzam sie w 100%, teraz jest najlepszy czas na zabawe :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
A

Anonymous

Guest
dokladnie ...trzeba korzystac zeby potem nie zalowac :rotfl:
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
hhihi niom oki za wasza rada laski bendem balowac,szalec itp itd zeby potem nie zalowac::::::)))))))))
 
A

Anonymous

Guest
haha kasienko bo jeszcze na zla droge cie sprowadzimy :hyhy: nauka i nauka ...... wazna jest bardzo ale nie ciagle śleczec nad ksiazkami ;)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
czrnulka23....juzz za poznoi....jak by co jest na was...yo wy mnie namaiwlayscie i sie tera nie wykrecaj :rotfl: :hyhy: hihihihi
 
A

Anonymous

Guest
ehhh no tak buntownicy hihih KASiENKO wiec jak cos mow ze my winne :p
 

ol_ka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
a ja już wiem co bede studiować :] idę na pedagogike (jeśli uda mi sie jakos maturke z biologii zdać :p ), zgadzam sie z waszym zdaniem, ze nie można przesadzić z nauką... troszke nauki, duzo dużo zabawy :rotfl:

Kasieńko chciałaś zeby Ci zająć poziomka napisał skąd wzioł ten test... ja Ci moge podać jedną stronke z takim testem gdzie podadzą Ci date Twojej śmierci :D

http://www.zegarsmierci.com/index.php?z=1

mi wyszło, ze umrę w 2092 roku, w wieku 102 lat:p troszke długo...:/

pozdro
 
A

Anonymous

Guest
no ladnie ja dobije do 90 tez mi sie to nie usmiecha i to w lutym na dodatek :p
 

Miga

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Pod Krakowem :)
Witajcie.
Ja w tym roku zdawałam starą maturę. Skończyłam w tym roku 5-letnie technikum ekonomiczne. Szczęśliwie się dostałam poprzez egzamin łączony na krakowskie AGH na kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Niby działka pokrewna mojemu technicznemu wykształceniu, ale jednak sporo jest chemi i fizyki na tym kierunku... Będę jeszcze próbować na Akademię Ekonomiczną, ale nie mam większych szans. Pociesza mnie fakt, że jak AE nie wypali to mam gdzie wrócić.
Faktycznie studia jest trudno wybrać. Wiele osób odradzało mi Zarządzanie i Marketing, że niby "fachowców" w tej dziedzinie jest mnóstwo...
Kiedyś marzyło mi się pracować ze zwierzakami, czyli jakaś Zootechnika, Weterynaria, ale życie jest trudne :]
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
czarnulka23...hihi...thnx ze bierze odpowiedzialnosc na sibie...hihi...az mi ulzylo ;)

ol_ka...az sie boje to robic...ale coz raz kozie smierc....ihihhi...robiem testa....zara bedzie co wyszlo...ooo helpppppp ;)

[ Dodano: 2005-05-31, 12:56 ]
OKI A WIEC jestem juz po............nastapi to za 79 lat :/ ...ej ja bedem wtedy miec 98 latek...noto nie bedzie tak zle :hyhy: hihihi
ejjj ale ta stronka jest strasznnnnnnaaaaa....a fujjj...nie lubiem takich klimatow/...hihiih :p

[ Dodano: 2005-05-31, 12:59 ]
miga...no fakr,ciekzo zieko,i widzem ze tera to nasza kolej na te ciezkie decyzje...no ty jzu widzem wybralas je jesce nie wiem :/ tak co do marketingu to ja tez juz sama do tego doszla,ze to jest ju za bardzo oklepane...szkoda,bo kiedys myslaam ze tam pojde...czyli idzies na Zarrzadznie i inzynierie produkcji>>>ejj a co mozes po tym robic...tez szczerze mowiac o tym myslaam ale ja juz smaa nie wiem...ja tam wole czekac na razie na wynyki....
 

Miga

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Pod Krakowem :)
Wczoraj przeczytane w Dzienniku:
"Marketing i zarządzanie mają wysoką tzw. stopę zwrotu, czyli wskaźnik opłacalności inwestowania w wyższe wykształcenie. (...)Fachowcy od rynku pracy twierdzą, że spodziewana poprawa koniunktury gospodarczej spowoduje wcześniej czy później rozwój przedsiębiorstw, które znów będą potrzebować wykształconej kadry zarządzającej."

Ogólnie żadna szanująca się firma nie może objeść się bez dobrego menedżera. Czyli nie koniecznie rezygnuj z tego kierunku.
Ja tez myślałam o tym kierunku w końcu poniekąd mogłabym poszerzać moją ekonomiczną wiedzę. Bardziej jednak skłaniałabym się co do ekonomi, albo stosunkach międzynarodowych. Technika ekonomistę już mam, więc może by tak magistra ekonomii ;) Daleka droga.. ;)
A jaką ukończyłaś szkołę? Pewnie LO, ale o jakim profilu?
Ja starym sytemem szłam, więc i starą maturę zdawałam. 5 lat spędziałam w technikum i ..... nie żałuję... aż tak bardzo :p
Pochodź sobie po stronach uczelni, tam wszystko jest napisane. Nawet jaka Cię przyszłość czeka po konkretnym kierunku :cool:
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
MIGA...wies ja ostatnio gdzies slyszlam w jakims dzienniku ze marketnig i zarzadzanie jest oczywiscie "oplacalnym , w pewnym stopniu przyszlosciowym" kierunkiem ale spojrezmy na to inaczej...jak my skonczymy szkole no to przeciez ciezko bedzie nam znalezc prace bo na rynku beda jeszcze bezrobotni z poprzednich lat(tez mlodzi) niom i patrzac na to ze oni maja zapewne wieksze dosiadczenie od nas...a teraz w pracy tylko na to patrzac,..no nie wiem juz...ale se chyab jednak to daruje,ale z pewnoscia wybiorem cos w tym stylu,ze tak kolo ekonimii,zarzadzania./..no kurcze nie wiem,za bardzo nigdy sie tym nie interesowalam i teraz mam problema...
no ja szlam nowym systemem..rocznik "krolokow doswiadczalnych"..ja skonczylam LO...a profil mialam matematyczno-informatyczny...wiec chociaz to mnie troche ratuje..
a wiec jak tam ci poszla matura???
pozdrowionka
 
A

Anonymous

Guest
a ja wam powiem moje zdanie u mnie na uczelni psorki gadaly ze jedne z najlepszych kierunkow i zawsze na czasie jest informatyka i turystyka sa to kierunki z przyszloscia ..a jezeli moge doradzic w łodzi jest uczelnia na Narutowicza hotelarstwo i turystyka ja wiem ze to sa teraz tez oblegane kierunki ale mysle ze tez przyszlosciowe ;) hmm i jeszcze jedno tato mi ciagle gadal idz na studia BHP zobaczysz ze przyda ci sie to ja sama nie bylam przekonana ale poszlam skonczylam i mial racje w lipcu weszla ustawa ze osoby po kursie BHP nie moga wykonywac tego zawodu warunek musi byc szkola BHP i jak sie okazalo niewiele osob ma te szkole ....a ja dostalam proposycje pracy w jednostce jako BHP-owiec wiec moim zdaniem nie zawsze trzeba patrzec na kierunki oblegane te mniej tez sa czasem oplacalne :rotfl:
 
Do góry