STUDIa>>zabawa cy nauka>>co wybraĆ??

blue_velvet

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
a moze znajdzie sie tutaj jakis student farmacji z wroclawia albo z jakiegokolwiek miasta???
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
zajac poziomka...ejj zapodaj stronke z tym testem>>>to moze byc ciekawe.....ihih...pzodrooooooo

[ Dodano: 2005-05-10, 15:54 ]
cooba....niom dokladnie ale kiurcza jak mozna robic to ciom sie chce jak sie nie wie jesce co sie by chcialo robic w przyszlosci>>>>
kurcze ciezko maja ci ktorzy nie maja jasno okreslonego wymarzonego zawdou,swej prtacyw wprzyszlosci
jak moge wiedziec co bym chcoiala robic za 10 lat>>>>kurce cy ja jakos dziwna jestm ze nie wiem>>>>>>> :/
 
Z

Zając Poziomka

Guest
Przykro mi Kasienko ale stronki nie zapodam bo to robiłem w jakiejś gazecie
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
Ja studiuje... ale w nosie ja mam takie studenckie życie które polega na tym że ucze sie 7 dni w tygodniu w porach różnych....
nie studiujcie tam gdzie ja :|
To szkoła to najgłupszy krok w moim zyciu :|
 

gloom

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
a tak na przyszlosc by potomni nie popelnili tego samego bledu to co studiujesz?
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
Gloom studiuję rewalidację ;)
Ale tu nie chodzi o kierunek, bo ten sam w sobie jest uroczy ;)
chodzi bardziej o uczelnię, która jest całkiem pokopana a dyrekcję należałoby na jakieś leczenie wysłać...:|
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
Widze ze to bardziej jest ukierunkowane pod tegorocznych forumowiczow :D ja mam juz to dawno za soba polecam studie WT (wychowanie technicznie teraz to ma nazwe ETI edukacja techniczno informatyczna :hyhy: ) na US jest fajnie , studia sa najgorsze w czasie zaliczen i sesji, no i trzeba przejsc 1 rok to chyba jest najtrudniejsze zaaklimatyzowanie sie i przetrwanie;a zycie studenta to sporo zabawy i polecam kazdemu studiowanie :hyhy:
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
przypadkowa....ejjj to wez powiedz gdzie sa te twoje studia.,,bo skoro je az tak odradzasz to wiesz zebym czasem tam nie trafila przez jakis przypadek...

selena23........ejjwez jak mozes kliknij ciosik wiecej o tych towich bylych studiach>>>czy mowisz o uniwerku w wszczecinie>>>bo wlasnie sie chyab tam wybiorem ale wiem ze tak uczelnia nie ma najlepszej opinii...niom wiec mowis edukacja informatycna>>>hmm..myslaam o cyms w stylu informatyka w zarzadzniu ale kurcze ja nie umiem informy i chyab nie oidwaze sie tam poojsc!!!!!!pozdrowionka...

[ Dodano: 2005-05-13, 14:49 ]
ejjj bo musimy pamietac ze studiowanie to ma byc tez dla nas przyjemnosc...nie mozemy ciagle dziubac..trzab sie tez wyszlec..przeciez to sa najlepsze lata w naszym zyciu...
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
Kasienka:) ja studiuje w Białymstoku pedagigikę rewalidacyjną...
Kierunek sam w sobie jest świetny (jak już wspomniałam wczesniej) ale niestety z uczelnią to walnęłam jak kulą w płot... błąd życiowy
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
kasienka:), odradzam studiowanie chemi na Uniwersytecie Ślaskim, z ktorej sie przenioslam na inny wydzial czyli na Wydzial informatyki i nauki o materialach o kierunku Edukacja techniczno informatyczna i chodze tu od 2 roku, na chemi sie mordowalam przez 1,5 roku i nikomu tego nie polecam :zalamany: potrafia zalamac czlowieka, beznadziejni prowadzacy a podejscie wrecz karygodne,gdyz traktuja studentow jak kompletnych idiotow. Natomiast na ETI zupelne przeciwienstow,choc do zaliczen i sesji rowniez trzeba sie troche przylozyc/na chemi trzeba by caly czas kuc a to nie dla mnie :wstyd: /i tak sobie tu studiuje juz 3 rok..no i ludzie na roku tez sa o wiele lepsi bardziej otwarci no i nie same kujony,choc na chemi tez bylo kilka/ale tylko kilka/fajnych osob :znudzony:
Choc niby jestem na specjalizacji nauczycielskiej to nie mam zamiaru uczyc jak narazie :hyhy: chyba bym sie wykonczyla z terazniejsza mlodzieza :rotfl: Ale to studia techniczne wiec podlegaja innym zawodom
Jakbys jeszcze chciala cos szerzej wiedziec daj znac :]
 
A

Anonymous

Guest
no widze że każdy ma podobne dylematy jak ja ..po skończeniu technikum tez nie bardzo garnełam się do nauki nie chciało mi się jak cholera w sumie poszłam na studia bardziej dla taty niz samej siebie a dzis ani troche nie żałuję choc przyznam nie było mi łatwo zaczełam zaoczne studia w Akademi Marynarki Wojennej w sumie po jakiego groma tam poszłam sama nie wiem :/ a dziennie kończyłam pomaturalną fizykoterapie i efekty przyszły bardzo szybko pracuje jako fizykoterapeutka w wojskowym szpitalu więc połączylam oba kierunki hahaha a co do zabawy był i czas na nią choc nie było łatwo..ale jestem zdania że w dzisiejszych czasach przyszłość tylko z wyższym wykształceniem lub własny interes może teraz tego nie widać bo sama mam pełno znajomych co mają studia a sa bez pracy ale myslę że jednak zaprocentuje to póżniej ;)
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
niestety masz racje, choc wyzsze wyksztalcenie tez nie gwarantuje dobrej pracy.Ja czasem dorywczo pracuje w biurze handlujacej sprzetem scisle technicznym i troche jest to powiazane z moim kierunkiem, anie nie wiem czy znajdzie sie tam dla mnie pozniej miejsce na stale.Bo niby po moim kierunku powinnam byc nauczycielem :hyhy: jakos tego nie wiedze, we wrzesniu mam miec pierwsze praktyki :dezorientacja: nie wiem jak to bedzie ;)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
oja laski kurcze tak czytam to co piszecie niom i juz sama nie wiem...teraz jestem po maturach niom i musze zastanowiac sie nad studniami na ktore chce isc...a ja nie wiem szczerze mowiac..chce pojsc tam gdzie sa chcoc najmniejsze perspektywy nzlezienia pracy a nie wiem...teraz zastanaiwma sie nad pojsciem na marketing i zarzadzanie...jka wiem wiem,to jest takie banalne i juz chyba nie modne ale ja serio juz nie mam pojecia ciomn innego moze byc w tym stylu a od razu zanzaczam ze nic a nic ni umiem z informy mimo ze skonczylam klase mat-informatyczna...aaa i nauczycielka tez nie chcem racej na pewno zostac :D hiihi
niom a drugi moj pomysl..to pojscie na Akademie Morska..ale tez nie wiem..tak jest dosc ciezko..moj brat tam byl..ale ja nie wiem.,mowia ogolnie ze po tym nie ma szans na prace..nie mam pojecia...nibyzawsze mi sie to podobalo alke taeraz nie wiem...nie wiem tam sa kierunki typu...zarzadzanie jakoscia produkcji i transportem zintegrowanym...albo transposrt srodziemnomorski albo jesce inzynieria ruchu morskiego....niom i wiem nawet z czego tu wybrac niom bo aj nie mam pojecua co to sa za kierunki ,op co w nich chodzi i co monza ootem robic,gdzie pracowac....kurde niom ja ostsniom nic nie wiemm......
jak ktos cos wiem na jakis tamat to pliskaaa piscie:)))pozdrowionka;)))
 

Suesun

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
112
Punkty reakcji
0
Kasieńko! Jak Twój brat studiuował na Akademii Morskiej, to masz kogo podpytać o te kierunki :)

Ale tak naprawde - nikt Ci nie pomoze wybrać studiów - musisz to zrobić sama.
Powodzenia!
 

cezary101

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
z daleka
ja tak chce gdzies studiowac ale nie iem gdzie :? moze ja poprostu jestem stworzony do zabawy a nie do nauki :hyhy:
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
hmmm...niom coz wiem ale jednak cekam na wasze rady,na wasze zdanie na ten temat....a co do mojego brata to on pow ze skoro on se poradzil to ja tez se poradze nmiom i nic konkretnego nie wie...


niom coz jak cos wiedcie (moaj wypowiedz ciut wczesniej ) to piszcie...chetnie poczytam wasze porady :D pozdraiwm od razu wszystkich
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
teraz raczej nie ma studiow po ktorych od razu znajdziesz prace w tym samym kierunku..teraz raczej liczy sie papierek, niestety, jak to sie mowi byle miec wyzsze wyksztalcenie, ja tez nie mialam pojecia na co isc po liceum i w sumie zadecydowalo to co zdawalam na maturze,ale w sumie takie schody jakie mialam na chemi duzo ucza, no i zawsze mozna sie przeniesc :rotfl: trzeba wybrac ten kierunek z jakiej dziedziny jest sie tak mniej wiecej dobrym czy scisle czy humanistyczne, itp.bo na studiach i tak biedrze sie co innego lub bardziej rozwiniete..no i czy chce sie tam caly czas uczyc czy bawic, bo nie na kazdych jest czas na zabawe, na moich jest :hyhy:
 

niedzwiadek35

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Miasto
Biała Podlaska
To ciekawe co piszecie.Wcale tak zle nie jest na innych kierunkach!Trzeba poprostu wybrac odpowiedni.Taki zeby wzbudzil ciekawosc i byl interesujacy , no i oczywiscie na swoje mozliwosci.Nad studiami zanim sie na nie pojdzie trzeba sie pozadnie zastanowic , a nie wybierac pierwsze lepsze na ktore sie dostanie !!! ;) Nie mozna lekcewazyc dalszej nauki bo bez niej w dzisiejszych czasach mozna sprzatac kible ze srednim wyksztalceniem.!!! :p
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
niedzwiadek35, jak bedziesz wybierac studia pogadamy, bo naprawde nie jest latwo je wybrac, zwlaszcza ze na nich bierze sie wiele :cenzura:, ktore w praktyce calkiem innaczej wygladaja, albo kozystanie z ksiazek ktore przezyly niejednego dziadka :hyhy: bo nie ma funduszy w bibliotekach na nowsze..a po za tym wyobazenia studiow w szkole sredniej sa zupelnie inne niz rzeczywistosc..ale na tych na ktorych jestem nie jest zle, a przed i wczasie sesji wszedzie gdzie sie chyba studiuje trzeba przysiasc :zdegustowany:
 
Do góry