Strzelanie z pistoletu na CO2

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
bardziej mnie zainteresowało niż przechowywanie, data ważności bo może faktycznie jakaś jest
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
rabela napisał:
bardziej mnie zainteresowało niż przechowywanie, data ważności bo może faktycznie jakaś jest
Poszukałem i znalazłem, że średnio termin ważności takiego gazu to 3lata. Mówiłem, że jak gaz to wyparuje albo zaniknie w końcu :p
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
dobrze ze to nie jest duży wydatek i spokojnie nawet raz na rok czy pół roku można kupić nowy
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
crypt napisał:
bardziej mnie zainteresowało niż przechowywanie, data ważności bo może faktycznie jakaś jest
Poszukałem i znalazłem, że średnio termin ważności takiego gazu to 3lata. Mówiłem, że jak gaz to wyparuje albo zaniknie w końcu :p
są jakiś marki, producenci, ktorzy produkują takie naboje, dobrej jakości, zamist chinszczycny?
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
a co za różnica jak starcza na 60 strzałów.... to co ma za znaczenie firma produkująca
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
crypt napisał:
Poszukałem i znalazłem, że średnio termin ważności takiego gazu to 3lata. Mówiłem, że jak gaz to wyparuje albo zaniknie w końcu :p
On nie wyparuje, raczej się rozpręży czyli straci swoje właściwości

markgrzyb napisał:
są jakiś marki, producenci, ktorzy produkują takie naboje, dobrej jakości, zamist chinszczycny?
Wybór jest raczej skromny, mało jest producentów...
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
Ty takie rzeczy wiesz ale założę się że niektórzy pierwszy raz o tym słyszą :p
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
To tak jak z celownikiem laserowym. Niby możesz mocować jak tam ci się podoba, ale w specyfikacji jest napisane na jakie wiatrówki będzie pasować, czyli nie wszystkie.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
markgrzyb napisał:
jednym slowem dobry sklep i mozna strzelac ciemno w oferowane naboje :)
tak tylko z reguły w sklepach dostępne są takie naboje by pasowały do oferowanych pistoletów. Poza tym z tego co się orientuje to wybór takich nabojów też jest niewielki. Z reguły to jeden czy dwa typy nabojów w ofercie sklepu.

crypt napisał:
To tak jak z celownikiem laserowym. Niby możesz mocować jak tam ci się podoba, ale w specyfikacji jest napisane na jakie wiatrówki będzie pasować, czyli nie wszystkie.
No i po co montować laser do wiatrówki za 100 zł...
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
a tak sobie myślę czy takie celowniki i lasery nie powinny być do profesjonalnego sprzętu podczepiane żeby to miało ręce i nogi? to tak jak by do lamborghini kupić kołpaki
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
Wiesz, jak się używa nieprofesjonalnego sprzętu to nie patrzy się na to w ten sposób. Chodzi o to żeby była zabawa, żeby spróbować jak to jest postrzelać wiatrówką z laserem czy celownikiem.



golgi napisał:
No i po co montować laser do wiatrówki za 100 zł...
Dla zabawy, tylko i wyłącznie. Czasem właśnie więcej frajdy przyniesie takie strzelanie niż z profesjonalnego sprzętu bez dodatków. ;)
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
ale przecież taki celownik można przełożyć do lepszej wiatrówki ?
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
rabela napisał:
a tak sobie myślę czy takie celowniki i lasery nie powinny być do profesjonalnego sprzętu podczepiane żeby to miało ręce i nogi? to tak jak by do lamborghini kupić kołpaki

rabela napisał:
ale przecież taki celownik można przełożyć do lepszej wiatrówki ?
To chcesz wkładać celownik do dobrej wiatrówki czy nie? ;)
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
chcę się dowiedzieć jakie są możliwości :p na cudo za 1000zł mnie nie stać :p
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
No to można wkładać na wiatrówke za 1000zł celwonik za 100 złotych i na odwrót, ale raczej to sensu wielkiego nie ma. Jakość powinna współgrać, ale to nie znaczy, że taki laser za 100 jest zły. Takie generalizowanie żeby zobrazować. ;)
 
Do góry