Strzelanie z pistoletu na CO2

zapalara

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0



Sporą ma moc jak na wiatrówkę, puszki przelatują na wylot, wcześniej strzeliłem w palete drewnianą to urwało kawałek drewna
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
ręka Ci się trzęsie, i slaba celność :D
ale w temacie, co to za broń ? klasyczna replika?
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
trochę...? trzęsie się jak galareta... rozumiem zimno :D zima... celownik sobie kup może pójdzie ci lepiej z przybliżeniem :D
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Ja trochę będę bronić kolege, że to z powodu trzymania kamerki/telefonu w drugiej ręce.
Powiedz co to za pistolet
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
przydałaby się kamerka gopro, co nie :) no celność średnia, a co do meritum to ile dałeś za wiatrówkę?
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
Guru - dziękuję nie wiedziałam. ale dla was lepsza jest ta krótka czy ta klasyczna?
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Jak dla mnie, broń/ wiatrówka krótka, ale wszystko zależy od indywidualnych preferencji i zastosowań.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
bo ja miałam przyjemność używana krótkiej wiatrówki ale nie dość że moja celność nie była najlepsza to jeszcze nie czułam tego klimatu strzelania... ale to było tylko raz to może dlatego
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
Sunray napisał:
co to jest kamerka gopro??
Taka mała kamerka do filmowania np. swojej sportowej działalności, można ją przyczepić do ubioru.
Najlepiej do kasku, wtedy filmy są najciekawsze. z motocykli albo od tych świrów z redbulla co latają po fiordach... do broni się jej raczej nie przyczepi niestety

crypt napisał:
A używałaś długiej?
ponoć rozmiar nie ma znaczenia :> ? dla dobrej zabawy przynajmniej
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
crypt napisał:
A używałaś długiej?
oczywiście z tą nawet miałam więcej odczynienia dlatego postanowiłam się wypowiedzieć ;)

golgi napisał:
co to jest kamerka gopro??
Taka mała kamerka do filmowania np. swojej sportowej działalności, można ją przyczepić do ubioru.
Najlepiej do kasku, wtedy filmy są najciekawsze. z motocykli albo od tych świrów z redbulla co latają po fiordach... do broni się jej raczej nie przyczepi niestety

crypt napisał:
A używałaś długiej?
ponoć rozmiar nie ma znaczenia :> ? dla dobrej zabawy przynajmniej



wiem już jakie kamerki... widziałam na discavery :)
i nie oszukujmy się rozmiar ma znaczenie,ale czasami musimy kłamać ;))
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Bardziej mi chodziło o to, że jest różnica w strzelaniu z krótkiej i długiej wiatrówki ;) a nie o jakieś.. nie schodźmy z tematu :p
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
masz rację rozkojarzyłam się ;) a te krótkie są na naboje CO2 a można je kupić wszędzie czy tylko w specjalistycznych sklepach?
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
rabela napisał:
masz rację rozkojarzyłam się ;) a te krótkie są na naboje CO2 a można je kupić wszędzie czy tylko w specjalistycznych sklepach?
Są ogólnodostępne. Kiedyś się opłacało sprowadzać je z Czech, wychodziło taniej niż w Polsce. Teraz to nie wiem, kiedyś kupiłem spory zapas i mam do dzisiaj :)
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
A to ma jakiś określony termin ważności? Żeby nie było tak, że człowiek chce postrzelać a tu gaz uleciał i chomikowanie w szafie nie opłaciło się
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
crypt napisał:
Bardziej mi chodziło o to, że jest różnica w strzelaniu z krótkiej i długiej wiatrówki ;) a nie o jakieś.. nie schodźmy z tematu :p
Nie boj sie tamtu, nie zostawiasz dobrego wrażenia :) wiadomo, że róznica jest ale czy o to w tym chodzi?

rabela napisał:
masz rację rozkojarzyłam się ;) a te krótkie są na naboje CO2 a można je kupić wszędzie czy tylko w specjalistycznych sklepach?
Mozna kupić w sklepach tematycznych. w końcu jest to nabój do broni, którą można nabyć jedynie mając ukończone 18 lat więcnaboje podobnie.
crypt napisał:
A to ma jakiś określony termin ważności? Żeby nie było tak, że człowiek chce postrzelać a tu gaz uleciał i chomikowanie w szafie nie opłaciło się
raczej nie mają takich ograniczeń. Mają oczywiście określone zasady przechowywania, które pomagają zachować 100% niezawodności.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
zasady przechowywania... ?
w domu na półce...
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
rabela napisał:
zasady przechowywania... ?
w domu na półce...
raczej tak tradycyjnie: suche zacienione miejsce nie narażone na kontakt z promieniami słonecznymi i nagłe zmiany temperatury
 
Do góry