Straight edge

callidionis

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Na szczęście z tego się wyrasta. Choć znam przypadek, że facet opamiętał się w wieku 57 lat jak przepił już wszystko co miał i odwrócili się od niego wszyscy z rodziną włącznie.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Na szczęście z tego się wyrasta. Choć znam przypadek, że facet opamiętał się w wieku 57 lat jak przepił już wszystko co miał i odwrócili się od niego wszyscy z rodziną włącznie.
To zależy. Za młodu wiele osób nadużywa alkoholu, ćpa itp. aby się "wykazać", poszaleć. Jeżeli ktoś ostro wali w gaz jako dorosły to już poważny problem. Co by nie było, od czasu do czasu dobrze się wyszaleć, jest to wręcz czasem wskazane.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Przecież można doskonale bawić się bez alkoholu... Ale po co? :D
 

callidionis

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Co by nie było, od czasu do czasu dobrze się wyszaleć, jest to wręcz czasem wskazane.

Zgadzam się. Ale "wyszalenie się" nie musi być tożsame z ćpaniem czy piciem do nieprzytomności. Sam kiedyś nie potrafiłem bawić się bez alko. ale odstawiłem i nauczyłem się szaleć bez - bo nienawidzę kaca. Oczywiści piwka do kiełbaski z grilla sobie nie odpuszczę. :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Przecież można doskonale bawić się bez alkoholu... Ale po co? :D
hmmm.... długo myślałem i nie wiem po co ;]

Zgadzam się. Ale "wyszalenie się" nie musi być tożsame z ćpaniem czy piciem do nieprzytomności. Sam kiedyś nie potrafiłem bawić się bez alko. ale odstawiłem i nauczyłem się szaleć bez - bo nienawidzę kaca. Oczywiści piwka do kiełbaski z grilla sobie nie odpuszczę. :)
no, w ódeczki do kielbaski nie wypić to grzech :) a kac jest dla nas aktem solidarności wobec kobiet, one swoje cierpią, my musimy swoje cierpieć. Więc prawdziwi mężczyźni! nie bądźcie obojętni wobec bólu kobiet! Kac w imie solidarności!
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
a kac jest dla nas aktem solidarności wobec kobiet, one swoje cierpią, my musimy swoje cierpieć. Więc prawdziwi mężczyźni! nie bądźcie obojętni wobec bólu kobiet! Kac w imie solidarności!
to kobiety już kaca nie mają?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
CallidionisNie miałem na myśli takich, ostrych jazd. Dobra zabawa dla mnie to co najwyżej wstawić się, ale nie nawalić.

Temat niby o abstynencji, a zeszło na picie.
 

callidionis

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Twoje wywody Vardamirze chyba rzadko bywają poważne, co? Nie chodzi mi o uszczypliwości. Po prostu masz takie podejście.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A ja się powoli uczę bawić bez aloholu :D Ale koncerty na trzeźwo to już nie to samo...
 

callidionis

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Ucz się ucz. Jest zdrowiej i ekonomiczniej, no i bez kaca.
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
w sumie, nie neguję ich, ani nie zachwycam się. ale ja w tym wieku nie wyobrażam sobie życia bez używek i korzystania z życia. ot co!
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Oczywiście jakieś piwko, czy pół siarkofruta można wypić, ale o skończeniu się jak za starych dobrych czasów nie ma mowy ;)
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
ciekawe jacobbs na ile Ci tak zostanie, bo wątpię czy na długo ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Mam dziewczynę, która mnie mobilizuje i grozi, że ze mną zerwie jak się jeszcze raz schleję w trupa. A, że mi na niej zależy jak na nikim innym...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Twoje wywody Vardamirze chyba rzadko bywają poważne, co? Nie chodzi mi o uszczypliwości. Po prostu masz takie podejście.
jeśli o picie chodzi, to tu nie zamierzam być poważnym, bo w końcu picie to zabawa :) chyba że rozmowa schodzi na temat nie miłych konsekwencji picia...
 

callidionis

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
"chyba że rozmowa schodzi na temat nie miłych konsekwencji picia..." - I tu jesteś właściwie u celu, który stał się przyczyną tego, że odstawiłem picie. Mój organizm źle znosi % a do tego świadomość, że sam sobie funduję kaca za własne pieniądze dodatkowo przyczyniła się do rozstania się z popijawami. I teraz nie mam problemu i więcej $ w portfelu.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
prędzej zapiszę się do skinów niż do straight edge :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
"chyba że rozmowa schodzi na temat nie miłych konsekwencji picia..." - I tu jesteś właściwie u celu, który stał się przyczyną tego, że odstawiłem picie. Mój organizm źle znosi % a do tego świadomość, że sam sobie funduję kaca za własne pieniądze dodatkowo przyczyniła się do rozstania się z popijawami. I teraz nie mam problemu i więcej $ w portfelu.
nie miałem na myśli kaca, kac to szczegół, chodzi o to że niektórzy tracą panowanie nad sobą z powodu alkoholu i stają się agresywni.
 
Do góry