Stary numer, nowy operator! Wygraj nokię Lumia 800 od Orange

Status
Zamknięty.

xrs

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora, ale numeru nie, bo to moja data urodzenia.
 

kunlunija

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora ale numeru nie, bo w moim mam trzy dwójki, dwie szóstki i dwie zerówki, a to moje ulubione liczby! :))
 

czarniatko20

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zmieniłabym operatora, ale numeru nie, bo ten numer wszyscy znają, dzwoniąc z ksiązki telefonicznej nie korzystają-z pamięci go wybierają. Operatora zmienić mogę skacząc przy tym z nogi na nogę, niech tylko numer mój zostanie bez zmian to dlatego tu z Wami gram.
 

Seu

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Oława/Wrocław
Niestety, nie było uwzględnione w regulaminie, czy Spacje to również znaki znaczące... Mam nadzieję, że nie, gdyż tylko bez nich moja wypowiedź mieści się w wyznaczonych ramach (310 znaków) :]


Zmieniłbym operatora ale numeru nie, bo nie tylko moim obecni znajomi go posiadają. Wierzę, że gdzieś, w czyichś Kontaktach wciąż widnieje moja wizytówka, choć nie utrzymywałem z tą osobą kontaktu. Może któregoś dnia jej się przyśnię i postanowi zadzwonić? I gdy zapyta, czy to wciąż mój numer, otrzyma oczekiwaną odpowiedź. Przeszłość jest również bardzo ważna...
 

nickus91

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora ale numeru nie, bo...
zapamiętanie mojego obecnego numeru zajęło mi 2 lata ;] a szkoda życia na naukę paru cyferek
 

Adam Krzyżanowski

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora, ale numeru nie, bo... ten co mam bardzo mi odpowiada. Swój numer posiadam od kilku ładnych lat, a jak ktoś ze starych znajomych będzie chciał się ze mną skontaktować może być problem. Jeśli mogę zmienić operatora, który oferuję lepsze stawki to czemu nie.
 
J

jacbydg

Guest
Zmieniłbym operatora ale numeru nie,ponieważ za dużo z tym kłopotu żeby od nowa powiadamiać wszystkich znajomych i kolegów o moim nowym numerze,pozatym ci ci znają mój numer a ja nie mam ich numerów nie mieliby szansy się dowiedzieć w jaki kolwiek sposób o moim nowym numerze ,a ja nie miałbym możliwości ich powiadomić nie znając ich numeu
 

anna_05_

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłabym operatora ale numeru nie, bo...
jak starzy znajomi dodzwonili by do mnie się?

Zmieniłabym operatora ale numeru nie, bo
gdybym zmieniła numer na nowy
miałabym kolejny problem na czubku głowy,
każdemu znajomemu wysłać bym go musiała,
wielkie katusze bym przez to cierpiała.

Zmieniłabym operatora ale numeru nie, bo... mój bardzo podoba mi się. Przeżyłam z nim już wiele, jesteśmy jak przyjaciele. Chcę mieć go na zawsze, bo inne nie są ciekawsze!
 

pedzlik3

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora ale numeru nie, bo... niezwykle ważny dla mnie jest kontakt z moimi znajomymi i rodziną. Od wielu już lat posiadam obecny numer i daje mi on w pewien sposób pewność i bezpieczeństwo, że osoby które już poznałam w każdej chwili mogą się ze mną skontaktować. Jako osoba która rozpoczyna swoją karierę zawodową wiele ryzykowałabym zmieniając obecny numer.
 

surveyor

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora, ale numeru nie, bo jest to ciąg liczb który jest moim dożywotnim paszportem w świecie globalnej telekomunikacji.
 

pedzlik3

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora, ale numeru nie, bo …bo gdybym wygrała w tym konkursie nie mielibyście się jak ze mną skontaktować:)

Zmieniłbym operatora, ale numeru nie, bo.. jestem wyjątkowo kiepska w zapamieęwaniu nazw , numerów.. i sama wizja wpojenia sobie kolejnego numeru telefonu jest dla mnie koszmarna!

Zmieniłbym operatora, ale numeru nie, bo …ciężko przeżywam rozstania..:)

Zmieniłbym operatora, ale numeru nie, bo.. jestem wyjątkowo kiepska w zapamiętywaniu nazw , numerów.. i sama wizja wpojenia sobie kolejnego numeru telefonu jest dla mnie koszmarna!
 
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmienił(a)bym operatora ale numeru nie, bo znam go na pamięć, jest łatwy, każdy znajomy go ma i ciężko by mieć inny:).
 

darekzerg

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
„Zmieniłbym operatora, ale numeru nie, bo obecny numer klawy jest
i nie ważne skąd jesteś , czy z Warszawy czy gdzieś, bo numer taki sam mam nie ważne skąd jestem, o której i gdzie!
i nie ważne ze rym powtarza się, bo numer taki jak mój na pewno nigdy nie ! :)
Pozdrawiam
 

edy.cz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłabym operatora, ale numeru nie, bo: * jestem bardzo z nim związana, mam ten numer od pierwszej komórki, * jest łatwy do zapamiętania, * zajęłoby mi znowu uczenie się pól roku nowego numeru, *wielu moich znajomych i tak pisałoby i dzwoniło pod obecny mój numer, * mój numer zaczyna się na pięć i jest na piątkę.
 

edya

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłabym operatora, ale numeru nie, bo: chcę, żeby ten numer był moim pierwszym i ostatnim.
 

totylkoja2

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
40
Punkty reakcji
0
Zmieniłabym operatora, ale numeru nie, bo: przecież numerów się nie wywija...zwłaszcza znajomym...
 

myszaj

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłabym operatora ale numeru nie, bo ludzie którzy go znają, w przeciwieństwie do operatora są niezastąpieni.
 

jacek330

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora, ale numeru nie, bo każdy go zna, lubi go i o nim wie.
 

gregorhit71

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora ale numeru nie,bo

1-Mam go już 10 lat.
2-Zna go na pamięć większość moich znajomych.
3-Przeżył ze mną bardzo wiele.
4-Sześć razy traciłem telefon,ale nr.pozostał do dziś.
5-Nie mógł bym się z nim rozstać
 
Status
Zamknięty.
Do góry