Stary numer, nowy operator! Wygraj nokię Lumia 800 od Orange

Status
Zamknięty.

Kasia Stankiewicz

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora, ale numeru nie, bo... jest szczęśliwy i bardzo łatwy do zapamiętania. Dużo w nim siódemek! :)
 

alexa1200

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
1
Zmieniłabym operatora ale numeru nie, bo jako kochająca matka nie utrudnię kontaktu z moimi dziećmi.

Zmieniłabym operatora ale numeru nie, bo obecny numer znają moje dzieci, a jako kochająca matka, zawsze muszę umożliwić im kontakt pod numerem, który znają.
 

byrtus

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora, ale numeru nie, bo cenię sobię wygodę.
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Zmieniłbym operatora ale numeru nie, bo gdy dyktuję nowo poznanej dziewczynie z pamięci swój numer, ta go zapamiętuje bez zapisywania...
 

kasia1k

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zmieniłabym operatora ale numeru nie, bo jestem stała w uczuciach i nie lubię tak drastycznych zmian bez powaznego powodu.
Nr telefonu jest jak imię, moze nie jest najpiękniejsze ale moje własne, od zawsze, przyzwyczaiłam sie do niego
i nie wyobrażam sobie bym miała je zmienić, chociazby na piękniejsze.
 

Kasia Stankiewicz

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora, ale numeru nie, bo... musiałabym wysłać mnóstwo SMS-ów, żeby podać go rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Mam ciekawsze zajęcia
mruga.gif


Zmieniłbym operatora, ale numeru nie, bo... to MÓJ numer! Jestem do niego bardzo przywiązana. Do operatora nie...

Zmieniłbym operatora, ale numeru nie, bo... to nie wina numeru, że operator jest do niczego!
mruga.gif
)

Zmieniłabym operatora, ale numeru nie, bo... taki numer jest tylko JEDEN i go uwielbiam, a operatorów WIELU i mojego nie lubię. Często mam wrażenie, że robi, co w jego mocy, żebym przeniosła się do innej sieci. Chętnie się z nim pożegnam, ale odejdę wraz z moim numerem!
 

kosmonia

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłabym operatora ale numeru nie, bo po pierwsze znowu będę musiała uczyć się tego numeru na pamięć po drugie wiąże się to z koniecznością wysyłania miliona smsów z informacją o zmianie numeru a po trzecie i najważniejsze po co mi nowy numer skoro stary jest dobry?
 

Orange Polska

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
11
Punkty reakcji
2
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe. Jak widać Wasza kreatywność nie zna granic, bardzo nas to cieszy :)
Jednocześnie chcemy przypomnieć, że przenosząc numer (w ramach abonamentu bądź mixa) możecie liczyć na następujące bonusy:
blackBar.jpg


Pozdrawiamy, Orange
 

brenas

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora ale numeru nie, bo to jedyny taki długi ciąg cyfr, który zdołałem zapamiętać xD
 

alexa1200

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
1
Zmieniłabym operatora ale numeru nie, bo każda zmiana numeru jest towarzyską izolatką.
 

Janusz Górski

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora ale numeru nie, bo przecież operator na mnie zarabia i sam z siebie dostarcza bonusy, które mają mnie zatrzymać, więc to związek nastawiony na długotrwałe wspólne pożycie z obustronnymi korzyściami, a nie na krótką przygodę w bramie ;)
 

Łukasz Styra

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmienibym operatora ale numeru nie,
Bo świetnie on do mnie pasuje i każdy o tym wie
Każda z cyferek w nim coś dla mnie znaczy
Domyśli się tego każdy kto na niego PACZY.
Niech przyniesie mi szczęście, w konkursie coś poradzi
I z kartą sim do Nokii Lumia 800 się wkrótce przeprowadzi
 

Piotrek Pater

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora ale numeru nie, bo nie chce mi się po zmianie numeru wysyłać do znajomych "to mój nowy numer" a mam wielu znajomych, co kosztowało by mnie to majątek, lubię mój numer telefonu i nie chcę się ponownie uczyć na pamięć nowych cyferek
 

Marro01

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora ale numeru nie bo...
to jest mój "dobry stary numer",
a operator też stary ale już nie tak dobry !
rolleyes.gif
 

dominika2103

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora ale numeru nie, bo zbliżają się moje urodziny i nikt mi życzeń nie przyśle.

Zmieniłbym operatora ale numeru nie, bo... czekam na telefon Pani Wiosny, a nie wiadomo kiedy zadzwoni.

Zmieniłbym operatora ale numeru nie, bo...mam fajnego operatora, który nadał mi fajny numer rozpoczynający się na 5:)

Zmieniłbym operatora ale numeru nie, bo... jest na piątkę z plusem.

Zmieniłbym operatora ale numeru nie, bo... ma 9 cyfr, a 9 to moja szczęśliwa cyfra.
 

Sansej86

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora ale numeru nie, bo teściowa i tak do mnie nie dzwoni!
 

Kolega L.

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zmieniłbym operatora, ale numeru nie, bo ten ciąg cyfr pozwala mi zabłysnąć w towarzystwie. Dlaczego? Z banalnego powodu: w moim numerze występują wszystkie cyfry oprócz zera i żadna się nie powtarza. To moja metoda na bycie trendy, w ten sposób dodaję sobie blasku.
 

nella144

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zmieniłabym operatora ale numeru nie, bo to związek na dłuższą metę, poznaliśmy się w salonie, wypatrzyłam go wśród wielu innych numerów, gdy go zobaczyłam wiedziałam że TO TEN jedyny, idealna kombinacja cyfr ale i długość numeru bardzo mi odpowiada ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry