Sprawdzone sposoby na suchy kaszel.

M

MagdaPee

Guest
Witam. 9 marca została przeprowadzona na mnie operacja, ponieważ pękł mi wyrostek. 28 marca, pierwszy raz kochałam się z moim chłopakiem. od 1 do 5 kwietnia miałam okres. Potem jakieś 2 dni po tym leciała mi krew tak jakby zmieszana z wodą. Ale tylko chwilke. Dziś jest 13 kwiecień i okres mam ponownie.. o co może chodzić ?
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
A czy kiedy po raz pierwszy kochałas sie z chłopakiem to był Twój pierwszy raz? Może dlatego na drugi dzień była krew,a potem normalny jak u każdej kobiety okres?
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
To prawda że nie ma sprawiedliwości ale to co mogę doradzic to: nie poddawac się i dalej się starac,moze przyczyna nie lezy tylko w Tobie ale także w Twoim mężu? Jakie jeszcze badania przeprowadzaliście??
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Wydaje mi się,że masz jakąs dolegliwośc zwiazaną bębenkami usznymi i może to byc coś powazniejszego. Moja rada: idź do laryngologa bo potem moga wyniknąc poważniejsze komplikacje,to tylko lekarz i naprawde nie ma sie czego obawiac.
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
A ja jednak zrobilabym kompleksowe badania i udala się do dermatologa. To czeste zjawisko u kobiet po okresie ciąży,ale można mu skutecznie zapobiegac.
 

seaton

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
teraz bede miala usg z kontrastem. podbno strasznie boli - denerwuje sie. moj mezulek tez dostal skierowanie na badanie nasienia. a masz jakies doswiadczenia w tych sprawach??
 

patka93

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam, mam problem na dolnej powiece wyskoczyło mi coś.. jest to bardzo prawdopodobne że jęczmień ale jak można się go szybko pozbyć... macie jakieś sposoby? Mam go dopiero od jakiś kilku godzin i chciałabym go usunąć póki się jeszcze bardzo nie rozwinął.. Bardzo proszę o pomoc.
 

Jowitka32

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Miasto
wielkopolska
Ja na szczęście mam dziecko i nie miałam problemów z jego sprowadzeniem na ten świat. Moja bratowa natomiast przez kilka lat starała się o malucha. W zeszłym roku przeszła zabieg udrażniania jajowodów, a kilka miesięcy potem inseminację....i dziś jest szczęśliwą mamą ślicznej córeczki. Myślę, że trzeba walczyć do upadłego i nie dawać za wygraną. Trzeba mieć zawsze nadzieję...Trzymam kciuki za starające się o bobaska...:)
 
K

kinga_sc

Guest
USG z kontrastem nie boli. Też przeszliśmy przez takie badania, stwierdzili, że nie wiedzą dlaczego nie możemy mieć dzieci skoro jest wszystko ok. Bo jak już zaszłam w ciążę to poroniła, teraz znów jestem i się strasznie boję.
 

Remejcio

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Moja Przyjaciółka ma częste i mocne bule głowy nie chce z tym iść do lekarza a z tego co muwiła to leki nie za bardzo jej pomagaja jest w 3 gim może ma stresa przez te egzaminy?? ale watpie bo znam ja już z 2 latka i zawsze nażekała na ból głowy
czy może to być osłabienie ogranizmu??
można to sprubować zwalczyć jakimś wapnem witaminkami??
może przebywaniem na świerzym powietrzu ?? nie wiem ale chetnie bym usłyszał wasze opinie bo nie chce patrzeć jak sie dziewczyna meczy a zaciągnać ja do lekaża nie da rady ; ///
Proszę o pomoc ;)
Pozdrawiam
przepraszam za błędy ort i inter ale mam dysleksje
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Jak nie chce iść do lekarza, to niech cierpi. Niestety za głupotę się płaci. Prawdopodobnie dokuczajają jej przewlekłe bóle migrenowe, ale kazdy przypadek jest inny i leczenie trzeba dobierać indywidualnie (odpowiedni zestaw leków).
 

Remejcio

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
no tak masz racje ale może jak by piła wapno i brała chociasz raz dziennie witaminy to mogła by poczuc się lepiej???
 
D

Dorka123

Guest
może to zatoki? miałam z tym straszne problemy...
w którym miejscu i w jakich okolicznościach ją boli głowa?
 

Remejcio

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Głowa ją boli najmocniej z lewej strony nad oczami bóle nie maja jakiś specjalnych obiadów żeby wskazywało na zatoki ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ boli ją tak to nazwę od tak sobie..
;/ :(
Czy można jakoś pomuc ? bez konsultacji z lekarzem ?
może wzmocnić w jakiś sposób organizm lekami ?
Proszę i Pomoc ;)
Pozdrawiam
 

cizia_a

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpackie
Jest też dobrze przemyć oko rumiankiem ;) słyszałam też o ślinie.. chodzi o to żeby ktoś Ci po prostu napluł troszkę na to oko...obrzydliwe ale podobno bardzo pomaga :)
 

soniaglogowska

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam dysproporcje oczu, czy jakkolwiek miałabym to nazwać.. Po prostu są krzywe. Jedna powieka opada bardziej niż druga. Nie maluję się, staram się być naturalna. Dlatego to strasznie widać. Moje koleżanki zawsze są pierwsze zauważane, jestem jakby na drugim planie przez to.. Co mam zrobić z tymi oczami?!
Pomóżcie :(
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
a może spróbuj jednak zatuszować to makijażem ? ;)
wystarczy kredka do oczu lub eye-liner i tusz do rzęs.

a zresztą nie przejmuj się tym tak bardzo :*
polowa ludzi na świecie ma jedna powiekę trochę bardziej opadająca na brzeg niż druga.
na pewno nie wygląda to aż tak zle :)
 
M

malina.

Guest
Nie maluję się, staram się być naturalna.
Nie mówimy o nawalaniu nie wiadomo jakich ilości na twarz. Jakaś kredka i od razu optycznie 'wymodelujesz' oczy, przez co nie będą tak zwracały na siebie uwagi.
 

seaton

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
no kurcze wlasnie naczytalam sie o tym usg i niektore dziewczyny pisaly ze boli okropnoe a niektore ze to nic strasznego. juz sama nie wiem.

a z dzidziusiem do glowa o gory. nie denerwuj sie zeby maluszek byl spokojny. trzymam kciuki i gratulacje!!
 
Do góry