Sprawdzone sposoby na suchy kaszel.

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
czy mając grzybicze zapalenie pochwy można mieć drobne krostki na wargach sromowych (bolące przy dotyku)?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
mozna miec swiad pochwy i sromu oraz biala serowata wydzielina..jedz jogurt naturalny on hamuje wzrost grzybow mozna go zastosowac wprowadzajac do pochwy (lyzka lub z pomoca aplikatora)
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
hahhahahahah <lol2> hahhahahahaha biggrin.gif
widać, że nie dojrzałeś do tego działu :]

nie mogłaś napisać tego w poprzednim temacie ? bez sensu zakładać 15 nowych.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
oczywiscie...ginekolog tak mi zalecil i pomogło dlatego ze jogurt naturalny ma paleczki kw.mlekowego
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
lepiej łkać probiotyk na sprawy ginekologiczne! jogurty mają tyle pałeczek kwasu mlekowego co nic (serio moja koleżanka technolog żywności badała jogurty naturalne sklepowe pod tym kątem). a poza tym probiotyki kobiece mają właściwe szczepy kolonizujace pochwę których w jogurtach nie znajdziesz
 

olakrowka

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Istnije zasadnicza róznica między bakteriami jogurtowymi a probiotykami. te drugie potrafią przeżyć w środowisku przewodu pokarmowego i sie w nim mnozyć. Bakterie bytujące w pochwie to jescze inny szczep. Podanie jogurtu "dopochwowo" dostarcza doskonałej pozywki, ale dla grzybów - duzo laktozy i białka. Lepiej łykać już provag albo lacibios ewentualnie zakladac do pochwy lactovaginal. A! No i mydełka pachnące odpadają! Lactacyd Femina emulsja w tej sytuacji tylko pozostaje.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
dla mnie i moich kolezanek jogurt dopochwowo bardzo pomogł...kazdy juz uwaza innaczej.co do lactovaginalu jest dobry mydelka musz byc wogle bezzapachowe nawet jezeli nie mamy kandydoz i papier toaleowy powinien byc bialy bezzapachowy i oczywiscie nie wolno nosic string
 

warjatka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
?
Właśnie zaczełam praktyki w salonie fryzjerskim.Po paru godzinach już nie mogłam wystaś, normalnie nogi sie uginały po demna. :( Chciała bym się dowiedzieć co stosujecie by nogi tak nie bolały i jak uniknąć żylaków :( Bo w tym zawodzie są one bardzo czeste.Moja koleżanka miała praktyki dopiero pierwszy rok a już ma żylaki (ale nic nie stosuje by zapobiec temu)Prosze o praktyczne porady jak tego wszystkiego uniknąć.
Pozdrawiam ;)
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
ruthinoscorbin, magnez, potas
nogi w górze na kilkanaście godzin jak wrócisz do domu
możesz smarować np. lotionem 1000 i bezpośrednio po pracy możesz używać ultrafastin sport (ja go teraz zaczęłam stosować, bo zaczęlam ćwiczyć na siłce i on pomaga w zmęczeniu mięśni i polepsza ukrwienie, wiec może pomóc u Ciebie też ;))
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
słyszałam ze nie powinno sie nosić butów na wysokim obcasie najlepiej przerzucić sie na takie o zupełnie płaskiej podeszwie :)

nop a poza tym żylaki bardzo często są dziedziczne :niepewny:
 

Malwina S.

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Ja chyba wolę normalne leczenie i leki z apteki a nie jakieś jogurty, czosnki i inne domowe wynalazki. Zresztą podobno one tylko pogarszają sprawę i przedłużają leczenie. Ostatnim razem brałam Gynazol. Po 3 dniach miałam z głowy problem. A myślę, że jakbym stosowała tylko jogurt to leczyłabym się przez miesiąc.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
nie prawda domowe sposoby nie pogarszaja sprawy przy leczeniu probiotykami czy antyiotykami warto np.robic nasiadowki.nie mowimy o poprzestaniu leczania na jogurtach ale stosowaniu ich dodatkowo
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
OD kilku dni męczy mnie okropne przeziebienie. Mam zatkany nos, obolałe gardło... i ciągle śpię. Biore: czosnek, rutinoskorbi, aspiryne bayera, fervex zatoki. cholinex oraz strepsils intensive! Ale nic mi ta kuracja nie pomaga :/ juz od 5 dni leze w lozku i ciagle jestem oslabiona. Zna ktos jakas skuteczna kuracje? Bo mecze sie niemilosiernie.... Pomozcie ;)
 

Marcel22

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Mi sie wydaje ze jesli nic nie pomaga to jedynie pomoze antybiotyk! Udaj sie do lekarza i napewno cos ci dobrego przepisze!
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
faktycznie, jak juz tyle czasu minelo i nic nie pomaga udaj się do lekarza.

Mnie natomiast pomaga herbatka z cytryną :). Ale to jeśli czuje takie lekkie przeziebienie, stawia mnie na nogi.
 
Do góry