Skutki uboczne zażywania leków cytotec,arthrotec.

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
od poczatu z toba konwersacja nie miala sensu, poniewaz jestes zbyt "wybuchowa" malo dojrzala osoba, chcesz pomoc dajac tabletki<puknij sie w łeb>... zazdroscisz mi ilosci postow, dziewczyno zebym mogla to bym ci je oddala, abys sie nimi nakarmila...ehhh zastanow sie. a mnie wrecz przeciwnie, interesuje twoja pomoc. nie napisalas wprost ale po twojej "narwanej" wypowiedzi mozna domyslic sie ze chcesz pomoc dajac tabletki a jezeli sie myle to "oswiec" mnie NAJMADRZEJSZA!
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Nie zamierzam z Tobą dyskutować robisz OFF Top. Nie potrzebujesz żadnej pomocy więc koniec tej bezsensowniej rozmowy.
 

aldi222

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
wiecie co wy wszyscy krytykujecie badz wytykacie palcami,urodzcie upragnione dziecko,po jakim czasie niech si eokaze ze ma raka i co dalej ??
dziecko cierpi i co mam powiedziec jak zaszlam w ciaze??niechciana na dodatek??
przestancie :cenzura: potepiac.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
czego sie bulwersujesz? a co mnie obchodzi jak zaszlas w ciaze,zaszlas to zaszlas!
 

kwasia86

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
NY
jedyne co powiem w tym temacie to jezeli coponiektorzy chca sie pozbyc dziecka, niechcianej ciazy to po jaka cholere biara sie za seks...skoro nie potraficie byc odpowiedzialni za swoje czyny. A na tym wszystkim cierpi nienarodzony...czym Wam to dziecko zawinilo, jakby ktores z Was ( te do ktorych to kieruje wiedza) sie poczuly gdyby matka Wam powiedziala ze tak naprawde jestescie z nieplanowanej, niechcianej ciazy ze probowala dokonac aborcji ale jej nie wyszlo...ludzi mysclcie zanim cos robicie i nie badzcie takimi egoistami, zamiast myslec wylacznie o sobie pomyslcie czasem o tych dzieciach, czym one Wam zawinily czym???? A jezeli nie macie kasy na utrzymanie dziecka nie macie mozliwosci sie nim zajac to po jaka cholere je robiliscie, skoro sie na seks decydujecie to powinniscie wiedziec jaka sie z tym wiaze odpowiedzialnosc...dzieci do cholery bocian nie przynosi....
sory za posta ale sie zdenerwowalam :/:/
 

kasandra100

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
www.kobiety-bez-wyjscia.blog.onet.pl
jesli ktos szuka wsparcia,dobrej rady i pomocy...odpisze na kazdy list..
mysle ze nie o o chodzi by na siebie krzyczec...pomozmy sobie,skoro nie mozemy liczyc na facetow,rodzine etc. zapraszam wszystkie Panie które zechca podzielic sie swoimi doswiadczeniami..tymi dobrymi i zlymi..
;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Nie robię jarmarku więc nie wiem w czym widzisz problem. napisałam "pomogę" i gg więc w jaki sposób chcę pomoc i w jakim celu to zamieściłam to chyba nie jest karalne. niektórzy mają problem i potrzebują pomoc. temat jest na temat tego leku więc nie widzę przeciw wskazań żeby o tym pisać w jakikolwiek sposób! Nie robię off topu więc z łaski swojej nie praw mi morałów bo już widzę jak korzystasz z metod naturalnych np. kalendarzyka ,a seks to grzech więc nie ma to jak rodzic dużo dzieci. Rób jak chcesz ja nikomu nic nie narzucam więc nie narzucaj mi swojego zdania na temat aborcji.
Pewnie ,że lepiej aby każde dziecko przyszło na świat ! Bronisz życia już poczętego jeszcze nie narodzonego ale już nic więcej Cię nie obchodzi. Masz racje niech te biedne dzieci są bite ,głodne i najlepiej w domu dziecka bo przecież przebywanie tam to sama radość.

Tak, to najlepiej kur.wa zapobiegać złu świata i usuwać dzieci! Jedna się tłumaczy domami dziecka, druga rakiem :bag: Dziewczyny! A ja się założę,że jesteście jednymi z tych napalonych nastek, co uprawiają seks bez zabezpieczenia i boją się konsekwencji! Wstyd i hańba! Szkoda,ze Was matki nie wyskrobały. Żegnam
 
T

tanilek

Guest
Jestem w szoku! Czy to forum nie ma moderatora? Dla mnie wątek ten jest do natychmiastowego usunięcia!
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
zapraszam wszystkie kobiety które uwazają ze mamy prawo do swiadomego wyboru....podzielmy sie wiedza i doswiadczeniem z innymi..w takich sytuacjach kobietom jest bardzo ciezko i najczesciej są same
www.kobiety-bez-wyjscia.blog.onet.pl

To wszystko to jest jawne przegięcie... Kasandra udziele rad francom, które nie chcą swoich dzieci (czyli jak je zabić), tamte trzy reklamują cytotec i arthrotec oraz oferują pomoc w poronieniu. Co to ma być?! A jak ktoś kupi od Was te leki, dostanie wewnętrznego krwotoku i umrze zamiast "tylko"poronić, to co przepraszam?

A czy Wy w ogóle wiecie,że to są leki na wrzody i powodują skurcze macicy jako skutek uboczny?! Że potem macicę trzeba czyścić z resztek w szpitalu?! Że u około 70% kobiet ta aborcja się udaje, a u reszty dochodzi do zniekształcenia płodu,po czym rodzą dzieci z niedorozwojem kończyn bądź czymś gorszym?! A potem płacz i zlitowanie ludzi, bo dziecko niepełnosprawne urodziła jedna z drugą! Będziecie tego żałować!!!

P.S. Czy Wy jesteście normalne?! :bag:



I dlaczego w temacie jest słowo "antykoncepcja", a nie zabójstwo swojego dziecka?! Jak mozna nazwać antykoncepcją farmakologiczne zniszczenie swojej fasolki?! Antykkoncepcja to zapobieganie ciąży, a nie jej usuwanie.

Ja się już pomodlę, żeby Was ch.uj strzelił czarownice wstrętne wy!
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Rosalie nie ma sensu sie denerwowac,poniewaz nie zlikwidujesz debilizmu na swiecie...
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Wiem Justyśka... :( Ale one chyba nie wiedzą o "skutkach" zażycia tych leków...
 

Kalah

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Sprzedam Arthrotec forte. kontakt: 691 581 963. pozdrawiam.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Kalah! Może przy tej swojej reklamie dopiszesz jeszcze co się moze dziać po zażyciu arthrotecu! Po pierwsze: Macica i tak musi być oczyszczona z "resztek" płodu i to w szpitalu. Po drugie. Arthrotec ma zastosowanie w leczeniu innych schorzeń, nie związanych z tymi sprawami. Powoduje skurcze i może wywołać wewnętrzny krwotok w macicy. Zależnie opd organizmu kobiety, która go zażywa - były przypadki,że doprowadził je do smierci. Jeżeli arthrotec nie doprowadzi do poronienia, to moze znacznie zniekształcić płód, a dzieje się to bardzo często - wtedy dziecko rodzi się z niedorozwojem kończyn. Tego właśnie chcecie? Odpowiedzialne do seksu - nieodpowiedzialne do macierzyństwa. Żałosne. Ty też jesteś żałosna, Kalah, Ty przede wszystkim.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
BALLADA NIENARODZONEGO DZIECKA

Ty byłaś piękną dziewczyną,
a on był pięknym chłopakiem,
ja niepotrzebną kruszyną,
rzuconym w złe gniazdko ptakiem,
ty miałaś włosy z obrączek
jego trzymałas za ręce
moich nie chciałaś rączek
nie trzeba ci bylo wiecej!

Dziś miałabym 16 lat
tyle co ty wtedy mamo,
Dzis cieszyłby mnie ten świat,
i przeżyłabym to samo!
Mamo nie chciałam umierac
dlaczego mnie nie kochałaś,
nie miałas prawa mi życia zabierac
chociaż mi je dałaś
Mamo, Mamo, mamuuussiuu...

Dzieci się boja zastrzyków,
cyganek i kominiarzy
ja bardzo sie boje śmietników
tam leżą szczątki mej twarzy
dzieci tulą sie do lalek,
ja do ziemi sie tule
ktoś wrzucil do umywalki
me ciało giętkie i miękkie.

Dziś miałabym 16 lat
tyle co ty wtedy mamo,
Dzis cieszyłby mnie ten świat,
i przeżyłabym to samo!
Mamo nie chciałam umierac
dlaczego mnie nie kochałaś,
nie miałas prawa mi życia zabierac
chociaż mi je dałaś
Mamo, Mamo, mamuuussiuu...

MYŚLISZ, ŻE ANIOŁKA MASZ W NIEBIE

A NAWET MNIE NIE OCHRZCIŁAŚ

ON NIE MODLI SIĘ MAMO ZA CIEBIE

BO NA TO NIE ZASŁUŻYŁAŚ

Dziś miałabym 16 lat
tyle co ty wtedy mamo,
Dzis cieszyłby mnie ten świat,
i przeżyłabym to samo!
Mamo nie chciałam umierac
dlaczego mnie nie kochałaś,
nie miałas prawa mi życia zabierac
chociaż mi je dałaś
Mamo, Mamo, mamuuussiuu...
 

Karolina222

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
A więc chciała bym powiedziec ze arthrotec jest lekiem ktory zapewnia poronienie.Nie przejmujcie sie opiniami osob ktore sa negatywnie nastawione do aborcji w ten wlasnie sposob.Jesli nie macie innego wyjscia to poczytajcie na stronie http://www.womenonwaves.org/set-274-pl.html wszystko na temat tych tabletek ponad to urzędują tam osoby ktore znaja sie na dzialaniu tych lekow i chetnie odpowiadaja na maile.recepte na ten lek wypisuje zwykly lekarz internista.20 tabletek kosztuje okolo 45 zł.do samego poronienia potrzeba ich 12
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Zastanów się dziewczyno nad tym, co piszesz :bag: wiesz na co jest tak naprawde Arthrotec? Powtarzam:
Po pierwsze: Macica i tak musi być oczyszczona z "resztek" płodu i to w szpitalu.
Po drugie: Arthrotec ma zastosowanie w leczeniu innych schorzeń, nie związanych z tymi sprawami. Powoduje skurcze i może wywołać wewnętrzny krwotok w macicy. Zależnie opd organizmu kobiety, która go zażywa - były przypadki,że doprowadził je do smierci. Jeżeli arthrotec nie doprowadzi do poronienia, to moze znacznie zniekształcić płód, a dzieje się to bardzo często - wtedy dziecko rodzi się z niedorozwojem kończyn.
 

zarzniety

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Białystok / ciemna strona Mocy
Zastanów się dziewczyno nad tym, co piszesz :bag: wiesz na co jest tak naprawde Arthrotec?
Lek sprzedawany jako Arthrotec zawiera dwie substancje czynne. Pierwszą z nich jest sól sodowa diklofenaku (niesteroidowy lek przeciwzapalny). Związek ten podobnie do pokrewnych substancji ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Drugą substancją czynną jest syntetyczny analog prostaglandyny - misoprostol. Ma on dwojakie zastosowanie medyczne. Pierwsze z nich to leczenie wrzodów żołądka i jako taki lek jest sprzedawany w Polsce. Drugie działanie to wywoływanie skurczów macicy i tym samym wywoływanie porodu, lub - w przypadku wczesnej ciąży - poronienia. Jako lek wczesnoporonny jest zazwyczaj łączony z syntetycznym lekiem steroidowym - mifepristonem, który hamuje produkcję progesteronu, doprowadzając tym samym do śmierci płodu.

Po pierwsze: Macica i tak musi być oczyszczona z "resztek" płodu i to w szpitalu.
Tak jak napisałem, misoprostol jest powszechnie używany razem z mifepristonem w celu uzyskania poronienia, i jeśli kobieta zażywa lek w domu, zazwyczaj nie istnieje potrzeba interwencji lekarzy. Używanie samego misoprostolu jest rzadkie i mniej skuteczne (badania wskazują na 63 do 93% skuteczności). Jeśli potrzebna jest konsultacja lekarza z powodu intensywnego krwawienia, lekarze zazwyczaj nie mogą rozróżnić poronienia wywołanego farmakologicznie od tego wywołanego samoistnie - a to jest ważny powód, dla którego wybiera się tę metodę aborcji, skoro jest mimo wszystko w Polsce nielegalna.

Arthrotec ma zastosowanie w leczeniu innych schorzeń, nie związanych z tymi sprawami. Powoduje skurcze
Tak jak napisałem, oba działania misoprostolu mają zastosowanie medyczne.

były przypadki,że doprowadził je do smierci.
Niektóre osoby zmarły po zażyciu paracetamolu. To, czy substancję można kwalifikować jako groźną pod tym względem zależy od tego, jak statystycznie przejawia się liczba udokumentowanych zgonów i ciężkich powikłań na tle ogólnej liczby zażyć leku.

Jeżeli arthrotec nie doprowadzi do poronienia, to moze znacznie zniekształcić płód, a dzieje się to bardzo często - wtedy dziecko rodzi się z niedorozwojem kończyn.
Prawdopodobieństwo wad płodu wzrasta po nieudanej próbie poronienia przy użyciu misoprostolu, ale nie jest to wzrost znaczący. Kobieta, która jest zdeterminowana usunąć ciążę, i tak nigdy nie urodzi tego dziecka!
 
Do góry