Skutki uboczne zażywania leków cytotec,arthrotec.

kakakakak

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czy ktoś może mi poradzić coś na temat tych tabletek zupełnie nie wiem jak mam to zrobić......?
 

daria123456

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Miałam dostać okres około tygodnia temu, jednak do tej pory nie dostałam.
Wczoraj byłam u ginekologa i stwierdził że nic tam nie widzi, kazał zrobić test ciążowy i przepisał mi tabletki wywołujące miesiączkę. Kupiłam test przestraszona, a co się okazało test wyszedł pozytywny.
Bardzo się boję chce zażyć arthrotec, jednak jeśli lekarz nic nie widział, to znaczy że tam jeszcze nic się nie zaczęło.
Nie wiem czy jeśli go wezmę to zadziała, z tego co czytałam to nawet nie jest jeszcze zapłodnienie.
Poradźcie czy już można spróbować wziąć arthroteca?
Bardzo proszę tylko o konkretne odpowiedzi.
a gdzie mozna kupic ten arthrotec
 

Daria Maria_157868

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
kakakakak napisał:
Czy ktoś może mi poradzić coś na temat tych tabletek zupełnie nie wiem jak mam to zrobić......?

kakakakak napisał:
Czy ktoś może mi poradzić coś na temat tych tabletek zupełnie nie wiem jak mam to zrobić......?
Odpowiedz juz duzo poza terminem ale moze komus innemu sie przyda moja rada.
Cytotec dostalam na recepte od doktor ginekolog na przyspieszenie poronienia (5 tydz, ciaza obumarla). Wg ulotki skutecznosc siega ok 95%. Zazylam tabletek lacznie 8 i krwawienie nie nastapilo ani w trakcie, ani w ciagu kolejnych 12 godzin. To tyle a propo
skutecznosci.

Bol.
Po zazyciu pierwszej dawki tabletek (4 dopochwowo) wzielam rowniez 2 tabletki pzreciwbolowe pochodnej kodeiny, silny lek przeciwbolowy. Bol zaczal sie po 2 godzinach, po 3 stal sie silny, po 4 paralizujacy. Nie bylam w stanie sama wstac z lozka. Wzielam jeszcze jedna tabletke przeciwbolowa. Zero reakcji. W szpitalu dopiero po 3 dawkach MORFINY DOZYLNIE bol minal (na pewien czas). W szpitalu zalecili wziac kolejny tabletki cytotecu poniewaz krwawienie nadal nie nastapilo. Po 2 godz od zazycia tego cholerstwa znowu pojawily sie dreszcze i paralizujacy bol. Kolejne 2 dawki morfiny byly konieczne.

Jezeli ktos zdecyduje sie na cytotec to niech NIE BIERZE GO SAM W DOMU!. Mysle ze gdybym wtedy byla sama, stracilam bym przytomnosc z bolu. `Nie bylam w stanie nawet podejsc do telefonu.
 
Do góry