Skini

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
Moim zdaniem pedał, ktory sie publicznie pokazuje i walczy o to by mogl adoptowac dzieci powinien dostac w:cenzura:. Jak juz jest pedalem to niech se nim bedzie ale niech sie publicznie nie pokazuje, bez przesady. Ich nie trzeba zalozac. Za takie parady gejowskie to powinni ich karać. Trzeba w końcu zmienić prawo.
 

callidionis

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Masz racje co do adopcji. I tylko w tym punkcie.

Ja też jestem przeciw paradom... skinów.

Trzeba w końcu zmienić prawo.

To zmień je.

Poza tym skończmy dyskusję nie na temat.

I jeszcze gorąca proźba z mojej strony - piszcie drodzy forumowicze poprawną polszczyzną i tak aby można było was zrozumieć.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Moim zdaniem pedał, ktory sie publicznie pokazuje i walczy o to by mogl adoptowac dzieci powinien dostac w:cenzura:. Jak juz jest pedalem to niech se nim bedzie ale niech sie publicznie nie pokazuje, bez przesady. Ich nie trzeba zalozac. Za takie parady gejowskie to powinni ich karać. Trzeba w końcu zmienić prawo.

w pełni się zgadzam...
a w dodatku taki jeden i drugi dla pokazania swojej orientacji całują się itd. w miejscach publicznych np. wśród małych dzieci.
słyszałem o fajnej akcji od znajomego:
w barze gdzie byly dzieci z rodzicami (tatusiowie naturalnie sączyli piwko) przylazło 2 takich i zaczęło się całować i w ogóle, większość była zbulwersowana, i tylko krzywym wzrokiem patrzyła się na nich. ale znalazł się jeden podpity facet, który podszedł do baru, kupił 2 piwa, podszedł z nimi do pedałów i wylał piwo na obu z hasełkiem: Ostudzam was!


nie można im zabronic całkowicie pedałowania, ale niech nie żądają praw do adopcji, legalizacji małżeństw, nie okazują swej orientacji wszystkim itd! Skoro poligamia jest zabroniona to dlaczego niby związki homoseksualne?!
 

leepa77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
140
Punkty reakcji
0
Mysle ze jesli chca sie pedalic to niech to robia.Powinno wydzielic sie specjalne obszary dla pedałów gdzie żyli by sobie tylko oni , a w reultacie i tak by wygineli :daibel2: (w sumie homoseksualzm to choroba którą mozna leczyc), ale jesli mają byc w to wmieszane niewinne dzieci to mysle ze zakrawa to na skrajny imbecylizm który należy zwalczac.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Masz racje co do adopcji. I tylko w tym punkcie.



I jeszcze gorąca proźba z mojej strony - piszcie drodzy forumowicze poprawną polszczyzną i tak aby można było was zrozumieć.
Prośba Callidionis prośba. Prośba o to samo do Ciebie.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ale można zamykać ich w rezerwatach. Będzie niezła atrakcja turystyczna - można urządzić polowanie, safari i w ogóle :D

zapomniałem dodać do tamtego posta: pedaly były, są i będą ale możemy zapobiegać rozprzestrzenianiu nie zezwalając im na to czego oni chcą, zwalczaniu pedałowania na ulicach i miejscach publicznych :)

a jeśli chodzi o specjalne getta to nie jestem tego zwolennikiem :p ale już ograniczaniu praw temu czemuś tak :D
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Mysle ze jesli chca sie pedalic to niech to robia.Powinno wydzielic sie specjalne obszary dla pedałów gdzie żyli by sobie tylko oni , a w reultacie i tak by wygineli 622.gif

Wiesz co,ja bym jednak nie ryzykował takiego kroku,jeszcze rozmnażać by się zaczęli...Nie można igrać z ewolucją :D

CYTAT(callidionis @ 2.05.2008, 20:53) *
Masz racje co do adopcji. I tylko w tym punkcie.



I jeszcze gorąca proźba z mojej strony - piszcie drodzy forumowicze poprawną polszczyzną i tak aby można było was zrozumieć.

Prośba Callidionis prośba. Prośba o to samo do Ciebie.
:D :D :D
 

callidionis

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wybaczcie "proźbe" (spróbujcie przepisać kilka stron pismem fonetycznym a potem pisać poprawnie - takie ćwiczenie na studiach), chodziło mi o unikanie dziwolągów nie nadających się do odczytania. Zauważyłem, że temat został przejęty przez zwolenników "polowań na gejów". Już nie jest mi was szkoda. Leczyć powinno się nienawiść, która do takich "polowań" może prowadzić. Skąd w Was ta nienawiść? Te 5% homoseksualnej populacji zawsze będzie istnieć czy tego chcecie czy nie. I na szczęście nie macie na to wpływu. Jeśli jesteście za "zamykaniem" ich, zmienianiem prawa czy publicznymi egzekucjami lub innymi idiotyzmami to zróbcie to. Wtedy tacy jak ja opuszczą ten kraj złodziei i idiotów i zostanie w nim "śmietanka narodowa" - zgraja napalonych pseudoideologów o horyzontach zbyt wąskich by móc myśleć o czymkolwiek innym niż "polowaniu" na wszystko co nie liże d.py. Jest takie przysłowie, które w pełni oddaje moje podejście do sprawy: Timeo hominem unius libri.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Wybaczcie "proźbe" (spróbujcie przepisać kilka stron pismem fonetycznym a potem pisać poprawnie - takie ćwiczenie na studiach), chodziło mi o unikanie dziwolągów nie nadających się do odczytania. Zauważyłem, że temat został przejęty przez zwolenników "polowań na gejów". Już nie jest mi was szkoda. Leczyć powinno się nienawiść, która do takich "polowań" może prowadzić. Skąd w Was ta nienawiść? Te 5% homoseksualnej populacji zawsze będzie istnieć czy tego chcecie czy nie. I na szczęście nie macie na to wpływu. Jeśli jesteście za "zamykaniem" ich, zmienianiem prawa czy publicznymi egzekucjami lub innymi idiotyzmami to zróbcie to. Wtedy tacy jak ja opuszczą ten kraj złodziei i idiotów i zostanie w nim "śmietanka narodowa" - zgraja napalonych pseudoideologów o horyzontach zbyt wąskich by móc myśleć o czymkolwiek innym niż "polowaniu" na wszystko co nie liże d.py. Jest takie przysłowie, które w pełni oddaje moje podejście do sprawy: Timeo hominem unius libri.

pomału! kolego zagalopowałeś się! :)
nikt tutaj nie chce ani ich zamykać (no może 1 osoba :D ), ani zabijać ani wyganiać ale, no właśnie ale:
niech nie ubiegają się o prawa do adopcji, niech nie okazują swojej orientacji seksualnej publicznie i zapomną o legalizacji związków homoseksualnych i tych paradach "wolności" ...
Chcą byc traktowani normalnie to niech zachowują się normalnie (pewnie zaraz poleci krytyka bo wiekszość nie zrozumie mojego przesłania w tym zdaniu, ale nie potrafię użyć innych słów), będą tolerowani ale też nikt im nie zezwoli na kto wie co...
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Te 5% homoseksualnej populacji zawsze będzie istnieć czy tego chcecie czy nie.

Moim zdaniem te szacunki są mocno zawyżone. Wątpliwe żeby homoseksualizm występował u tak dużego odsetka ludzi. Jestem w stanie uwierzyć w 1 - 2 %. Swoją drogą ostatnio na jakiejś tęczowej stronce wyczytałem, że skłonności do pchania siusiaka nie tam gdzie trzeba ma jakieś 10% osób (za niedługo powiedzą, że wszyscy jesteśmy homo tylko się ukrywamy / żyjemy w zaciemnieniu spowodowanym działalnością kościoła i innych wrogów ludzkości).

Wtedy tacy jak ja opuszczą ten kraj złodziei i idiotów

Szerokiej drogi.
 

callidionis

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Szerokiej drogi.

Dziękuję. Już kupiłem bilet lotniczy.

Po raz kolejny napiszę, że ja nie znam gejów a znam ich trzech (nie jest to może grupa reprezentatywna), którzy przebierają się za panienki, nie są zniewieściali, nie okazują sobie czułości na ulicy, nie trzymają się za ręce, nie prowokują swoim zachowaniem. A wy znacie może osobiście takich, którzy to robią?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Dziękuję. Już kupiłem bilet lotniczy.

Po raz kolejny napiszę, że ja nie znam gejów a znam ich trzech (nie jest to może grupa reprezentatywna), którzy przebierają się za panienki, nie są zniewieściali, nie okazują sobie czułości na ulicy, nie trzymają się za ręce, nie prowokują swoim zachowaniem. A wy znacie może osobiście takich, którzy to robią?
Jak sie okazało nie znam ani jednego. Dwóch takich o których kiedyś pisałem, że są homo, okazało się starymi kumplami od przedszkola, co to zawsze razem, majacymi normalne rodziny i dzieci. Tak wiec tez uważam, że 5 % jest zawyżone.
 

callidionis

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Szacunek?

Dla kogo? Dla ludzi, którzy obrażają innych dla sportu? Czy może dla tych, którzy poglądy inne niż ich własne mają tam gdzie ja mam nacjonalizm? Nie będę szanował kogoś kto mnie krzywdzi - bo już raz oberwałem od takiego, który nazwał się "prawdziwym Polakiem" i dodał "żebym nie zadzierał ze skinami". Ponadto nie będę szanował kraju, który mnie okrada dziesiątkami podatków z ciężko zapracowanych pieniędzy. Pracowałem już za granicą, gdzie szanuje się mnie jako pracownika i jako jednostkę a nie jako Polaka, Ukraińca czy Turka a na dodatek miałem tego wymierne dowody w postaci godnej zapłaty. A ja odpowiadam szacunkiem na szacunek i nie obchodzi mnie narodowość, wyznanie itp. Szacunek to fundament międzyludzki a nie postulat narodowców. I nie mówię tu o szacunku TU, NA FORUM. Mam szacunek dla każdego rozmówcy (do póki on ma takowy dla mnie) jako jednostki a nie elementu subkultury czy poglądów politycznych. Szacunek dla tych, którzy mają go da ciebie - ale nie jako Polaka / Turka, białego / czarnego, homo / hetero ale jako człowieka.
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
callidionis aż przerwę swą cisze :D

Szacunek za to tylko że ktoś jest człowiekiem? Nie brać pod uwagę jego poglądów, przynależności,zachowania? Co ty wygadujesz? Szanuje się za coś a nie tylko za to ze ktoś istnieje!! Za to co sobą reprezentuje a nie za to że w ogóle coś reprezentuje! i dla twojej wiadomości uważam sie za nacjonalistę podobnie uważają moi znajomi więc możesz teraz ogłosić wszem i wobec że masz mnie w dup***ie jak sam napisałeś.
Czy może dla tych, którzy poglądy inne niż ich własne mają tam gdzie ja mam nacjonalizm?
a to abyś nie mówił że rzucam słowa które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości.


PS nie oczekuj że odpisze na twoją ripostę nie daje ci takiej gwarancji ale nie pisze że tego nie zrobię.
 

callidionis

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Człowieka szanuje się za to, że jest. Za to jaki jest można go ewentualnie przestać szanować.

"(...)możesz teraz ogłosić wszem i wobec że masz mnie w dup***ie jak sam napisałeś."

Nie napisałem, że mam nacjonalizm (ani tym bardziej Ciebie) jak to napisałeś "w dup***ie". Napisałem: "Czy może dla tych, którzy poglądy inne niż ich własne mają tam gdzie ja mam nacjonalizm?". A więc wynika z tego, że to ty masz "w dup***ie" poglądy inne niż swoje własne (i tym samym robisz na mnie wrażenie człowieka o - niestety - wąskim światopoglądzie). I dałeś tego dowód swoim postem. A do tego pisząc swoje słowa o nacjonalizmie miałem na myśli pogląd a nie człowieka czy ludzi, którzy go propagują. No chyba, że uważasz się za ucieleśnienie nacjonalizmu co jest raczej fizycznie nie wykonalne. Ponad to pisząc cytowane przez Ciebie słowa nie miałem na myśli części ciała, choć rozumiem, że pokusa skojarzenia była silna (gdybym chociaż zaznaczył, że chodzi o jakąś część ciała to rozumiem). Ja mam nacjonalizm na mojej czarnej liście poglądów trudnych do zaakceptowania i jest to jak najbardziej lista istniejąca wyłącznie abstrakcyjnie. A wspomniana przez Ciebie "dup*" ni jak ma się do tego typu abstraktów, chyba że zakładamy jej zaistnienie w naszej debacie jako synonim owej czarnej listy - jest to z mojej strony nadawanie znaczenia na siłę i bez potrzeby. Więc nie wciskaj mi proszę do ust słów, które z nich nie padły (poprostu nie wciskaj mi dup* do ust :p ). Ale mimo to - szacunek dla Ciebie za głos w debacie.
 
Do góry