Skini

kleofas

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Stop dywersji ! :p

A co do skinheadów, o ile się nie myle, to oni nienawidzą wyznawców judaizmu,punków i ludzi z skórą inną niż biała? - Więc dlaczego najchętniej zatłukli by każdego posiadacza włosów długich za ramiona? Dlaczego zatłukli by każdego ubranego na czarno metala z koszulką/bluzą jakiegoś zespołu? Dlaczego tłuką hipisów chociaż od nich nie dostali by nawet palcem po głowie w stanie nieprzytomności? Bo chyba, dziś prawdziwych skinheadów już prawie nie ma? - tych którzy naprawde głoszą hasła
"white power" czy "Hitler żyje".

ps: szłyszeliście o akcji "Red Watch" ? - jeśli tak, to co o niej myślicie?
Jest bardzo wiele odłamów skinhead ci co sympatyzują z nazi to NS a NR to np Młodziesz Wszechpolska czytaj patrioci/narodowcy poza tym można wymieniąć bez końca rużne odłamy skinhead'ów np SHARP,Red Skins(skini sypatyzującymi z KOMUNISTAMI :mruga: takie coś kiedyś istniało) OI!'owcy, a co do stosunku skinów do innych subkultór to do Metali sie nieczepiają jeśli ci są patriotami i nie wypowiadają sie źle o narodzie ani go nie niszczą(szukają zadymy i co czy naleją metala czy 60 babcie tu nie chodzi o długie włosy czy koszulki metalowe bo skini bardzo często słuchają metalu patrz.Pagan Skins-coś jak połączenie satanisty ze skinem mieszanka wybuchowa prawdziwi psychole na potęge :D jak jest ofiara to nierobi z jakiej subkultury)Skejtów nie tolerują ponieważ ci z założenia ćpają i imponują im Amerkańscy murzyni,Dresów tolerują jeśli ci nie kradną ani nie ćpają,Punk nie ponieważ jest Anarchistą i jego ideologia jest przeciwieństwem ideologi Skinhead na koniec moge dodać że duża większość odłamów Skinhead nie jest wrogo nastawiona do Obcokrajowców niestety odłam NS jest zdecydowanie najliczniejszy a jedyne co łaczy wszystkie kategorie jest spólny ubiór niekoniecznie muzyka.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Kleofas, dobrze wiedzieć, lecz niestety skinheadzi w moim otoczeniu raczej nie tolerują metali, dresów i skeatów, tak. Więc to raczej idioci zapatrzeni w hasła nazistowskie a nie jacyś reprezentatywni skinheadzi.

A co do połączenia skinheada i Satanisty - mógłbyś coś więcej na ten temat? Może udało by mi się wdać w polemike odnośnie tego.
 

kleofas

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Satinistyczne skiny "Pagan Skins" słuchają przede wszystkim Viging Metalu ubierają sie jak metale lecz mają ogoloną głowę"mentalność" skina i głoszą hasła nazistowskie poprostu kompletni psychole dobrym przykładem takich ludzi jest (bynajmniej pod względem wyglądu) jest Gitarzysta Slayera Kerry King zresztą Slayer nie raz był kfalifikowany jako zespół nazistowski (patrz logo Slayera z orłem"gapą") można dodać jeszcze że oficjalny największy fanklum Slayera zwie sie "Slaytanic Wermacht" poza tym podobno gitarzyśći ów zespołu mają najlejki sfastyk itp na gitarach no i jeszcze utwór "Angel of Death" opowiadający o Niemieckim zbrodniarzu wojennym Dr.Mengelle powiązania tego zepołu z nazizmem można wymieniać bez końca.Na koniec powiem jeszcze że takich ludzi jest zaledwie garstka na mojej dzielnicy jest tylko jeden taki kolo z cąłą wytatuowaną gębą jak wsiada do autobusu to wszyscy od niego wieją normalny postrach choć nie ma żadnych kumpli jemu podobnych to wszyscy nawet Drechy sie go peniają od takich ludzi czuć zło na kilometr.
 

kleofas

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Polecam wam oglądnąć filmy-Romper Stomper,American History x lub the Believer po seansie The Believer nie niejeden zaczął uważać nazizm za dobry :D Sczególnie polecam Romper Stomper film stary (rok produkcji 1992) ale sceny bujek ulicznych do teraz robią wrażenie
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
taaa... RS pokazuje kulture skinheadska z bardzo przymitywnej strony. Banda polgłówków, w dodatku tacy honorowi ze za dziewczyne potrafia zabic... nie mowie o tych co przezyli. Acz film sam w sobie dobrze nakrecony, rola Russela mi sie podobala :) potrafi ciekawie gniew pokazywac:D tak... skinolsko :p
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Gipson, a ich ideologię uważasz za słuszną? chciałabys wznowić czasu "ich pana" hitlera ?
Nie chcę rozpętywać kolejnej wojny, ale polscy skinheadzi nie popierają Hitlera. Często obraz narodowca jest przedstawiany jako nazisty, tak jak stereotyp skin=nazista=fanatyk Hitlera.
A wyprane mózgi mają ludzie którzy piszą rzeczy o których nie mają pojęcia...

Teraz tak myślę iż nie ma innego sposobu jak przeprowadzenie rewolucji ! (REBELIANCI ŁĄCZCIE SIĘ!) trzeba by pozabijać ich , nie mówie tylko skinów ale wszystkich chorych ludźi.
Jednak pokokowje podejscie do tego szarego tłumu i tępaków to najgorsze rozwiązanie, trzeba niszczyć ich siła i zabić doszczętnie wszystkich takich!!
No tak, skinów nienawidzi bo są źli ale sam ma anielskie poglądy :lol:
To samo mogę napisać choćby o lewakach. Tylko, że wtedy po mnie większość forum pojedzie......
Dla ciebie chory jest skin, dla mnie gej i lewak. I jak dojdziesz do tego kto ma racje?
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Dla mnie rację ma ten kto swoich argumentów nie wyraża za pomocą pięści. Robią tak narodowcy, naziści, lewacy, anarchiści. W tłumie każdy z nich jest silny. Dla mnie wszyscy oni to kretyni, którzy są strasznie sfrustrowani bo niestety żaden zdrowo myślący człowiek nie ma aż takich odchyłow ani w lewą ani w oprawą stronę, co ich strasznie wkurza.
Każdy radykalizm ma to do siebie, że uważa iz posiadł całą prawdę jak uzdrowic świat. Tylko świat da się uzdrowic wtedy, gdy pozwolimy innym życ w spokoju.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Ja nie uważam, że moje poglądy są najlepsze. Mam jakie mam, nie ukrywam, że nie jestem tolerancyjny, i w ogóle nie byłoby tej całej gadki gdyby odeon nie negował wszystkiego co Polskie. Ok nie musi lubieć/kochać/szanować tego kraju, ale nie musi obrażać jego i jego obywateli.
 

RYBA_Kielce

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jako że jestem członkiem Ruchu Narodowego i skinheads chciałbym wytłumaczyć parę kwestii związanych z tą subkulturą!!! Po pierwsze Ruch Skinheads dzieli się na wiele podgrup. Najbardziej rozpowszechnioną medialnie(nie liczebnie)są skini NS(narodowo-socjalistyczni)!! W Polsce największą podgrupa(liczebnie oraz jakościowo :) ) są NR(narodowo-radykalni) Jedynie pierwsza grupa uważa A.Hitlera(albo jak to ja mówię Hytlera)za swojego Pana. Uogólnianie że wszyscy skini to naziole jest bardzo krzywdzące dla patrioty i nacjonalisty(skina). Prawdziwy narodowo-radykalny skin walczy i nienawidzi ideologii nazistowskiej i A. Hitlera Najbardziej denerwujące jest stereotyp antysemity(głupie wyrażenie powinno być raczej antyjudaista), aby zrozumieć ten przysłowiowy antysemityzm(mówię teraz o podgrupie NR) trzeba poznać całą szeroką ideologie narodowo-radykalną(www.nacjonalista.org, www.nop.org.pl) Drugim głupim stereotypem skina jest to że łysy kark i odrazu debil itp. Żywym przykładem na głupotę tego stereotypu jestem ja :eek:k: (ale ja skromny) Jeśli ktoś chciałby zapytać o jakieś sprawy proszę się pytać ja z miłą chęciom odpowiem :sexy:

Dziękuje


P.S
Na nacjonaliście polecam reportaże Frondy oraz Radio B)
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
szłyszeliście o akcji "Red Watch" ? - jeśli tak, to co o niej myślicie?
Komunistów i lewaków należy tępic. Może nie wbijając nóż w plecy ale trzeba.
 

Thornat

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Komunistów i lewaków należy tępic. Może nie wbijając nóż w plecy ale trzeba.
Skinheadów trzeba tępić. Czy odmienne poglądy tak ci przeszkadzają ? A sianie nienawiści i nawoływnianie do przemocy jest najohydniejszym i najprymitywniejszym zachowaniem jake można spotkać wśród ludzi. Brzydzę się tobą panie DdD !!!

P.S właściwie jakiej jesteś płci ?! nie ma takiej informacji w twoim profilu... może jesteś niezdecydowany/ana :D

Nie, nie jestem komuchem ani "lewakiem". Jam jest liberał !
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Jestem facetem :]
I nie jestem skinem.

Nie nienawidzę ich dlatego, że mają odmienne poglądy ale z paru innych powodów których chyba wymieniać nie trzeba.
Piszesz o najohydniejszym i najprymitywniejszym zachowaniu? Hm ciekawa interpretacja. To jak nazwiesz robienie z ludzi gorzej niż zwierzęta? To jest "trochę" gorsze od nawoływania do nienawiści nie sądzisz?
A działalności komunistów przypominać chyba nie muszę.
Anarchistów także, bo gdyby oni wprowadzili swoje "rządy" to każdy mógł by Ci ten nóż w plecy wbić bez żadnych konsekwencji.

A generalnie popieram antykomunistyczne i antylewackie akcje.
Nie jestem za mordowaniem ludzi ale jakoś trzeba z tym walczyć.
 

RYBA_Kielce

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Bądźmy szczerzy! Nie każdy ogolony na łyso jest skinem. Najczęściej to są pseudo skini którzy (chodzą w glanach itp.) a jedyne co im w głowie to rozróba i piwo :mruga: Prawdziwy Polski skinheads reprezentuje sobą idee Narodowo-Radykalną.(polecam książkę Krucjata Łysogłowych-Ewy Wilk)
 

SKINHEADS NR

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Co Wy mozecie wiedziec? no moze oprocz 3 osob!

w tym temacie powiem tylko jedno:

=T=O=L=E=R=A=N=C=J=A=!=

PSiP
 
N

Nazer

Guest
Bądźmy szczerzy! Nie każdy ogolony na łyso jest skinem. Najczęściej to są pseudo skini którzy (chodzą w glanach itp.) a jedyne co im w głowie to rozróba i piwo :mruga: Prawdziwy Polski skinheads reprezentuje sobą idee Narodowo-Radykalną.(polecam książkę Krucjata Łysogłowych-Ewy Wilk)
Znałem takich pseudoskinów kilku, ogólnie rasisci, homofoby, nacjonaliści, antyniemcy(co zabawniejsze dwaj teraz tam pracują :D), antysemici, anty-długie-włosy i anty-ludzie-słuchający-cięzszej-muzyki (w tym punku) ale ich cała "ideologia" była silna tylko kiedy byli w grupie i mogli oponenta zastraszyć pobiciem, bo ich argumentacja ograniczała do grupowej siły fizycznej.
Ogólnie nie mam nic do skinów, każdy ma prawo do "ekspresji" własnych poglądów pod warunkiem że ta "ekspresja" mi nie wybije zębów. :D
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Fakt ogolonej głowy nie znaczy dla mnie nic. Fakt noszenia pseudowojskowych ciuchów również niewiele. Znam wiele osób które tak wyglądają, ale żadna z nich nie jest skinem.

Za to jeden, niby grzeczny, z włoskami, kiedy go widziałam był normalnie ubrany.
Opowiedział, jak chodzi na bojówki i bije przypadkowe osoby...

Szok - to był ostatni raz kiedy go zaprosiłam do domu. Widziałam go później, po latach, pan pod krawatem, praca w dużej firmie - nie chodził na bojówki, bo siniaki sa niedopuszczalne w porządnej pracy...


Nie toleruję jednego, nie - dwóch rzeczy. Nietolerancji i przemocy.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Nienawidzę osób, które nażucają komuś swoją wolę.
Myślę, że każdy jest tym kim chce być, a skini by chcieli żeby wszyscy byli jednakowi i yślą, że przemocą to osiągną.
wRaz kiedy jeszcze ubierała się na "czarno", dostałam od nich za naszyfkę. Drugi groził mi, że jak mnie spotka na mieście to źle będzie dla mnie (a to tylko dlatego, że sobie ubzdurał, że obgadywałam go kiedy przejeżdzał autobusem- ja tylko z kumpelą rozmawiałam, a że zerkłam na niego to przypadkiem :/)
Nienawidzę tych ludzi!
 
Do góry