Skini

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Nie popieram ich ideologii, ale nie popieram też twojego podejścia do nich... Trzeba podejść do tego problemu psychologicznie, a nie od razu stwierdzać że są kretynami. W ten sposób niewiele się od nich różnisz...

Dokładnie...


Nienawidzę rasistów, i gdybym spotkał bandę skinów lejących czarnego albo żółtego chłopca, nie stałbym bezczynnie...

Ooo, tu Cię poprę=)) CHociaż nie wiem, czy gdybym stanęła w jego boronie ( chłopca) sama bym nie oberawała, bo co ja moge zrobic sama, jedna?:(:(
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Teraz tak myślę iż nie ma innego sposobu jak przeprowadzenie rewolucji ! (REBELIANCI ŁĄCZCIE SIĘ!) trzeba by pozabijać ich , nie mówie tylko skinów ale wszystkich chorych ludźi.
Jednak pokokowje podejscie do tego szarego tłumu i tępaków to najgorsze rozwiązanie, trzeba niszczyć ich siła i zabić doszczętnie wszystkich takich!!
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Stop dywersji ! :p

A co do skinheadów, o ile się nie myle, to oni nienawidzą wyznawców judaizmu,punków i ludzi z skórą inną niż biała? - Więc dlaczego najchętniej zatłukli by każdego posiadacza włosów długich za ramiona? Dlaczego zatłukli by każdego ubranego na czarno metala z koszulką/bluzą jakiegoś zespołu? Dlaczego tłuką hipisów chociaż od nich nie dostali by nawet palcem po głowie w stanie nieprzytomności? Bo chyba, dziś prawdziwych skinheadów już prawie nie ma? - tych którzy naprawde głoszą hasła
"white power" czy "Hitler żyje".

ps: szłyszeliście o akcji "Red Watch" ? - jeśli tak, to co o niej myślicie?
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Nie słyszałam o akcji "Red Watch".. Mógłbyś coś o niej więcej napisać ?
BlizZ nie schodź z tematu ;)
 

kanka1988

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bieruń Stary
A co do skinheadów, o ile się nie myle, to oni nienawidzą wyznawców judaizmu,punków i ludzi z skórą inną niż biała? - Więc dlaczego najchętniej zatłukli by każdego posiadacza włosów długich za ramiona? Dlaczego zatłukli by każdego ubranego na czarno metala z koszulką/bluzą jakiegoś zespołu? Dlaczego tłuką hipisów chociaż od nich nie dostali by nawet palcem po głowie w stanie nieprzytomności?

Berials - skini tłuką wszystkich i za wszystko i dlatego uważam że są nieziemsko poryci

A o akcji "Red Watch" nie słyszałam - może coś nam przybliżysz na jej temat?? :tak:
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
A czy uważacie że warto robić jak to fuckme napisał rewolucje dla skinów których wg. mnie niewiele zostało.
Prawdziwych skinów jak dla mnie już nie ma dużo. Zaledwie garstka, więc po co robić tą waszą "rewolucje" a pozatym to mało osób może sie dołączyć, ze względu na to że sami mogą dostać. I to nawet bardzo.
Z resztą ja tam mało wiem o skinach :/ :bag: :p
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Międzynarodowa faszystowska organizacja Krew i Honor tworzy bazę danych o swoich wrogach. Również w Polsce. Na stronach internetowych zbiera zdjęcia "pedałów", "lewaków", "czarnuchów", ich adresy, a nawet rejestracje samochodów.
"Pamiętaj miejsca, twarze zdrajców rasy, oni wszyscy zapłacą za swoje zbrodnie" - to słowa z polskiej strony międzynarodowej organizacji faszystowskiej Blood & Honour. Miał je wypowiedzieć guru nazistów Brytyjczyk Ian Stuart Donaldson.
Polski oddział "B&H" od 19 stycznia prowadzi "Redwatch" - akcję zbierania informacji o działaczach organizacji lewicowych, antyfaszystowskich, feministycznych, a nawet zwykłych grup punkowców.
W jakim celu? - Szykanowanie, zastraszanie i napadanie opisywanych osób - nie ma wątpliwości Marcin Kornak z antyfaszystowskiego stowarzyszenia Nigdy Więcej.
Baza podzielona jest według miast (m.in. Warszawa, Poznań, aglomeracja śląska i Łódź). Na stronie można znaleźć zdjęcia działaczy, adresy, telefony opatrzone rasistowskimi komentarzami. Ale nie tylko.
W dziale Poznań K&H umieszcza listę ponad 500 nazwisk: profesorów, dziennikarzy, redaktorów. Wszyscy podpisali się pod protestem przeciwko zakazowi Marszu Równości w Poznaniu. Pod częścią nazwisk twórcy strony umieszczają krótkie charakterystyki: "groźny w starciu bezpośrednim", "najprawdopodobniej żydowskie pochodzenie", "donosi na policję", "czarnuch i do tego pedał".
- Na razie są tylko nasze nazwiska, ale w każdej chwili mogą się tam znaleźć nasze telefony, zdjęcia i adresy - mówią dziennikarze TOK FM, którzy również znaleźli się na liście. Redakcja zamierza powiadomić prokuraturę.
- Podłość i obrzydlistwo! Apel o podawanie adresów, telefonów, jednoznacznie zachęca do przemocy - uważa Ewa Wanat, redaktor naczelna Radia TOK FM. - Nikt nie jest w stanie zagwarantować, że jakiś świr nie pójdzie pod wskazany adres i nie zrobi czegoś złego. Skoro można doprowadzić do procesu Huellego, Nieznalskiej czy ludzi, którzy głoszą poglądy antyfaszystowskie, to dlaczego nie można postawić przed sądem faszystów? - pyta.
Zawiadomienie prokuratury zapowiada także Szymon Niemiec, aktywista ruchu gejowskiego. Jego zdjęcie widnieje na stronie internetowej K&H. - Trzy razy podpalali mi mieszkanie, zaatakowali mnie nożem. Ta strona ewidentnie nakłania do nienawiści. Czy mamy czekać, aż ktoś zginie?
Marcin Kornak z Nigdy Więcej potwierdza: - Od kilku dni jesteśmy bombardowani informacjami od ludzi, którzy się czują zagrożeni. Stowarzyszenie z likwidacją strony zmaga się od kilku miesięcy. Nie jest to łatwe, bo stronę umieszczono na serwerze amerykańskim należącym do tamtejszych neofaszystów. Kontaktowaliśmy się z firmami, które są odpowiedzialne za jej obecność w internecie, ale bez rezultatu.
Materiały opublikowane na stronie K&H naruszają prawo - potwierdzają przedstawiciele generalnego inspektora danych osobowych oraz prokuratury.
- Będziemy zabiegać o zablokowanie strony. Niewykluczone, że zwrócimy się do amerykańskich organów ścigania. Nie będzie to łatwe, ale musimy działać - mówi Maciej Kujawski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, zapowiadając wszczęcie postępowania przygotowawczego.
Kujawski dziś ma się spotkać z dziennikarzami TOK FM. Przypomnijmy, że w czasie okupacji niemieckiej podobne listy nazywane proskrypcyjnymi sporządzało w Polsce gestapo.
[Joanna Jałowiec, Grzegorz Giedrys, gazeta.pl]
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Co za gnoje! Powinni hakerzy rozwalić im tą strone, gdyby sie znał na tym to bym im rozwalił odrazu! Ale widać jakie skuteczne prawo, kto ma kase to mu :cenzura: zrobią, bo gdybym ja otworzył stronę naskakująca na system to odrazu by mi wykasowali i bym siedział, tak już jest, dla ludzi liczą sie znajonmości i kasa...... :(

A no i teraz po nowej fryzurce będą mnie tepe skiny za punka brac i bedzie nie ciekawie :p Bo coż oni nie zdaja sobie sprawy iz istnija goci zreszta malo ludzi o tej subkulturze wie... a to nie dobrze...
 

kleofas

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Skini są SpoX!! choć jest juz bardzo niewielu ps fuckme masz cos z deklem chyba?
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
ostatnio przedstawicieli ruchu NS i czysto skinheadskiej za duzo doswiadczam :/ conajmniej nie znosze tych półgłówków, banda (mentalnie i nie tylko) dresiarzy, ktorzy tylko wyzyc sie chca. zadyymyyy ;/
 

marekk

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
hehe nie podoba mi sie wypowiedz jednego typa, a mianowicie: skini- debile:D:D:D, nie wiesz kim jest skin a kim debil:D:D ja sam jestem skinem i podporządkowuje sie do patriotów i nmłodzieży wszechpolskiej a nie do debili, poczytaj troche i pogadamy...........pozdro

no body!! twój nick mówi sam o tobie:D:D:D:D nie nawijaj pedałku
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Kim jest skinhead każdy wie, a co do "debila" to chyba jest człowiek upośledzony umysłowo (down). No wiesz Marku, niektórzy ludzie na tym forum mają Was (skinheadów) za ludzi chorych psychicznie, więc w tym wypadku słowo "debil" jest na miejscu, nie sądzisz?
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
down to nie debil to sa dwa rozne schorzenia!!!! ale co do reszty bym sie zgodzila,a w ogole na jakiej podstwie Marekk doszedles do wniosku ze No Body to "pedalek" po czcionce poznales?? :/ sam wystawiasz negatywne swiadectwo o sobie a niby nick masz normalny-ironia losu co??
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
no body!! twój nick mówi sam o tobie:D:D:D:D nie nawijaj pedałku


hahahahahahhaha :D slodki misiek 'marekk' sie bulwersuje? coz... bywa ze ktos moze byc sfrustrowany czyimis pogladami. Impertynencja na poziomie 12 latka, mleko pod nosem a gacie jak pantalony napchane pielucha. smieszny jestes, wrecz zenujacy juz u podstaw. hieh... poznawszy czesc krakowskiej fali 'skinheadskiej' zygac mi sie chce na ich widok. banda pozerow! nie powiesz mi chyba ze patriotyzm polega na ciaglym 'zeig heil' czy najezdzaniu na punkow, co? jezeli Twoj 'patriotyzm' tak wyglada to gratuluje. jest czego pozazdroscic.
a Twoja homofobia moze tez wynikac z tego ze zwyczajnie sam probujesz zakamuflowac swoja slabosc do mezczyzn. Bo przeciez to sa kumple - lysi polacy. Ew. moze to najtansza i najbanalniejsza forma obrony, hę? Albo strach, 'marekk'. nie sadzisz ze pocisnales jak lysy trampek po lodzie? i kolejny z chorym i wyrosnietym ego. czy skini maja to do siebie? jednak wplyw nacjonalizmu na Ciebie tak dziala...


Trzymaj sie zdrowo i przez swiat lec z łysą pała ;P


czołem!
 

Akinorew

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
oooooo jaka fajna wypowiedź a jak chesz znimi wlaczyć co ty na mały holokauscik troche cyklonu B nigdy nie zaszkodzi będzie fajnei obiecóje B)


Dopisuje sie do tego.Widze, ze Pani Fuckmi chce zastosowac przemoc. Cyklon B i mały holakausicik mzoe jej pomoc. Szturmem ich szturmem a napewno duzo zdziałasz. Hehehehe :klaszcz:
 

Attachments

  • 20060321_014.jpg
    20060321_014.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 174
Do góry