Sesja

Status
Zamknięty.

Krzychu444

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze śmietnika :P
Postanowiłem, że weźmiemy obydwu do miasta. Ale najpierw ściągnąłem skórę ze smoka, wyciąłem język i wyciągnąłem pazury razem z zębami. Ze smutkiem poszliśmy w stronę miasta.
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Niosłeś Fruma przerzuconego przez ramię, zaś Derd niósł Blida. Skórę miałeś zarzuconą na plecy, zaś pazury i język niosła Arwena. Po pewnym ujrzeliście przed sobą bramę do miasta.
-Kim jesteście i skąd wracacie? -zapytał strażnik zbity z tropu. W końcu niecodziennie widzi się dwóch wędrowców niosących trupy, jeden z nich ubrany w skórę smoka, a razem z nimi piękną kobietę.
 

Krzychu444

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze śmietnika :P
Wracamy z pola bitwy, a ci to są prawdziwi bohaterowie, poszli za moim rozkazem na śmierć. Ale mam nadzieje, że jakiś ratunek dla nich jest a teraz przepuść nas.
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
-Lekarza! -krzyknął strażnik. Zaraz przybiegło jakichś czterech ludzi, którzy zabrali rannych. -Pozwólcie za mną -powiedział i zaprowadził was do koszar. Przed wami stał Krwawy Baron. -Na jakiej wyprawie byliście? -zapytał.
 

Krzychu444

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze śmietnika :P
Upolowaliśmy niebieskiego smoka. Poszło całkiem ładnie, dzięki mojej strategii i umiejętnościom drużyny! - powiedziałem dumnie.
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Krwawy Baron nie wyglądał na przekonanego. Wtedy dostrzegł skórę smoka i szczęka mu opadła.
-Jesteście... bohaterami! -prawie krzyknął. -W zamian otrzymacie ode mnie po 500 złotych monet, a moi ludzie zaopiekują się rannymi...
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
-Oddalenie zagrożenia oczywiście... Po co mi skóra? Jak chcesz, to możesz ją myśliwemu sprzedać...
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
-Ten jeden powinien się wykaraskać... Drugi... no, cóż... -Krwawy Baron zrobił przepraszającą minę.
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Wszyscy się zgodzili. Odmówili modlitwę i stali w ciszy, patrząc na ciebie i czekając aż coś powiesz.
 

Krzychu444

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze śmietnika :P
-Muszę już chyba iść, pogrzeb mógłby być jutro. A Frum powinien odpoczywać w szpitalu. Arwena i Derd macie wolne póki co, odpocznijcie. - Wyszedłem i udałem się prosto do myśliwego.
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Kiedy wszedłeś do chatki, zauważyłeś, że myśliwy na ciebie czekał.
-Udało ci się! -krzyknął. -Wiedziałem, że ci się uda!
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
-Nie ma wygranych bez ofiar... Widzę, że masz skórę... Ile za nią chcesz?
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
-Przeciętna cena to 1000 złotych monet. -zamyślił się. -Sprzedasz ją również za 1500. Ja wezmę ją od ciebie za 1300. Pasuje ci taka oferta czy szukasz lepszego kupca?
 

Krzychu444

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze śmietnika :P
Pomyślałem chwilę. - Poszukam jeszcze, ale spodziewaj się mnie jeszcze z tą skórą. Po czym poszedłem na targowisko. Zacząłęm pytać ludzi ile taka kosztuje.
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Większość osób nie była zainteresowana. Kilka osób wyskoczyło za śmiesznymi ofertami. Najbardziej opłacalną zaproponował Diaz, wysoki młodzieniec w czarnej pelerynie. Chce dać za skórę 1400 złotych monet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry