Sesja

Status
Zamknięty.

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Mitrum (świat, w którym toczy się akacja) został opanowany przez smoki. Jedynie najpotężniejsi wojownicy mogą sprostać zadaniu uratowania królestwa.

Na początku wszystkie postacie znajdują się w Deren, stolicy Królestwa Aferyjskiego.
Każda postać na początek otrzymuje po 100 złotych monet.

Arnachim
Po długiej podróży nareszcie dotarłeś do stolicy. Pogoda jest ładna. Na niebie nie widać ani jednej chmurki. Stoisz przed bramą zachodnią i rozglądasz się. Znajdujesz się na targu. Wszędzie krążą tłumy chłopów, kupców i mieszkańców. Twój wzrok przyciąga siedząca na ławeczce dziewczyna, robiąca na drutach. Jest wysoka. Ma długie blond włosy. Ubrana jest w białą suknię.

Krzychu444

Podróże podczas których trenowałeś strzelanie swoim łukiem, wreszcie zawiodły Cię do stolicy. Powoli przechodzisz przez wschodnią bramę i widzisz dużą arenę. Wszędzie biegają jacyś gladiatorzy. Obok areny stoi mała drewniana chałupka przed którą stoi dzieciak, gapiący się na wojowników.

Temat ze zgłoszeniami i kartami postaci.
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Arnachim
Dziewczyna podniosła wzrok i obejrzała Cię. Następnie wróciła nim spowrotem do robótki na drutach.
-Nazywam się Ida... -odpowiedziała nieznajoma. -A ty jak masz na imię, nieznajomy wędrowcu?
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
-Czego szukasz w tym mieście, młody Arnachimie? Nie wyglądasz na kogoś kto przyjechałby tu, żeby podziwiać zabytki stolicy...
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
-Och -westchnęła. -Zatem planujesz zaciągnąć się do wojska?
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Quoldan
-W przyszłości będę najlepszym wojownikiem i pokonam każdego gladiatora! -rzekł młodzieniec dumnie wypinając pierś.

Arnachim
-Powinieneś porozmawiać z Krwawym Baronem. To on zarządza rekrutacją. Ale nie wiem czy cię przyjmą...
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
-Tak. W walce na kije jestem prawie tak dobry jak mój ojciec. A tak w ogóle to kim pan jest?
 

Krzychu444

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze śmietnika :P
Jestem Quoldan, pochodzę z niewielkiego miasteczka Gorelin, mogę się pochwalić tym, że jestem najlepszym łucznikiem z tamtych stron! Może poduczyć cię trochę? - powiedziałem z niewielkim uśmiechem na ustach.
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
-Chętnie... Może zaprowadzę pana na taką małą polankę za miastem. Będziemy mogli tam poćwiczyć. Tylko, że ja nie mam łuku. -wyznał malec.
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Chłopak ruszył marszem w stronę w bramy. Poszedłeś za nim. Przeszliście przez bramę i skręcili w lewo. Była tu spora polanka. Rosła tutaj mała trawka, a na środku znajdował się duży dąb.
-Od czego zaczniemy? -zapytał chłopiec, spoglądając na Quoldana.
 

Krzychu444

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze śmietnika :P
Najpierw musisz odpowiednio wziąść łuk do rąk - Zademąstrowałem. Później naciągasz cięciwę - Naciągnąłem.
Celujesz... Trzeba wyczuć tor lotu strzały - Strzeliłem. Centralnie w środek dębu. Teraz spróbój ty - Oddałęm łuk ze strzałą i wziąłem chłopca przed siebie.
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Chłopiec chwilę przyglądał się łukowi. Poprawił uchwyt, naciągnął cięciwę, przez chwilę wpatrywał się w cel i strzelił. Strzała utknęła jakieś dziesięć centymetrów od strzały Quoldana.
-Dobrze było? -zapytał chłopiec niepewnie.
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
-Muszę już iść do domu -powiedział chłopiec w pewnym momencie. -Przyniosę strzały.
Podbiegł do drzewa i ściągnął z niego strzały, po czym wręczył je ich właścicielowi.
-Co planujesz robić w mieście? -zapytał Quoldana w drodze powrotnej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry