Sataniści/Szataniści

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
To jest tak proste że bystrości wymaga wyjście po za ten prymitywnie łatwy schemat. Ale po co, lepiej gadać w koło że Szatan to postać konkretna (zapewne go widziałeś) i dzięki temu prostemu rozwinięciu Satanizm MUSI wiązać się z konkretną postacią. Symbolika, jakie to skomplikowane i nie potrzebne, jeśli można wszystko po najłatwiejszej linij oporu.

Nie no faktycznie wyszedl tutaj moj brak inteligencji. Posiadajac wyksztalcenie tylko srednie z jezyka polskiego moglem sie dopuscic razacego bledu zestawiajac slowo Satanizm z Szatanem... moj blad :)

Co do dalszego brniecia w temat, ja tylko grzecznie dopytywalem i wyrazalem swoja opinie do padajacych tresci :>
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
A ja wyrażam swoje zdanie i odpowiadam, nie myślę o Szatanie jak o prawdziwej postaci więc mamy rozbieżne pojęcia w tym temacie.
Niżej już nie można? A to ciekawe jak Ci się udało..
 

Vesemirus

Christopheros
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
1 855
Punkty reakcji
38
Rozumiem, że świadomie godzisz się na warna?
Warna, a za co? Nie złamałem regulaminu :p
Jeśli tak byś wany rozdawał to i nasz pseudosatanista i H. też by warna dostali, ale Brave jest na tyle sprytna bestią, że za takie uszczypliwości nagród nie rozdaje, co innego jest nazywanie oponenta "!@##$$" wtedy warn już szybko leci, swoją drogą Einherjar - warn już doleciał?

Niżej już nie można? A to ciekawe jak Ci się udało..
Spokojnie, jeśli chodzi o IQ to cały czas patrzę na Ciebie z góry :p


Koniec OT - chcecie się ze mna prztykać, zapraszam na pw.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
"Prztykać"? Nie dzięki, nie widzę w tym celu bo schowasz się za posążek matki boskiej i dalej poprowadzisz dyskusję w pełni merytoryczną.
IQ, nie mam na minusie byś z góry patrzył :021:
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Jezeli chodzi o warny to oswiadczam ze wszystkich moich dyskutantow uwazam za ludzi inteligentnych. Tylko idiota moze dyskutowac z kims kogo uwaza za malo inteligennego ;)

Czy cos w temacie sie jeszcze uda ?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Warna, a za co? Nie złamałem regulaminu :p

Owszem, złamałeś. Nie ma różnicy w znaczeniu między "nabądź nieco intelektu" a "jesteś debilem". Sens jest ten sam, niezależnie od tego, w jakie słowa ubrany. Więc w rzeczy samej obraziłeś go.

Jeśli tak byś wany rozdawał to i nasz pseudosatanista i H. też by warna dostali, ale Brave jest na tyle sprytna bestią, że za takie uszczypliwości nagród nie rozdaje

W takim razie słabo się sprawdza, jeśli to, co mówisz jest prawdą.

co innego jest nazywanie oponenta "!@##$$" wtedy warn już szybko leci,

Nie, to nie jest nic innego. Pomijając fakt, że wszystko zależy od tego, co się kryje pod tymi znaczkami.

swoją drogą Einherjar - warn już doleciał?

Tak, doleciał. Dzięki za troskę.

Spokojnie, jeśli chodzi o IQ to cały czas patrzę na Ciebie z góry :p

Kolejny przykład. Dla zamaskowania i ubrania wszystkiego w żart zastosowałeś emotkę, którą bystry człowiek zignoruje i weźmie pod uwagę sens wypowiedzi (tj. "jesteś debilem"), bo właśnie to chcesz przekazać, prawda?

Właściwie mogę trochę poudawać, że nie rozumiem, skoro i wy próbujecie tutaj pokazać wieśniackie prowokacje. Powiedz zatem, co chciałeś przez to powiedzieć? Zinterpretuj to zdanie. Mogę tak pytać aż w końcu przyznasz, co miałeś na myśli.

Koniec OT - chcecie się ze mna prztykać, zapraszam na pw.

Nie, dzięki.

EDIT: O, a teraz panicz powyżej swojego kamrata w dyskusji nazwał idiotą. Kurcze, co za "friendly fire".
I nie. Nie uda się. Takie rzeczy się właśnie dzieją, gdy któraś ze stron rżnie głupa. Albo nim jest. W tej sytuacji konkretnej, jak jest, oczywiście już wcześniej powiedziałem i zdanie jak najbardziej podtrzymuję.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Ja odpowiadam na insynuacje, jak to jest z "pseudosatanistami" lubimy atakować pure true katolików
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
O, a teraz panicz powyżej swojego kamrata w dyskusji nazwał idiotą.

---> Jezeli chodzi o warny to oswiadczam ze wszystkich moich dyskutantow uwazam za ludzi inteligentnych.

Wlasnie pokazales swoja umiejetnosc czytania ze zrozumieniem :023:
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
proszę o zastopowanie zgryźliwości wobec siebie wypowiem się później, musze znikać sprzed kompa
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Ja to myślę, że wam sie ten szatan udzielił... hehe
 

P_I_O_T_R_E_K

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Sataniści raczej nie uznają Szatana jako istoty prawdziwej więc nie ma powodów do oddawania jego postaci czci więc, służyć też mu nie służą.

Wiem, że chrześcijanie niektórzy nie wierzą w Szatana. Zwiódł ich... No dobrze, ale wyznawca Szatana nie wierzy w niego? Kabaret ! <lol>

Błogosławie Ci z serca bracie ! Niech Bóg ukażę Ci prawdę, bo Szatan nie jest nieprzyjacielem tylko chrześcijan ale całego rodzaju ludzkiego. Nawet swoich wyznawców szmaci...
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
No nie? Patrz, kabaret. Czego to ludzie nie wymyślą w dzisiejszych czasach. Problem tylko jest taki, że nikt o wyznawcach Szatana tutaj nie mówi. Ale nie martw się. Czeka Cię test gimnazjalny, paradoksalnie nie tak istotny, jak może Ci się wydawać, a potem, może jakoś czytanie lepiej Ci wyjdzie, zaczniesz kojarzyć pewne podstawowe sprawy i nie będziesz popełniał takich błędów.

Tymczasem idę zjem jakiegoś kota. Albo dziewicę jeśli znajdę. Bywaj.
 

P_I_O_T_R_E_K

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Tak? Sądzisz więc, że jeśli sobie ubiorę koszulkę z Putinem, na ustach będę miał jego imię i wyrzekał się bedę innego przywódcy, nie bedę jego wyznawcą? Hmm?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Zostaw takie tematy dla ludzi odpowiednich, dobrze? Skorzystaj z opcji alt+f4 i wyświadczysz światy oraz zaświatom przysługę, gwarantuję.
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
I tu się mylisz, bo wbrew temu, co ateiści często raczą sądzić, przestrzegają tych zasad nie zawsze świadomi tego, skąd pochodzą i skąd się wzięły. Nie myślą o tym, że powstały w wyniku tradycji, dlatego je akceptują i nimi się kierują.

Nie ma też co przesadzać. Świadomość tego, że znaczna część "uniwersalnych" zasad ma swoje źródło w etyce chrześcijańskiej, raczej nie jest w stanie sprawić że ktoś przestaje się nimi kierować :)
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
PIOTREK, nie błogosław bo jak to mówił pewien Satanista w filmie dokumentalnym
"Wolę być panem w piekle i być po prawej stronie swego pana, niż być sługą w niebie i płaszczyć się przed cudzym bogiem"
Co do tego Twojego, "kabaret" to poczytaj co pisane było wcześniej i nie zaczynaj przemielonego tematu od nowa.
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
Nie ma też co przesadzać. Świadomość tego, że znaczna część "uniwersalnych" zasad ma swoje źródło w etyce chrześcijańskiej, raczej nie jest w stanie sprawić że ktoś przestaje się nimi kierować :)

Niemal wszystkie zasady jakimi kieruja sie ludzie sa znacznie starsze niz chrzesccijanstwo czy judaizm. Nawet nakaz milosci glosili wyznawcy Ozyrysa (a pozniej tez Atena) tysiace lat przed chrzescijanstwem.

pozdrawiam,
 
Do góry