Rozwój osobisty - książki, które warto przeczytać

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
"Zbrodnia i Kara" Dostojewskiego.

Książka daje wiele do myślenia i uważam, że warto ją przeczytać. Wbrew pozorom, może spełnić twoje wymagania co do rozwoju osobistego, lepiej niż niejeden z wymienionych przez poprzedników tytułów.
 

tomaszh

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
81
Punkty reakcji
2
Ja mogę polecić Inteligencja emocjonalna w praktyce - Daniel Goleman. Książka daje wskazówki jak radzić sobie z emocjami i pomaga się wgłębić w samoświadomość
 

Frida_19

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2015
Posty
11
Punkty reakcji
1
Niedawno odkryłam Andrew Matthewsa "Jak działa życie" - bardzo fajna książka, napisana prostym językiem, z wyrazistymi przykładami i zabawnymi grafikami, które ilustrują życiowe prawdy. Na pewno sięgnę po inne książki tego autora.
 

rob7494

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
[SIZE=12pt]Na pewno godne polecenia są książki Violetty Wróblewskiej.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Pierwsza książka pt. "Życie i zdrowie masz tylko jedno - jak cieszyć się życiem, pokochać siebie, dbać o zdrowie, związek i dobre relacje z innymi, jak wystarczająco mądrze kreować swoje życie, aby nie żałować minionych chwil" jest niesamowicie wszechstronna, podchodzi holistycznie do ludzkiego życia oraz bardzo wciągająca, zmuszająca do refleksji oraz motywująca do działania.[/SIZE]

[SIZE=12pt] Druga pt. "Studium sztuki lepszego życia" jest swoistego rodzaju autocoachingiem życiowym. Zawiera praktyczne ćwiczenia w oparciu o powyższą książkę. [/SIZE]

[SIZE=12pt]Zdecydowanie się wyróżniają w porównaniu z innymi książkami, które czytałem. [/SIZE]
 

Attachments

  • 0001.jpg
    0001.jpg
    137,9 KB · Wyświetleń: 0
Do góry