Rozbestwienie młodzieży

katarinka87

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
To dobrze, że się zgadzamy. :)
Niech sobie dzieciaki poczytają jakieś fajne rzeczy, nawet w necie. Niech zobaczą, że na przykład z rodziną też można dobrze bawić. Dziś znalazłam fajny artykuł odnośnie rodziny i myślę, że opisane tam zjawisko może byc nowatorkim rozwiązaniem dla tych zagubionych.

http://medianews-medianews.blogspot.com/20...es-podobny.html
 

Aniek_krk

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
dosyc slawny program w ktorych troche przychamil cejrowski mowiac do seneszynowej: ja z pania nie rozmawiam, gdyz z glupcami rozmawiac nie nalezy.. jej oczywiscie sie podobalo, z zoofilii sie po chwili wycofala - pojela chyba ze sie osmiesza...

Tak widziałam ten odcinek, pamiętam. Miałam wrażenie że to coś z cyklu "ukryta kamera" kiedy się ludzi wkręca. Jak można taką broszurę bronić, he?
Pogięte to wszystko dokumentnie...
 

katarinka87

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Pogięte zgadzam się. Tylko nie widać żadnych i9nicjatyw, które mogłyby coś zrobić z tymi dzieciakami.
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Wstrząsający materiał, przyznam szczerze że pomysłu nie mam jak wyplenić demoralizację z takich ludzi, zwłaszcza z tego troglodyty co śpiewa na początku.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Dlatego jestem za aborcją a nawet przymusową sterylizacją takich przepitych mongołów którzy tylko potrafią chlać brac zasiłki i robić taki kryminogenne niewypały. Większosc z tych matołów spisana jest na straty.
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
niepokoi to mało powiedziane ale to wina chyba tego że młodzież jest zostawiona sama sobie , że rodzice , rodzina zajmuje się pracą (no bo trzeba nakarmić , opłaty za szkołę dodatkowe zajęcia bo niby są takowe ) nie ma czasu na wychowanie .
A młodzież hm bez pomysłów wariuje
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Chyba pudło, moi rodzice też byli zajęci pracą a jakoś tak nie skończyłem.
Coś mi się wydaje że ich rodzice nie pracowali tylko w domu walili flaszki. :)
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Kultura antindyindywidualistyczna swoje zniwo zbiera - poprostu.

dresy(jako zjawisko) przyszly ze wchodu a nie z zachodu - parafrazujac pewien band. Po zachodzie nie ostal sie kamien na kamieniu albo kultura zginela albo jest pod atakiem albo gnije albo sama sie zniszczla labo sprzedala i zamienila w burdel.
 

uosobienie

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
489
Punkty reakcji
7
ja nie wiem kto wierzy w to ze ten pan ubrany na czarno, albo nawet tamten z rozdzka i wielka czerwona czapka, kto wierzy w to ze oni sa tam potrzebni!? kompletny brak poszanowania, przeciez tym ludziom trzeba kogos kto potrafi sluchac, leczyc, a nie nawijac o tym samym bez wzgledu na to czy to pomaga czy nie. wpadam w depresje jak takie rzeczy ogladam... moze powinny powstac jakies obozy dla takich osob, jakies osobne miejsca?? bo wiekszosc to nie sa kandydaci na pacjentow, a wiezienie jest jednak w tym wypadku kontrowersyjne. czy ci ludzie wyjda na wolnosc? przerazajace. ;(
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
niepokoi to mało powiedziane ale to wina chyba tego że młodzież jest zostawiona sama sobie , że rodzice , rodzina zajmuje się pracą
a mi sie wydaje, że większosc rodziców takich kretynów nigdy nie pohańbiła się pracą

jest tam ten fragment gdy gosc dzwoni do matki, a ta ma taki przepity głos ze wątpię aby gdziekowliek była zatrudniona
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ich potrzeba potraktować jak ludzi, żeby zachowywali się jak ludzie. Przecież to proste. Jak ma coś z nich wyrosnąć kiedy oglądają swoich rodziców, którzy nie płacą, za mieszkanie, a nikt ich nie eksmituje, kiedy piją cały dzień a w razie czego MOPS uratuje ich od głodu. Kiedy ich kolega zabije człowieka i nie czeka go stryczek, a złodziejstwo w młodym wieku traktuje się jako wybryki, a nie przestępstwa.
Czemu to ciężko zrozumieć, że człowiek jest kształtowany przez kulturę w której żyje. Jesli trzymacie ludzi w zoo to będa się zachowywac jak małpy. Jeżeli traktujcie człowieka jak krowę która poszła w szkodę, to znaczy zastanawiacie się wpierw nad odpowiedzialnością tego, kto nie uwiązał krowy, a nie nad świadomym wyborem człowieka który czyni, to otrzymujecie bydle. Oni nie będą szanować reguł społecznych bo jakież to reguły?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Kultura antindyindywidualistyczna swoje zniwo zbiera - poprostu.

dresy(jako zjawisko) przyszly ze wchodu a nie z zachodu - parafrazujac pewien band. Po zachodzie nie ostal sie kamien na kamieniu albo kultura zginela albo jest pod atakiem albo gnije albo sama sie zniszczla labo sprzedala i zamienila w burdel.
już dawno zwracałem uwagę że dresy (jako zjawisko) występują głównie w rejonach pokomunistycznych.

ja nie wiem kto wierzy w to ze ten pan ubrany na czarno, albo nawet tamten z rozdzka i wielka czerwona czapka, kto wierzy w to ze oni sa tam potrzebni!? kompletny brak poszanowania, przeciez tym ludziom trzeba kogos kto potrafi sluchac, leczyc, a nie nawijac o tym samym bez wzgledu na to czy to pomaga czy nie. wpadam w depresje jak takie rzeczy ogladam... moze powinny powstac jakies obozy dla takich osob, jakies osobne miejsca?? bo wiekszosc to nie sa kandydaci na pacjentow, a wiezienie jest jednak w tym wypadku kontrowersyjne. czy ci ludzie wyjda na wolnosc? przerazajace. ;(
im trzeba bata a nie leczenia, to żałosne istoty niezdolne do funkcjonowania w społeczeństwie. Dla takich właśnie powinny powstać obozy pracy, żeby był z nich jakikolwiek pożytek
Ich potrzeba potraktować jak ludzi, żeby zachowywali się jak ludzie. Przecież to proste. Jak ma coś z nich wyrosnąć kiedy oglądają swoich rodziców, którzy nie płacą, za mieszkanie, a nikt ich nie eksmituje, kiedy piją cały dzień a w razie czego MOPS uratuje ich od głodu. Kiedy ich kolega zabije człowieka i nie czeka go stryczek, a złodziejstwo w młodym wieku traktuje się jako wybryki, a nie przestępstwa.
Czemu to ciężko zrozumieć, że człowiek jest kształtowany przez kulturę w której żyje. Jesli trzymacie ludzi w zoo to będa się zachowywac jak małpy. Jeżeli traktujcie człowieka jak krowę która poszła w szkodę, to znaczy zastanawiacie się wpierw nad odpowiedzialnością tego, kto nie uwiązał krowy, a nie nad świadomym wyborem człowieka który czyni, to otrzymujecie bydle. Oni nie będą szanować reguł społecznych bo jakież to reguły?
a może trochę inne spojrzenie. nie należy traktować jak ludzi tych, co się jak ludzie nie zachowują. Im już nie pomożesz. Zresztą oni nie zasługują na pomoc.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Morion mozesz rozwinac czym charakteryzuje sie czlowiek? Moze ty tez sie nie klasyfikujesz?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Morion mozesz rozwinac czym charakteryzuje sie czlowiek? Moze ty tez sie nie klasyfikujesz sie?
człowiek to istota, która jest zdolna żyć tak, by innym nie niszczyć życia, póki oni sami tego nie robią.

Im może nie ale następnym tak.
jakim następnym? niby jak? jeśli ktoś taki ma być to będzie, i z niego już nic innego nie wyjdzie.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
jakim następnym? niby jak? jeśli ktoś taki ma być to będzie, i z niego już nic innego nie wyjdzie.
Że co oni są tak genetycznie predysponowani? Jakaś paskudna mutacja spowodowała, że strach chodzić teraz po ulicy?

Dobra definicja
człowiek to istota, która jest zdolna żyć tak, by innym nie niszczyć życia, póki oni sami tego nie robią.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Że co oni są tak genetycznie predysponowani? Jakaś paskudna mutacja spowodowała, że strach chodzić teraz po ulicy?

Dobra definicja
nie, ale gdy człowiek raz taki się stanie, to już na dobre się nie nawróci. trzeba ich odizolować, by innym życia nie niszczyli. swoje życie przekreślili sobie sami.
 
Do góry