Rock'n'roll

Wojciech93

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Do autora topicu:

Co Cie obchodzą ludzie? Co Cię obchodzi jakaś :cenzura:a moda lub coś równie chorego? Ubierasz się tak jak CI się podoba i tak samo z zachowaniem.Jeżeli przyjaciele Cie przestaną szanować, lubić, znaczy ze nie byli przyjaciółmi.
 

pett

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
A ja sobie kupiłem wczoraj zarąbisty pasek wpada w subkulturę EMU no ale co tam jedna czaszka wiosny nie czyni
 

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
Przede wszystkim musisz olac to, co mowia inni. Ludzie beda gadac na pewno. Oczywiscie nie powiniennes z dnia na dzien zmienic nagle calego swojego wygladu, bo wtedy pewnie zostaniesz nieodwolalnie uznany za pozera. Ale zacznij od stopniowych zmian. A jak ludzie beda cos gadac, to niech gadaja. Glownie robia to z zazdrosci, ze Ty odnalazles swoj styl, a oni wciaz nie moga.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
opanuj się! nie odświeżaj każdego tematu na razie to co napisałaś w większosci tematów to było już napisane!
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
A ja mastera popieram :/
W każdym temacie o subkulturach piszesz coś, co nic nie wnosi <_<
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
busssi zaglądnij sobie do używek :p

jak bym mógł to dałbym jej ostrzeżenie za odświeżanie starych tematów bez potrzeby :D no ale nie możemy za to dawać % ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie mam nic względem odświeżania tematów na temat jaka jest Wasza ideologia. co lubisz. jaki masz kolor oczu. bo to się odnosi i do userów którzy tu będą za 3 lata i więcej. ale na pytanie co mi radzicie jak ktoś odświeża i odpowiada na tak stare posty to przesada.jeszcze zrozumiałbym jakby się ktoś pomylił, czasem wielostronicowy temat otworzony zostanie gdzieś po środku, ktoś mógł nie zauważyć. ale pierwsza strona jest zauważalna.
 

Kostuch666

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Niech cie nie interesuje co mysla o tobie inni to oni maja do ciebie przywyknac nie ty do nich
ja czasami kiedys slyszalem jak gadano ze skladam koty w ofierze i te inne :cenzura:y
ale mialem to gdzies i na dobre mi to wyszlo a teraz nadal mam gdzies co oni o mnie mysla bo jak cos im sie nie podoba to kur.. ich problem
 

DrSoobrosa

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
rock'n'roll to styl życia, można być nawet rock'n'rollowym kierowcą autobusu:p
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
no błagam, założycielu tego tematu, idź, kup wszystko co chcesz i się zmień. Ja zrobiłem zmianę z dnia na dzień, a był to obrót o 180. Z dresa na metala xD
 
Do góry