Rock'n'roll

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Najlepiej pójdź na własną rękę i zdaj się wyłącznie na siebie. Tak będzie najprościej i najodpowiedniej dla Ciebie ;)
 

talanar

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
40
(...)Marudzisz jak stara baba. Skoro tak cię to boli, to nie zmieniaj swojego wyglądu. Nie rozumiem cię zupełnie koleś. Niby chcesz się inaczej ubierać, a niby nie chcesz bo wstydzisz się innych. (...)Chcesz wyglądać inaczej od innych, a boisz się ich reakcji. Gratuluje podejścia. Świat należy do odważnych. Tyle ci powiem. <_<

Hehe to tak dokladnie jak ja :p Niby bym chcial czasem wygladac ciekawiej, a czasem znowu dla odmiany poprostu zwyczajnie modniej, ale mnie przeraza perspektywa zwrocenia czyjejs uwagi, chociaz z drugiej strony bym chcial :p
 

michal10007

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Hehe to tak dokladnie jak ja :p Niby bym chcial czasem wygladac ciekawiej, a czasem znowu dla odmiany poprostu zwyczajnie modniej, ale mnie przeraza perspektywa zwrocenia czyjejs uwagi, chociaz z drugiej strony bym chcial :p

"Kobieta zmienną jest" looool :D
Przynajmniej nie jestem sam xdd.
Jedno wytłumaczenie na wszystkie problemy :
Taki wiek ... :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No więc jeżeli "takim wiekiem" argumentujesz zmianę stylu, to może sobie odpuść...
 

MCur1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
32
"Kobieta zmienną jest" looool :D
Przynajmniej nie jestem sam xdd.
Jedno wytłumaczenie na wszystkie problemy :
Taki wiek ... :p


No więc jeżeli "takim wiekiem" argumentujesz zmianę stylu, to może sobie odpuść...

Dokładnie. NIe chce być niemiły, ale koleś zastanów się nad tym co piszesz. Weź sobie daruj tą zmianę stylu bo robisz wszystko byle by się pokazać. Nic więcej. Pięć dni pochodzisz w tych ubraniach a potem uznasz, że już nie chcesz się wyróżniać bo cię wkurza to co mówią koleżaneczki. Bądź taki jaki jesteś i nie zmieniaj się.
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
A ja chłopaka trochę nawet rozumiem. Nikt z nas w nim nie siedzi i nie wiemy co tak naprawdę sobie myśli i czuje. No ale nie mówmy w trzeciej osobie :)
Po prostu, nie powtarzajmy się już - uświadom sobie dlaczego chcesz tej zmiany i czy to na pewno wiąże się z muzyką. Jeśli tak to uwierz mi że nie potrzebujesz niczyjej rady. Sam sobie wypracujesz styl. Możesz się wzorować na swoich idolach :p ;) Nie mówię że masz być czyimś klonem - chodzi tutaj o podpatrzenie pewnych rzeczy po prostu i uświadomienie sobie w czym czujesz się najlepiej.
Ja na przykład nie noszę zwykłych ciuchów bo ich po prostu niecierpię :/ Gdybym zobaczyła w lustrze siebie ubraną inaczej to bym czuła się jak ktoś inny. Czułabym że nie jestem sobą. Jeśli też nie czujesz się sobą ze swoim wizerunkiem to powinieneś go zmienić.

(a ty master6x6 jesteś po prostu cudowny jak na swój wiek! :D no normalnie tak mi imponujesz że wyjdź za mnie! :D)
 

trawka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
nie lubię wysokich xp (trampek)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ja zależy w jakiej kwesti:
glany 10 dziurkowe
trampy wysokie
a tak to adidasy, półbuty (nie takie co typowe do garnituru) itd.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ale zawsze rozśmieszają mnie te pseudo trampki mniej więcej tej samej wysokości co glany 10 dziurkowe xD
takie "szmaciane glany" bez blachy i skóry w kwiatki i inne duperele :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A ja mam trampki niskie, zwykłe i takie lubię najbardziej ;)
 

michal10007

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
114
"Ludzie , autorytety i idole" <--- Najlepiej związani z muzyką Rock'ową :D Mam do was takie pytanie tak jak napisałem wcześniej czy macie jakiś autorytet , idola kogokolwiek kogoś z którego bierzecie przykład w sposobie bycia w nauce w muzyce w czymkolwiek jeżeli nie są związani z Rock'iem to nie szkodzi ... ( lepiej żeby byli :) ) Sęk w tym , że podoba mi się muzyka przykładowo AC/DC Deep Purple itd ... tyle , że to było 70 lat temu i czasy się "lekko" się zmieniły to znaczy nie da się do końca brać z nich przykładu we wszystkim , ubrań już takich nie ma , fryzury się też trochę zmieniły no i ogólnie czasy w których żyjemy :p
Nie chodzi tylko o te ubrania oczywiście tylko o autorytet którym się można kierować jeżeli chcę się być przedstawicielem tego "gatunku" (?) :lol:
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
wolę samemu tworzyć własną ideologię, nikogo nie małpować (chodzi mi o robienie i zachowywanie sie tak samo jak mój idol). A i z ubiorem jest różnie. Czasem nieco na wzór muzyka, czasem na wzór ludzi związanych z tą subkulturą czasem na wzór prosto z mojej głowy :p
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
"Ludzie , autorytety i idole" <--- Najlepiej związani z muzyką Rock'ową :D Mam do was takie pytanie tak jak napisałem wcześniej czy macie jakiś autorytet , idola kogokolwiek kogoś z którego bierzecie przykład w sposobie bycia w nauce w muzyce w czymkolwiek jeżeli nie są związani z Rock'iem to nie szkodzi ... ( lepiej żeby byli :) ) Sęk w tym , że podoba mi się muzyka przykładowo AC/DC Deep Purple itd ... tyle , że to było 70 lat temu i czasy się "lekko" się zmieniły to znaczy nie da się do końca brać z nich przykładu we wszystkim , ubrań już takich nie ma , fryzury się też trochę zmieniły no i ogólnie czasy w których żyjemy :p
Nie chodzi tylko o te ubrania oczywiście tylko o autorytet którym się można kierować jeżeli chcę się być przedstawicielem tego "gatunku" (?) :lol:

70 lat temu? wymienione zespoly powinny sie na Ciebie obrazic za takie postarzanie... xDD :p 70 lat temu to jeszcze 2 wojny swiatowej nie bylo... :p xD

Co do idola to nie wiem czy wogole mam... a najbardziej z rockmenow trafia do mnie slash :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Może chodziło mu o lata '70 chociaż to i tak chyba trochę postarzanie ;)

Co do tego, że już się nie ubierają ludzie tak jak kiedyś to ja na przykład jeśli miałbym brać przykład wyglądu z jakiegokolwiek muzyka rockowego to nosiłbym się jak Slash :D Trampki, wąskie jeansy i bandama zwisająca z tyłka, do tego czupryna na oczy :D To jest coś ;)
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
no nie? slash rox :D ale do tego jakis T-shirt (albo bez :D) i oczywiscie ramoneska (jak na "November rain" :D)
jak ktos chce to jeszcze cylinder na ta "czupryne" :p i masz chlopie styll jak sie patrzy... :D

tak przy okazji to wg. mnie wtedy rockowcy/metalowcy sie lepiej ubierali niz teraz... teraz nie wazne jak tylko na czarno...
 
Do góry