Reprezentacja Polski bez Orła

Z

Zmiennikzycia

Guest
No może być i tak skoro osunęli orzełka nie wiadomo do czego się posuną...
 

Autografy

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Polska
Orzełek powinien być. To symbol narodowy. Nie potrzebnie zrobili zamieszanie.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Dokładnie. To trochę inna sprawa niż dawanie obywatelstwa ludziom, którzy Polakami, nie są (nie etnicznie, a w sensie obywatelstwa), a po prostu chodzi o transfer do naszej drużyny. Oni w innych warunkach by o to obywatelstwo nie wystąpili. Jeszcze, żeby taki to docenił i został jako Polak na stałe, a tu tylko krok w karierze, odskocznia do klubów w krajach UE. Jako obywatel UE takiemu potem łatwiej. Powinien być przepis, że grają obywatele, którzy są nimi od kilku lat minimum. Ciężko zabronić prezydentowi, aby dawał obywatelstwo komu chce, ale może w ogóle wprowadzić okres przejściowy. Trochę to co jest, psuje idee drużyn narodowych. .
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Już za kilka lat:

1320947921_blaszcz.jpg
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Co powiecie na temat wczorajszego meczu a raczej tego co działo się na trybunach? Kibice chyba potraktowali sprawę poważnie i bojkotują mecze PZPNu.
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
Właśnie słyszałam wiadomościach że władze Krakowa wystosowały odpowiednie pismo do władze PZPNu o powrót orła
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Prawdopodobnie spotkanie z Węgrami było ostatnim w którym Polska drużyna wybiegła w koszulkach bez Orzełka. PZPN ma zwołać posiedzenie na którym podejmą decyzję co dalej zrobić z tym problemem. Co tu dużo mówić, PZPN strzelił sobie samobója.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
@up i to nie jednego... proponują obejrzeć film "reklamujący" polską reprezentację. Ostatnio o nim głośno.
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
PZPN ma się zebrać i ponownie przedyskutować tą kwestię orzełków na podkoszulkach polskich piłkarzy. Także jest nadzieja moi drodzy :)
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
Lato gdy był młodszy, grał w reprezentacji zawsze z orłem.
Z wiekiem widocznie ojczyzna mniej a kasa więcej.
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Widzieliście odpowiedź adidasa na całą sytuację? Koszulka z godłem, z tym, że orzełek bez korony. Co jedni to lepsi:

25utbu9.jpg
 

Lord_diablo

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2011
Posty
32
Punkty reakcji
1
orzełek w koronie musi być!! ale ten bez korony to kojarzy mi się z wroną rodem z PRL /starsi będą wiedzieć o co chodzi/ :tongue:
 

lepnamuchy

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
58
Punkty reakcji
0
Całe szczęście, że orzelek wróci!! Z grupy nie wychodzili i z nim na piersi ;) Ale musi być i tyle. Przecież to reprezentacja narodowa!
 
Do góry